قابلیت quiet mode اینستاگرام آموزش تصویری فعال سازی حالت بی صدا

قابلیت quiet mode اینستاگرام آموزش تصویری فعال سازی حالت بی صدا

5/5 - (1941 امتیاز)

شرکت اینستاگرام اخیرا قابلیت و ویژگی جدیدی را به نام قابلیت Quiet Mode، وارد این اپلیکیشن کرده است. این قابلیت برای کاربران بستری را فراهم می کند تا از نوتیفیکیشن های حواس پرت کن نیز خلاص گردند و برای مدت زمان کوتاهی هم که شده، از شبکه اجتماعی و فضای مجازی دور شوند. برای اینکه از جزئیات بیشتر این قابلیت آگاه شوید، تا انتهای مقاله در سایت دیجی فالوور ما را دنبال کنید. 

به تازگی، شبکه اجتماعی اینستاگرام   قابلیت جدیدی به نام حالت بی صدا را به کاربران خود معرفی کرده است. هدف اینستاگرام از ارائه این قابلیت، کمک کردن به کاربران و همچنین فاصله گرفتن آنها از بستر اینستاگرام می باشد.

این قابلیت در اینستاگرام قادر بوده تا اعلان های دریافتی را در حالت بیصدا قرار دهد و به پیام های شخصی نیز به صورت خودکار پاسخ خواهد داد. این قابلیت، استاتوس اینستاگرام شما را در حالت بیصدا تنظیم کرده تا دوستان شما از اینکه شما آنلاین نیستید اطلاع پیدا کنند.

فاصله گرفتن از اینستاگرام با quiet mode

قابلیت بی صدا در شبکه اجتماعی اینستاگرام، یکی از چندین تغییرات جدید این برنامه است که شامل ابزارهای گوناگون و ابزارهای کنترل والدین می باشد. اینستاگرام همواره در تلاش است که با استفاده از این اقدامات، خود را از زیر ذره بین رگولاتورهای تاثیرات بد و منفی شبکه های اجتماعی بر روی جوامع شهری و نوجوانان رها سازد.

نمیتوان گفت که این قابلیت تنها ابزاری است که کاربران را از شبکه اجتماعی دور کرده و به سمت استراحت سوق می دهد؛ بلکه این قابلیت تلاش می کند که شما را از نتایج این کار آگاه سازد. همانطور که همه شما کاربران می دانید، اینستاگرام در دنیای امروز یک پیام رسان بسیار محبوب است و تنها کاربرد آن اکنون اشتراک گذاری عکس و فیلم نیست!

از طریق این قابلیت کاربران می توانند مطالعه کنند، بدون استرس استراحت کنند و بخوابند و به کار های دیگر روتین روزانه خود بپردازند. هنگامی که از قابلیت Quiet Mode خارج شوید، برنامه نکات و مواردی که در طول این مدت آن را از دست داده اید را ارائه خواهد داد تا به شما کاربران عزیز، احساس عقب‌ ماندن از اتفاق ها دست ندهد.

این قابلیت در ابتدا برای کاربرانی که در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، بریتانیا، ایرلند و نیوزلند بودند راه اندازی گردید و اینستاگرام نیز امیدوار است که این قابلیت را در کشورهای دیگری نیز عرضه نماید. 

نحوه کار با Quiet Mode چگونه است؟

نوجوانان گفته اند که در برخی از مواقع می خواهند برای خود وقت بگذارند و ممکن است برای تمرکز بر روی دیگر کارهای خود، به دنبال روش های بسیاری رفته باشند.

شما می توانید به آسانی در زمان های مختلف، حالت بی صدا را با توجه به برنامه های خود اینستاگرام، نوتیفیکیشن خود را سفارشی کنید و همانطور که گفتیم هنگامی که این قابلیت خاموش شود، خلاصه ای از اعلانات برای شما به نمایش گذاشته می شود و می توانید تمامی مواردی که از دست داده اید را مجددا تکرار نمایید.

1- مانند دیگر قابلیت های محافظت از سلامت روان موجود در اینستاگرام، برای خاموش نمودن نوتیفیکیشن ها یک راه موقت به نام حالت آرام وجود دارد که می توانید در تایم های استراحت خود آن را فعال کنید.  برای اینکه از این حالت استفاده کنید باید در مرحله اول وارد تنظیمات خود شوید.

2- گزینه اعلان ها را انتخاب نمایید.

نحوه کار با Quiet Mode چگونه است؟

3- در این مرحله باید روی Quiet Mode لمس کنید.

4- سپس باید ساعت هایی که تمایل دارید این قابلیت برای شما فعال باشد را انتخاب نمایید.

‌بعد از اینکه این فرایند را انجام دادید، اعلان های شما در حالت بیصدا قرار می گیرد و برای تمامی کاربرانی که قصد دارند برای شما پیامی ارسال کنند، به صورت خودکار پاسخی ارسال می گردد. هنگامی که مجددا وارد برنامه شوید و این قابلیت را خاموش کنید، اعلان هایی که آنها را از دست داده بودید مجددا برای شما به نمایش گذاشته می شوند.

نحوه کار با Quiet Mode چگونه است؟ 2

نکته: توجه داشته باشید که این قابلیت تنها در کشورهایی همچون نیوزلند، استرالیا، بریتانیا، ایرلند، کانادا، ایالات متحده فعال شده است.

کلام آخر 

از طریق این قابلیت جدید در اینستاگرام، کاربران همچنین قادرند تا وضعیت حساب کاربری را بر روی حالت غیر فعال نمودن تمام اعلان های خود قرار دهند. همینطور می توانند به صورت خودکار به دنبال کنندگان خود هشدار دهند که اکنون فعال نیستند. 

با توجه به گفته های اینستاگرام، این قابلیت برای کاربران هدف گذاری شده است تا آنها تشویق شوند که استفاده از شبکه های مجازی را کاهش دهند. در صورت وجود هرگونه مشکل، می توانید را تیم پشتیبانی دیجی فالوور از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول در زمینه quiet mode اینستاگرام

قابلیت Quiet Mode در اینستاگرام چیست؟

این قابلیت که حالت بی صدا نیز نامیده می شود، نوتیفیکیشن های شما را برای مدتی کوتاه غیرفعال می کند و پاسخی خودکار به تمام کاربرانی که برای شما پیام ارسال کرده اند می ‌فرستد.

چرا هنگامی که اینستاگرام در حالت Quiet Mode قرار دارد، پیامی به صورت خودکار برای کاربران ارسال می شود؟

با ارسال این پیام به کاربران، اینستاگرام به آنها می گوید که شما فعال نیستید.

چگونه از پیام های از دست رفته در حالت Quiet Mode مطلع شوم؟

بعد از اینکه این حالت غیرفعال شود، تمامی پیام هایی که از دست داده اید برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.

آیا میتوان در ایران از قابلیت Quiet Mode استفاده کرد؟

خیر. این قابلیت اکنون در کشور ایران عرضه نشده است.

مزایای حالت Quiet Mode در اینستاگرام چیست؟

این قابلیت برای نوجوانان طراحی گردیده و برای کاربران بستری را فراهم می کند تا بدون دغدغه به دیگر فعالیت های خود برسند و اندکی از اینستاگرام فاصله بگیرند.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ایرانی
  62,090تومان
  سفارش
  1000
  فالوور ارزان
  70,980تومان
  سفارش
  1000
  فالوور بدون ریزش
  114,250تومان
  سفارش
  1000
  فالوور فول ایرانی
  514,799تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  4,260تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  35,040تومان
  سفارش
  1000
  لایک فول ایرانی
  109,460تومان
  سفارش
  1000
  ویو استوری
  22,310تومان
  سفارش
  🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله