چگونه اکانت اینستاگرام را در گوگل ثبت کنیم

چگونه پیج اینستاگرام خود را در گوگل ثبت کنیم؟ آموزش 0 تا 100

Rate this post

اضافه شدن پیج اینستاگرام شما در قسمت نتایج گوگل، می تواند به طرز چشمگیری بازدید و میزان فالوورهای شما را افزایش دهد. تقریبا باید بگوییم که هر فردی آرزوی این را دارد که با جستجوی نامش در گوگل، در اولین صفحه گوگل قرار گرفته باشد.

در گذشته آن دسته افرادی که تمایل داشتند دیده شوند، وبلاگی برای خود ایجاد می کردند و همواره در تلاش بودند تا نام خود را در صفحات اول گوگل قرار دهند.

امروز می توانید به آسانی اینستاگرام خود را در گوگل ثبت نمایید و از این طریق نیز بازدید خود را افزایش دهید. البته، نکته ای که باید به آن‌ توجه داشته باشید این است که این فرایند کار آسانی نیست و گوگل قابلیت این را ندارد که پست های

اینستاگرام شما را ایندکس نماید. علاوه بر این، بیشتر کاربران نمی خواهند که پست های آنها در گوگل به نمایش گذاشته شود. اما با این‌ وجود، باز هم میبینیم که با بسیاری از سرچ ها، پیج اینستاگرام در صفحات گوگل نشان داده می شوند.

برای این‌ امر نمیتوان فرمول و راه حل مشخصی را بیان کرد، اما ترفند هایی وجود دارند که در این راه، تاثیرگذار هستند. در این مقاله از سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا اطلاعات مختصری در این باره به شما کاربران ارجمند ارائه دهیم. 

اهمیت افزودن پیج اینستاگرام به گوگل 

برای افزایش فالوور در بستر اینستاگرام، روش های گوناگونی وجود دارد. اگر به صورت جدی در اینستاگرام مشغول فعالیت هستید و قصد کسب درآمد از این شبکه را دارید، پس بهتر است تمام روش ها را در پیش بگیرید و امتحان کنید.

هنگامی که پیج اینستاگرام خود را به صفحات گوگل اضافه کنید و از کلمات کلیدی مختلف استفاده کنید، پیج شما به شهرت می رسد و باعث افزایش بازدید شما خواهد شد. 

به صورت کلی می توانیم اینگونه بیان کنیم که موتور جستجوی گوگل، به کاربران خود نتایجی را نشان می دهد که بهترین باشند. البته جستجوهایی هم وجود دارند که نتایج مشخصی نداشته باشند.

برای مثال اگر شما در مورد بهترین کافه شهر خود سرچ کنید و کافه خاصی در این مکان معرفی نشده باشد، اما برای این کافه پیجی در اینستاگرام ایجاد شده باشد، ممکن است پیج کافه در گوگل به نمایش گذاشته شود.

اکنون اگر کسب و کار شما تنها در اینستاگرام است و برای خود وبسایتی تاسیس نکرده اید، می توانید با در پیش گرفتن ترفندهایی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، پیج خود را در صفحات گوگل قرار دهید.

از این طریق شما دیگر نیاز به تاسیس سایت نخواهید داشت و می توانید بدون ایجاد کردن سایت، در صفحات گوگل قرار بگیرید. از مزایای ورود پیج اینستاگرام شما به نتایج گوگل عبارتند از: 

  • افزایش فالوور 
  • کسب درآمد بیشتر 
  • افزایش اعتبار 
  • افزایش ترافیک 

ترفند های افزودن پیج اینستاگرام به صفحات گوگل 

برای اینکه بتوانید پیج اینستاگرام خود را به نتایج گوگل اضافه کنید، ترفندهای گوناگونی وجود دارد که با توجه به تجربه ای که داریم بسیار مفید هستند.

در این فرایند شما علاوه بر داشتن دانش کافی درمورد اینستاگرام، باید الگوریتم گوگل را نیز به خوبی بشناسید و بر سئو نیز مسلط باشید. البته این امکان هم‌ وجود دارد

که شما بدون اینکه اطلاع داشته باشید، اینستاگرام شما توسط گوگل ایندکس شده باشد و در نتایج نیز قرار داشته باشید. برای اینکه این موضوع را بررسی کنید، می توانید در گوگل متن زیر را جستجو کنید.

 site:https://www.instagram.com/my-page

اگر پیج شما در نتایج گوگل قرار داشته باشد، از این طریق نیز متوجه خواهید شد. اما اگر توسط گوگل ایندکس نشده است، نگران نباشید! در ادامه راهکارهایی را ارائه می دهیم که این فرایند را برایتان آسان خواهد کرد. نحوه ثبت اکانت اینستاگرام در اینفوگرافی سطوح گوگل 2

·   گام اول: پیج را عمومی کنید! 

برای اینکه پیج شما وارد نتایج گوگل شود، باید نکاتی را همواره مدنظر خود قرار دهید. گام اول، عمومی کردن پیج شما است. ابتدا باید نمایه کاربری خود را از حالت خصوصی به حالت عمومی تغییر دهید.

اگر پیج در حالت خصوصی قرار داشته باشد، مسلما وارد نتایج گوگل نخواهید شد. اما هنگامی که پیج را در حالت عمومی قرار می دهید، شانس شما برای ورود به صفحات گوگل نیز افزایش پیدا می کند. 

·  گام دوم: اصولی نوشتن بیوگرافی در اینستاگرام 

هنگامی که بیوگرافی پیج خود را اصولی بنویسید، موتورهای جستجوگر گوگل بهتر می فهمند که پیج شما در مورد چه موضوعی است و محتوای پیج شما چیست. در واقع باید بگوییم که بیوگرافی شما در اینستاگرام تنها متنی بوده که برای هر فردی به نمایش گذاشته می شود

و برای ربات های گوگل نیز قابل فهم است. اگر بخواهیم از نگاه سئو آن را توصیف کنیم، باید بگوییم که بیوگرافی در اینستاگرام در واقع همان توضیحات متا به حساب می آید و توضیحات متا نیز همان جمله ای است که در خصوص سایت و محتوا نوشته می شود.

 استفاده از کلمات کلیدی می تواند در این راه تاثیر شایانی داشته باشد و به شما برای ورود به صفحات گوگل کمک زیادی کند. شما در قسمت بیوگرافی در اینستاگرام می توانید  ۱۵۰ کاراکتر را به کار ببرید و با توجه به این امر می توانید از کلمه های تکراری هم استفاده نمایید. 

·  گام سوم: کپشن همانند برچسب عنوان 

یکی دیگر از امکانات شبکه اجتماعی اینستاگرام، تگ عنوان است. این قابلیت دقیقا مشابه سئوی گوگل است. از نظر سئو، تگ عنوان همان کپشن تصویر و نام شما است.

البته در این قسمت منظور از نام، نام کاربری شما نیست و منظور نام در پروفایل می باشد. شما باید در این بستر به خوبی از تگ های عنوان استفاده نمایید. این تگ ها در اینستاگرام نیز حائز اهمیت هستند. بهتر است در کپشن نیز از کلمات کلیدی استفاده کنید.

· گام چهارم: از هشتگ ها استفاده کنید. 

هشتگ در اینستاگرام دارای قوانین و اصول خاص خودش است. این قوانین به گونه ای نیست که هر چقدر دلتان بخواهد از هشتگ ها استفاده کنید. به صورت کلی هدف

اصلی ما در هشتگ گذاری این است که شما به هر روشی که شده، خودتان را به گوگل معرفی کنید و در تلاش باشید تا گوگل حوزه و زمینه فعالیت شما را درک کند و بفهمد. 

اینستاگرام برای این امر، ابزار و قابلیت های گوناگونی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که یکی از این قابلیت ها، هشتگ گذاری است. هشتگ گذاری دارای قاعده ثابتی نیست و برای تمامی کاربران یکسان نمی باشد.

اگر تازه فعالیت خود را آغاز کرده اید، باید از هشتگ ها بیشتر استفاده کنید اما نکته مهمی که در این باره باید بدانید، استفاده از هشتگ هایی است که با محتوای شما همخوانی دارند. 

·  گام‌ پنجم: متن جایگزین 

متن جایگزین، از دیگر قابلیت های شبکه اجتماعی اینستاگرام است که احتمالا آن را در فضای وب هم مشاهده کرده اید. از این قابلیت نیز می توانید برای ورود به صفحات گوگل استفاده کنید.

اگر سئوی گوگل را بشناسید، متوجه این امر خواهید شد که می توانید برای هر عکس در اینستاگرام، متن جایگزینی را طراحی کنید. در این صورت اگر عکس مورد نظر برای کاربران قابل مشاهده نبود، متن جایگزین شما برای آنها به نمایش گذاشته می شود. برای اینکه در اینستاگرام متن جایگزین قرار دهید، باید مراحل زیر را در پیش بگیرید. 

  • در قدم اول، پست خود را انتخاب کنید و سپس مرحله های جایگذاری را در پیش بگیرید.
  • در مرحله آخر، قبل از اینکه پست را منتشر کنید، گزینه Advanced settings  را برگزینید.
  • اکنون گزینه Write alt text  را برگزینید و سپس متن مورد نظر را وارد کنید.  

متن جایگزین شما، به ربات های اینستاگرام برای شناسایی محتواهای شما کمک شایانی خواهد کرد. اینگونه گوگل نیز محتوای شما را درک می نماید.

نکته دیگری که در این باره باید رعایت کنید این است که در این بخش از کلمه های کلیدی استفاده کنید. 

·  زیر کپشن هر عکس پیوند پلتفرم های گوناگون را بیفزایید. 

از دیگر مواردی که می تواند در این راه کمک شایانی کند، لینک دهی به محتواهای اینستاگرامی شما خواهد بود. بهتر است در محتواهای خود اگر از منبع

خاصی استفاده کرده اید، نام سایت را در قسمت کپشن قرار دهید. گوگل نیز قادر به ایندکس کردن لینک است و از این طریق نیز شانس شما افزایش پیدا خواهد کرد. 

· افزایش تعداد فالوور 

مهمترین نکته ای که توجه موتورهای گوگل را به پیج شما جذب می کند، تعداد فالوورهای شما است. جالب است بدانید که شبکه اجتماعی اینستاگرام به عمد جلوی گوگل را خواهد گرفت تا محتواهای شما را ایندکس نکند.

اما آن دسته پیج هایی که دارای فالوور زیادی هستند و همینطور شناخته شده هستند، در صفحات گوگل نمایش داده می شوند.

با توجه به این امر، هر چقدر تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، شانس بیشتری در این راه نصیب شما می شود. احتمالا دیگر می دانید که جذب فالوور با روش های ارگانیک کار آسانی نیست و مدت ها زمان می برد. پس می توانید در این راه از سایت دیجی فالوور استفاده کنید و میزان فالوورهای خود را افزایش دهید. 

هنگامی که فالوور اینستاگرام خریداری می کنید، فالوورهای شما در مدت زمان کمی بیشتر خواهد شد و شما نیز در معرض کاربران بیشتری قرار می گیرید. البته این به آن معنا نیست که در تولید محتوا کم کاری کنید!   

· از سایت به اینستاگرام لینک دهید.

کاربرانی که علاوه بر اکانت اینستاگرام دارای وب سایت در صفحات گوگل هستند، برای رسیدن به نتایج گوگل شانس بیشتری دارند.

شما با لینک دهی مناسب و ارتباط با صفحه اینستاگرامی خود، می توانید به صفحات گوگل وارد شوید و تنها با یک سرچ علاوه بر سایت، پیجتان نیز به نمایش گذاشته می شود.

 کلام پایانی 

در پایان نیز باید به این امر اشاره کنیم که تمامی راهکار های موجود در این مطالب از تجربه بوده و هنوز برای ورود به نتایج گوگل، قانون و فرمول خاصی مطرح نشده است. در صورت وجود هر گونه سوال می توانید از طریق شماره های درج شده، با متخصصان سایت دیجی فالوور در ارتباط باشید.

سوالات متداول در زمینه ثبت پیج اینستاگرام در گوگل

تعداد فالوور چه تاثیری در افزودن پیج در صفحات گوگل دارد؟

آن دسته پیج هایی که دارای فالوور زیادی هستند و همینطور شناخته شده هستند، در صفحات گوگل نمایش داده می شوند. با توجه به این امر هر چقدر تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، شانس بیشتری در این راه نصیب شما می شود.

چگونه به محتواهای اینستاگرام پیوند اضافه کنیم؟

در محتواهای خود اگر از منبع خاصی استفاده کرده اید، نام سایت را در قسمت کپشن قرار دهید.

متن جایگزین در اینستاگرام چگونه است؟

اگر سئوی گوگل را بشناسید، متوجه این امر خواهید شد که می توانید برای هر عکس در اینستاگرام، متن جایگزینی را طراحی کنید. در این صورت اگر عکس مورد نظر برای کاربران قابل مشاهده نبود، متن جایگزین شما برای آنها به نمایش گذاشته می شود.

چرا بیوگرافی در اینستاگرام مهم است؟

هنگامی که بیوگرافی پیج خود را اصولی بنویسید، موتورهای گوگل بهتر می فهمند که پیج شما در مورد چه موضوعی است و محتوای پیج شما چیست.

هدف اصلی هشتگ گذاری در اینستاگرام چیست؟

به صورت کلی، هدف اصلی در هشتگ گذاری این است که شما به هر روشی که شده خودتان را به گوگل معرفی کنید و در تلاش باشید تا گوگل حوزه و زمینه فعالیت شما را درک کند و بفهمد.

مزایای ورود پیج اینستاگرام به صفحات گوگل چیست؟

افزایش فالوور، کسب درآمد بیشتر، افزایش اعتبار، افزایش ترافیک و...

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله