چگونه فیلتر ها را در اینستاگرام جستجو کنیم؟

چگونه فیلتر ها را در اینستاگرام جستجو کنیم؟ + روش استفاده

جستوجو فیلتر اینستاگرام: اگر نگوییم که فیلترها جذاب ترین بخش اینستاگرام هستند، اما باید بگوییم که قطعا یکی از جذاب ترین بخش‎ های آن است. فیلترها دنیای عجیبی و غریبی دارند. بعضی از آن ها ما را زیباتر از آنچه که هستیم نشان میدهند و برخی دیگر زشت تر. برخی ما را پیر میکنند و برخی ما را جوان تر. فیلترها برای سرگرمی به کار میروند اما برای برخی از افراد کار تا جایی پیش میرود که بدون فیلتر حاضر به عکاسی یا گرفتن ویدیو از خودشان نیستند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا در این مقاله از دیجی فالوور به روش جست و جوی فیلترها بپردازیم.

فیلتر چیست؟

فیلتر ابزاری است که با استفاده از آن شکل و شمایل یک عکس متفاوت میشود. فیلترها انواع مختلفی دارند و اصولا با استفاده از محاسبات ریاضی سعی در تغییر دادن یک عکس دارند. فیلترها را میتوانید تقریبا در هر برنامه گرافیکی مشاهده کرد.

فیلترها اما در اینستاگرام بیشتر دیده شدند و استفاده از آن ها هم رواج بیشتری پیدا کرد. حتی خود شما هم میتوانید یک فیلتر تولید کرده و بر اساس استانداردهای اینستاگرام آن را برای استفاده در اختیار سایر افراد قرار دهید.

فیلترهای اینستاگرام اصولا صورت را زیباتر کرده و یا المان هایی را اضافه میکنند. اما برای همه ما پیش آمده که دنبال فیلتر خاصی باشیم. برای مثال سفید کننده صورت یا تغییر دهنده رنگ چشم. تا به حال با خودتان فکر کرده اید که در چنین موقعیت هایی چه باید کرد؟

روش جست و جوی فیلتر در اینستاگرام

برای این که بتوانید فیلترها را جست و جو کنید، لازم است تا add to story را بزنید: یعنی همانجایی که با استفاده از آن یک استوری اضافه میکنید.

بعد از این که وارد بخش انتشار استوری شدید، در پایین صفحه فیلترهای مختلف را خواهید دید. تمام فیلترها را رد کنید. در نهایت به آیکنی شبیه به ذره بین خواهید رسید. روی آن بزنید.

روش جست و جوی فیلتر در اینستاگرام

بعد از این که روی آیکن مشابه ذره بین زدید، وارد بخشی خواهید شد که تعداد بسیار زیادی فیلتر را به شما نشان خواهد داد. حالا میتوانید فیلتر مد نظر خود را از بین خیل فیلترهای نمایش داده شده انتخاب کنید.

همچنین در قسمت بالایی میتوانید بر اساس موضوع فیلترهای مد نظر خود را ببینید. به این صورت که فیلترها بر اساس کتگوری موضوعی دسته بندی شده اند.

روش جست و جوی فیلتر در اینستاگرام 2

امکان سرچ فیلترهای مد نظرتان نیز وجود دارد. برای مثال اگر به دنبال این هستید که فیلتر سفید کننده پوست صورت را پیدا کنید، کافی است که در قسمت جست و جو که در بالای صفحه جای گرفته، عبارت bright face را بنویسید و تمام! تعداد زیادی از این نوع فیلترها برایتان به نمایش در می آید.

روش استفاده از فیلتر های اینستاگرام

اگر اولین بارتان باشد که با فیلترها برخورد کرده اید احتمالا کار با آن ها کمی برای تان عجیب باشد اما به هیچ وجه سخت نیست. برای این که بتوانید با فیلترها کار کنید باید سرعت اینترنت شما متوسط رو به بالا باشد.

اصولا برای استفاده از فیلترها باید کمی صبور باشید. وقتی که یک فیلتر را باز میکنید، آیکن هایی در صفحه نشان داده میشود که نشان دهنده این است که این فیلتر در حال  لود شدن است. هر چقدر که سرعت اینترنت شما کمتر باشد، مدت زمانی که برای لود فیلتر برای شما ایجاد میشود بیشتر خواهد بود.

وقتی که المان های مختلف فیلتر برای شما ظاهر شد، میتوانید دکمه مربوط به گرفتن عکس را بزنید تا بتوانید فیلتر را روی عکس خود اعمال کنید.

ممکن است برخی از فیلترها نیاز داشته باشند تا به صورت فیلمی استفاده شوند. در چنین مواقعی نیاز است تا دکمه مربوطه را کمی نگه دارید.

سوالات پرتکرار در زمینه جستوجو فیلتر اینستاگرام

فیلتر اینستاگرام چیست؟

فیلتر اینستاگرام ابزاری است که با استفاده از آن میتوان تصاویر را کمی تغییر داد. برای مثال برخی از فیلترها برای صورت سبیل می‎گذارند، برخی آرایش می‎کنند و ... .

آیا امکان جست و جوی فیلتر وجود دارد؟

بله.

روش جست و جوی فیلتر اینستاگرام چگونه است؟

با ورود به بخش استوری میتوانید جست و جوی فیلتر را انجام دهید. روش انجام آن به صورت کامل در متن مقاله مورد بررسی قرار گرفته.

چرا فیلتر اینستاگرام برای من کار نمیکند؟

فیلترها برای کار کردن نیاز به اینترنت با سرعت متوسط رو به بالا هستند. اگر فیلتر برای شما کار نمیکند به احتمال زیاد سرعت اینترنت شما کم است.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله