اموجی تیک‌ آبی اینستاگرام، راهنمای دریافت تیک آبی اینستاگرام

اموجی تیک‌ آبی اینستاگرام، راهنمای دریافت تیک آبی اینستاگرام

5/5 - (4 امتیاز)

ایموجی تیک‌ آبی اینستاگرام : یکی از موضوعاتی که امروز برای کاربران اینستاگرام به عنوان‌ یک چالش محسوب می‌شود، دریافت ایموجی تیک آبی اینستاگرام است، چهره های سرشناس و شناخته شده، افراد مشهور و برندهای محبوبی که در اینستاگرام حضور دارند در معرض جعل هویت هستند و افراد سودجو سعی در جذب فالوور و فعالیت در اینستاگرام به نام خود دارند.

برای اینکه کاربران بتوانند به راحتی افراد و برندهای معتبر را پیدا کرده و دنبال کنند، اینستاگرام به آنها ایموجی تیک آبی اینستاگرام (شکک تیک آبی) را اختصاص می دهد تا آنها را از حساب های جعلی تشخیص دهد؛ برای اطلاعات بیشتر در مورد تیک آبی اینستاگرام و نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام با مقاله امروز از سایت دیجی فالوور همراه باشید.

ایموجی تیک‌ آبی اینستاگرام چیست؟

وجود ایموجی تیک‌ آبی اینستاگرام نشان دهنده واقعی بودن فرد در شبکه مجازی اینستاگرام است، همانطور که در متن بالا اشاره شد، تیک آبی اینستاگرام در واقع نوعی احراز هویت افراد و برندهای معروف و شناخته شده توسط اینستاگرام می‌باشد تا اکانت آنها از حساب های جعلی جدا شود. دو راه برای گرفتن ایموجی تیک آبی اینستاگرام وجود دارد:

۱- قرار گرفتن در بین افراد مشهور و مشهور و برندها

۲- تیک آبی اینستاگرام را بخرید. به دلیل مورد توجه بودن دریافت ایموجی تیک‌ آبی اینستگرام در این متن سایت دیجی فالوور هر یک از راه ها در ادامه مقاله توضیح داده است.

چگونه ایموجی تیک آبی از اینستاگرام را دریافت کنیم؟

برای دریافت ایموجی تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه باید درخواست خود را به اینستاگرام ارسال کنید و منتظر پاسخ نرم افزار باشید، در صورت تایید، می توانید این تیک رسمی را دریافت کنید. اما این درخواست نحوه سختی دارد و باید به مراحل انجام آن دقت داشته باشید، مراحل به صورت زیر می‌باشد.

* در ابتدا شما باید وارد صفحه ای شوید که قصد دارید تیک آبی برای آن دریافت کنید و به نمایه دسترسی پیدا کنید.

* در نمایه صفحه، روی سه خطی که در بالای صفحه ظاهر می شود ضربه بزنید.

* تنظیمات را انتخاب کنید.

* حال باید برای ادامه راه گزینه حساب را لمس کنید.

* در این مرحله گزینه تایید درخواست را انتخاب کنید، البته دقت داشته باشید که در فارسی باید گزینه verification را انتخاب کنید تا اکنون فرمی نمایش داده می شود که با پرکردن اطلاعات آن باید درخواست خود را برای دریافت ایموجی تیک آبی ارسال کنید. برای دریافت ایموجی تیک آبی اینستاگرام باید اطلاعات زیر را در کادرهای نشان داده شده وارد کنید.

 

خرید تیک آبی

 

* نام کامل: برای صفحات شخصی باید اطلاعات شخصی به طور کامل وارد شود و در صورت تجاری بودن باید نام شخصی که اکانت را مدیریت می کند وارد شود.

* شناخته شده به عنوان: این بخش باید با نام شناخته شده توسط افراد فعال در اینستاگرام پر شود.

*دسته: نام فعالیت خود را در این کادر وارد کنید.

*عکس را پیوست کنید: این کادر برای تایید هویت شما است و باید عکس کارت شناسایی خود را ارسال کنید. انجام مراحل بالا می‌تواند ایموجی تیک آبی را به صفحه شما اضافه کند، اما این کاملا به تایید اینستاگرام بستگی دارد و حتی اگر این کارها را انجام دهید، اینستاگرام ممکن است تیک آبی را به شما ندهد. درصورتی که با انجام این مراحل در دریافت تیک آبی با مشکل مواجه شدید، می‌توانید از سایت دیجی فالوور کمک دریافت کنید.

شرایط دریافت ایموجی تیک آبی اینستاگرام‌ چیست؟

برای گرفتن ایموجی تیک‌ آبی اینستاگرام باید شرایط زیر را داشته باشید:

شرایط دریافت ایموجی تیک آبی اینستاگرام‌ چیست؟

1- تعداد فالوورها در اکانت اینستاگرام شما باید زیاد باشد

البته این شرط شامل اکثر سلبریتی ها و افراد مشهور می شود، با توجه به اینکه اینستاگرام به نحوه تعامل شما با فالوورهای خود بسیار حساس است، ارسال عکس های جعلی و اکانت های جعلی کمکی به دریافت تیک آبی اینستاگرام نمی کند.

همچنین در شبکه های اجتماعی مختلف متفاوت است، مثلا یک اکانت فیس بوک با هزار فالوور ممکن است این تیک را دریافت کند، اما یک اکانت اینستاگرام حتی بیش از یک میلیون فالوور نمی تواند این تیک را دریافت کند.

همچنین قابل ذکر است که داشتن تعداد فالوور زیاد تنها یکی از شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام بوده و تضمینی برای دریافت آن نمی باشد. پس در اولین فرصت باید میزان فالوور خود را افزایش دهید و برای خود اکانت داشته باشید شما میتوانید همچنین با خرید فالوور واقعی و خرید پیج اینستاگرام قدم اول را برای به دست اوردن تیک آبی بردارید.

2- نماد یک شرکت یا برند معروف باشید

یکی دیگر از مواردی که شانس شما را برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام افزایش می دهد، داشتن نماد یک برند معروف و معرفی آن در اکانت اینستاگرام است. البته شما باید مالک آن برند باشید و استفاده از نمادهای جعلی کمکی به شما نمی کند.

3- اکانت های جعلی به نام شما ایجاد می شوند

با توجه به اینکه هدف اینستاگرام از ارائه ایموجی تیک آبی اینستاگرام شناسایی اکانت های جعلی توسط کاربران است، اگر تعداد اکانت های جعلی ایجاد شده با نام اکانت شما زیاد باشد، امکان اکانت شما وجود دارد. توجه به این نکته ضروری است که سعی نکنید برای خود یک حساب جعلی ایجاد کنید زیرا نتیجه این کار چیزی جز مسدود شدن حساب اصلی شما نخواهد بود و در نهایت با مشکل بزرگ تری روبرو خواهید شد.

4- فعال بودن

یکی از معیارهای اصلی اینستاگرام برای ارائه تیک آبی اینستاگرام میزان فعالیت شماست؛ علاوه بر این، فعال بودن در اینستاگرام می تواند تعداد فالوورهای شما را افزایش دهد که در نهایت شانس دریافت تیک آبی را افزایش خواهد داد.

5- داشتن بیوگرافی معتبر در سایت های معروفی مانند ویکی پدیای انگلیسی

این امر می تواند شانس شما را برای گرفتن تیک آبی افزایش دهد، به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت یک‌ پیج‌ معتبر حتما در ویکی پدیا معرفی نامه داشته باشید.

6- نبود هر گونه پست منفی و نامناسب

این امر نیز شانس شما را برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام افزایش می دهد، زیرا افراد مشهور و افراد مشهور واقعی هرگز از این کلمات برای ارتباط با فالوورهای خود استفاده نمی کنند.

اگر نتوانیم ایموجی تیک آبی اینستاگرام دریافت کنیم، باید چکار انجام دهیم؟

تمامی مراحل ذکر شده برای دریافت ایموجی تیک آبی اینستاگرام تنها به عنوان راه اصلی است و بسیاری از افراد توانایی دریافت این تیک را نخواهد داشت؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت این تیک از خرید ایموجی تیک آبی اینستاگرام در سایت دیجی فالوور بهره ببرید.  

نحوه خرید تیک آبی اینستاگرام

برای خرید تیک آبی اینستاگرام باید به سایت های فروش تیک آبی مانند سایت دیجی فالوور مراجعه کنید و تیک آبی فیس بوک و اینستاگرام را خریداری کنید و سپس صفحه فیسبوک خود را با اکانت اینستاگرام خود لینک کنید تا تیک صفحه فیسبوک شما به صفحه اینستاگرام شما اضافه شود.

سوالات متداول درباره ایموجی تیک آبی اینستاگرام

 

فایده تیک آبی اینستاگرام چیست؟

استفاده از اینترنت سن و سال نمی شناسد و به سختی می توان فردی را پیدا کرد که نیازی به استفاده از شبکه های اجتماعی نداشته باشد. این شبکه ها به برقراری ارتباط بین افراد کمک می کند و امکانات مختلفی را برای آنها فراهم می کند. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی رایج در دنیاست که اتفاقا کاربران ایرانی زیادی هم دارد.

آیا داشتن فن‌پیج برای دریافت تیک آبی اینستاگرام الزامی است؟

از آنجایی که یکی از شروط اصلی گرفتن تیک آبی اینستاگرام، اعتبار بالای صفحه است، به احتمال زیاد داشتن صفحات فن داری به اعتبار صفحه شما کمک خواهد کرد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها