دیجی فالوور ارائه دهنده انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام

دیجی فالوور ارائه دهنده انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام

5/5 - (1144 امتیاز)

شاید شما هم دوست داشته باشید در اینستاگرام که سیل عظیمی از مخاطبان هدف تان وجود دارد محصول یا خدمات خود را به نمایش بگذارید. تبلیغات در اینستاگرام برای خیلی از افراد و کسب و کارها حیاتی است. به همین دلیل اکثرا ما با این چالش رو به رو هستیم که از چه روشی برای تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنیم.

تبلیغ در اینستاگرام هم دقیقا مثل دیگر روش های تبلیغاتی نیاز به آگاهی قبل از اجرا دارد. قبل از هر نوع تبلیغاتی باید به یک سری نکات مهم و کلیدی توجه داشته باشید تا پول تان بابت تبلیغات هدر نرود!

شاید همین حالا سوالات مهمی مثل در کدام پیج تبلیغ کنیم؟ از کجا بفهمیم فالوورهای پیج هدف فیک نیستند؟ از کجا بدانیم کدام اینفلوئنسر برای تبلیغات ما مناسب است؟ چطور در خود اینستاگرام تبلیغات دلاری داشته باشیم؟ در ذهنتان باشد. نگران نباشید در این مقاله دقیقا در مورد این موضوعات قرار است صحبت کنیم.

ادر دیجی فالوور علاوه بر نکات مهمی که قبل از تبلیغات در اینستاگرام باید بدانید در مورد انواع روش های تبلیغاتی در اینستاگرام که می توانید از آنها استفاده کنید با شما صحبت می کنیم تا شما هم با خیال راحت در اینستاگرام تبلیغ کنید. پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

چرا تبلیغات در اینستاگرام؟

در ژانویه 2020 طبق تحقیقی که سایت هاب اسپات انجام داد به این نتیجه رسید که اینستاگرام بیش از دو میلیارد کاربر فعال دارد و روز به روز به این رقم افزوده می شود. با پیشرفت تکنولوژی افراد بیشتری در هر خانواده به اینستاگرام ورود می کنند و این دقیقا همان مشتریان بالقوه کسب و کارها هستند که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

از طرفی اینستاگرام یک پلتفرم قدرتمند ارتباطی است که ما راحت تر می توانیم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنیم. الان کمتر کسی برای رفع نیازش به سایت ها مراجعه می کند. انتخاب اول خیلی از مردم اینستاگرام است و به مرور زمان کاربران موبایلی فعال تر از قبل می شوند.

اینستاگرام بهترین مکان برای برندسازی کسب و کارهای بزرگ و حتی کوچک است. با کمی بررسی می توان این قضیه را درک کرد. دو این سال بسیاری از کسب و کارها و حتی افراد توانسته اند از اینستاگرام یک ماشین پولسازی برای خود بسازند. شما هم می توانید با در خواست تبلیغات هدفمند از دیجی فالوور سرعت رسیدن به اهداف تان در اینستاگرام را افزایش دهید.

این را هم فراموش نکنید که اینستاگرام از داده های فیسبوک برای تارگت کردن مخاطبان در تبلیغات استفاده می کند. همین موضوع باعث می شود هدفمندی تبلیغ شما بسیار بالا برود و تبلیغ تان دقیقا به کسانی نشان داده شود که به موضوع شما علاقه مند هستند. علاوه بر تبلیغات اینستاگرامی شما می توانید با خرید فالوور ایرانی اینستاگرام از دیجی فالوور برای پیج خود در راه رسیدن به اهداف خود ار رقبا سرعت بگیرید.دیجی فالوور ارائه دهنده تبلیغات اینستاگرام

آشنایی با انواع تبلیغات در اینستاگرام

به طور کلی سه نوع تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد که از طریق آن می توانید کسب و کار خود را تبلیغ کنید. سعی می کنیم اینجا فقط عنوان کنیم و در ادامه مفصل تر در موردشان توضیح می دهیم. همه این روش ها توسط تیم مجرب دیجی فالوور پستیبانی می شوند و می توانید با بهترین کیفیت خدمات انواع تبلیغات خود را به ما بسپارید.

روش اول تبلیغاتی

 تبلیغ در خود اینستاگرام است. منظور تبلیغات در استوری و اکسپلور اینستاگرام است که بسیاری از برندها مطرح دنیا از این نوع روش تبلیغاتی استفاده می کنند. پرداخت آن هم به صورت دلاری انجام می شود.

روش دوم تبلیغاتی

 تبلیغات از طریق پیج های فالوور بالاست. پیج های مرتبط با کار شما وجود دارند که از تعداد فالوورهای بالایی برخوردار هستند. ما می توانید در این پیج ها تبلیغ خود را قرار دهید و به ازای یک پست یا استوری 24 ساعته هزینه ای پرداخت کنید.

روش سوم تبلیغاتی

 تبلیغات از طریق اینفلوئنسرها در اینستاگرام هستند. استفاده از افراد تاثیر گذار در تبلیغات اینستاگرامی در بسیاری از مواقع خیلی خوب جواب می دهد اما هزینه های بالاتری خواهند داشت. معمولا در این نوع تبلیغات محتوای تبلیغ توسط خود شخص اینفلوئنسر تهیه می شود که این باعث طبیعی تر شدن و تاثیر گذاری بیشتری می شود.

تبلیغات مستقیم در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام به دو روش اسپانسری و اینفلوئنسری انجام می شود. در این روش شما با توجه به نوع فعالیت و حوزه کاری تان باید فرد تاثیر گذار یا پیج مورد نظرتان را برای تبلیغات انتخاب کنید. برای تبلیغات در اینستاگرام باید اول پیج اینستاگرام تان را به حساب فیسبوک تان متصل کنید. بعد از این کار شما می توانید تبلیغات خود را به صورت اسپانسری در اینستاگرام منتشر کنید. اما قبل از فعال شدن تبلیغ تان باید هزینه آن که به دلار است را پرداخت کنید.

هزینه تبلیغات مستقیم در اینستاگرام دقیقا مانند تبلیغات در فیسبوک یا گوگل ادز بر اساس یک سری از معیارها مثل بودجه روزانه محاسبه می شود. در اینجا شما فقط از ما درخواست می کنید و ما هم بسته به نیاز شما کمپینگی برای شما ایجاد می کنیم و از شما به ﷼ هزینه رو دریافت به به صورت دلاری به سایت اینستاگرام واریز می کنیم. با خدمات دیجی فالوور دیگر نیازی به هزینه های اضافی چنج کردن دلار یا یورو ندارید تمام مراحل به عهده دیجی فالوور می باشد و بعد برسی کمپینگ و اعلام به شما و پرداخت هزینه از طرف شما تبلیغات شما آغاز میشن.

هزینه تبلیغ مستقیم در اینستاگرام چقدر است؟

پاسخ به این سوال برای خیلی از شما مهم است. اینکه چطور هزینه های تبلیغات مستقیم در اینستاگرام محاسبه می شود به چند عامل بستگی دارد. اول اینکه محتوای شما در چه قالبی است؟ عکس، ویدیو یا استوری؟ همینطور زمان پخش آن هم مهم است. به طور کلی اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم هزینه تبلیغات مستقیم در اینستاگرام بین ۰٫۲ الی ۲ دلار به ازای هر کلیک خواهد بود. اما این قیمت متغیر است و یکسان نیست! و نیازی به نگرانی شما در این مورد وجود ندارد ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما تبلیغات مورد نظرتان را اجرا می کنیم.انواع تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ از طریق پیج های بزرگ اینستاگرامی

متداول ترین روش تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغ در پیج های پربازدید اینستاگرامی است. در این روش تبلیغاتی معمولا یک پست به صورت عکس، ویدیو یا یک استوری را می توانید به مدت 24 ساعت روی پیج های بزرگ اینستاگرامی ایرانی منتشر کنید.

معمولا این روش هزینه کمتری نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی در اینستاگرام دارد. اما در بسیاری از مواقع اگر هدفمند انجام شود بازخورد خیلی خوبی را به همراه خواهد داشت.

قبل از استفاده از این روش تبلیغاتی باید به نکات مهمی توجه کنید. اول اینکه پیجی که برای تبلیغات انتخاب می کنید باید مخاطبان هدف شما را داشته باشد. به عنوان مثال اگر می خواهید تبلیغی در رابطه با کسب و کار اینترنتی یا کسب درآمد از بورس کنید بهتر است در پیج های انگیزشی که مخاطبانی در راستا با هدف شما دارند انجام دهید.

دیجی فالوور با داشتن لیست بزرگی از کسب و کار ها و و پیج های معروف به صورت هدفمند این کار را به راحتی برای شما انجام می دهد.

نکته مهم بعدی این است که از واقعی بودن فالوورهای پیج مطمئن شوید. گاهی وقت ها ممکن است پیج هایی را برای تبلیغ خود انتخاب می کنید که فالوورهای واقعی نداشته باشند و عملا هیچ سودی برای شما نخواهند داشت. بهترین راه برای تشخیص فالوورهای واقعی یک پیج، بررسی نسبت لایک پست ها با تعداد فالوورهای آن پیج است.

تبلیغات از طریق افراد تاثیر گذار (اینفلوئنسر مارکتینگ)

تبلیغات از طریق اینفلوئنسرها یا افراد تاثیر گذار در اینستاگرام خیلی زیاد شده است. تنها دلیلش هم تاثیر گذار بودن آن ها روی مخاطبان شان است. این افراد معمولا شناخته شده هستند و هر چیزی که بگویند مخاطبان یا به قول معروف طرفدارانشان به راحتی قبول می کنند.

اگر فردی که تاثیر گذاری بالایی در بین مردم داشته باشد محصول یا خدمات شما را معرفی کند مسلما اثربخشی بسیار زیادی خواهد داشت. معرفی خدمات یا محصولات شما توسط این افراد به دیده شدن برندتان کمک بسیار زیادی می کند.

اما سوال مهم این است که آیا هر کسی می تواند از تبلیغات اینفلوئنسرها استفاده کند؟ آیا این روش برای همه جواب می دهد؟ جواب به سوال بله است اما نه در هر شرایطی! تبلیغ از طریق افراد تاثیر گذار هم اصول و قواعدی دارد که قبل از هر چیز باید بدانید. وگرنه این نوع تبلیغات اثر بخشی زیادی برای شما نخواهد داشت.

اولین مسئله در اینفلوئنسر مارکتینگ انتخاب فرد مناسبی برای تبلیغ تان است. اینفلوئنسری که انتخاب می کنید باید مرتبط به حوزه کاری شما باشد. مثلا اگر درب های اتوماتیک می فروشید نباید به اینفلوئنسری که کارش خنداندن مردم است تبلیغ تان را بسپارید.

مورد بعدی بررسی تاثیر گذاری فرد است. باید ببینید آیا می تواند روی مخاطبانش تاثیر گذاری عمیقی داشته باشد یا خیر! حداقلش اینه که باید بفهمید تبلیغ شما می تواند روی مخاطبانش تاثیر گذار باشد یا نه؟

باید اینفلوئنسری را انتخاب کنید که خلاقیت داشته باشد و بتواند توانایی ساخت پیام تبلیغاتی شما را نیز داشته باشد. چون در این صورت است که می تواند خیلی طبیعی با مخاطبانش ارتباط برقرار کند و همین باعث اثر بخشی بیشتر تبلیغات شما می شود.

دیجی فالوور با ارتباطات قوی که دارد می تواند برای شما بهترین اینفلوئنسر در حوضه کاریتان را پیدا کند و با هماهنگی شما تبلیغات شما را به نحو احسن برای شما انجام دهد.

 قبل از سفارش به این چند نکته طلایی در تبلیغات اینستاگرام دقت کنید.

  • محتوایی تولید کنید که جلب توجه کند. محتوای تبلیغات شما نباید خطی و یکنواخت باشد!
  • از شعارهای پوچ و تو خالی استفاده نکنید. اگر پیام تبلیغاتی شما زرد باشد به هیچ وجه اثربخشی نخواهد شد.
  • محتوای تبلیغاتی شما باید ارزشمند و فالوور بگیر باشد. در پیام خود یک آموزشی کوچک یا وعده آموزشی های بیشتر در پیج تان را بدهید.
  • مخاطب را تا انتهای تبلیغ همراه کنید. محتوای تبلیغاتی شما باید ادامه دار و همراه کننده باشد.
  • محتوای تبلیغاتی شما باید یک دعوت به اقدام شفاف داشته باشد. در انتهای تبلیغ خود باید دقیقا بگویید مخاطب چه کار باید کند؟

جمع بندی و پایان

در این مقاله سعی کردیم مجموعه ای از انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. نکات مهمی در هر بخش بود که باید می دانستید و عمل کردن به این موارد در تبلیغات اینستاگرام اثر بخشی بالاتری را برای شما به همراه خواهد داشت. ما در دیجی فالوور آماده خدمت رسانی به شما در زمینه افزایش فالوور‍ واقعی  و تبلیغ پیج شما به بهترین حالت ممکن با توجه به بودجه شما می باشیم.

اینکه چه وقتی از چه نوع تبلیغاتی استفاده کنید دقیقا بستگی به موضوع تبلیغ تان دارد. مثلا اگر تبلیغ شما در مورد روش های جدید کسب درآمد است بهتره است در یک پیج انگیزشی تبلیغ خود را قرار دهید. پس مهم ترین مسئله انتخاب روش صحیح تبلیغات با توجه به موضوع فعالیت تان است.

امیدواریم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید. اگر سوالی دارید حتما در کامنت ها بپرسید. اگر این مقاله را دوست داشتید آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید یا برای دوستان تان ارسال کنید.

سوالات متداول در زمینه ی انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام

چگونه می‌توان تبلیغات اینستاگرام را هدفمند کرد؟

اینستاگرام ابزارهایی مانند تارگتینگ بر اساس جنسیت، سن، مکان، علایق و رفتار کاربران فراهم کرده تا تبلیغات را به گروه‌های خاصی هدف بزنید.

چقدر هزینه باید برای تبلیغات در اینستاگرام در نظر گرفت؟

هزینه‌ها بسته به نوع تبلیغات، اندازه بودجه و میزان رقابت برای تبلیغات در بازار متغیر است.

چه نوع تبلیغاتی می‌توان در اینستاگرام انجام داد؟

اینستاگرام امکانات متعددی برای تبلیغات فراهم کرده، از جمله تبلیغات تصویری، ویدئویی، استوری، تبلیغات تعاملی و تبلیغات توسط میکرو-اینفلوئنسرها.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله