آموزش کامل IGTV اینستاگرام ، مهم ترین ترفندهای IGTV اینستاگرام

IGTV اینستاگرام چیست؟ راهنمای کامل کار با IGTV اینستاگرام

5/5 - (6 امتیاز)

کاربران اینستاگرام روز به روز در حال افزایش است؛ پس از ایجاد اکانت اینستاگرام، کاربران جدید با حلقه‌ های نزدیک، افراد جدید و برندهایی که می‌شناسند ارتباط برقرار می‌کنند. افزایش استفاده از اینستاگرام در افزودن امکانات جدید اینستاگرام به زندگی ما موثر است. اینستاگرام همیشه در حال به روز رسانی، تغییر و افزودن ویژگی‌های جدید به ساختار خود است.

یکی از قابلیت‌هایی که در گذشته به اینستاگرام اضافه شده است، تلویزیون اینستاگرام به طور خلاصه IGTV است. از زمانی که تلویزیون اینستاگرام برای اولین بار راه اندازی شد، به قابلیت تبدیل شده است که هم توسط کاربران اینستاگرام، هم تولیدکنندگان محتوا و هم برندها از آن استفاده زیادی می‌کنند.

امروزه می‌توان گفت که در حالی که میلیون‌ها نفر و برند وجود دارد که به طور موثر از IGTV استفاده می‌کنند، هنوز هم کسانی هستند که به طور فعال از این ویژگی استفاده نمی کنند. با خواندن این مقاله از وب سایت دیجی فالوور، می‌توانید درباره تلویزیون اینستاگرام بیشتر بدانید و با مهم ترین ترفند های IGTV اینستاگرام از آن در تلاش‌های بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید.

IGTV چیست؟

تلویزیون اینستاگرام که مخفف IGTV است، یکی از ویژگی‌های اینستاگرام است که به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای خود را تا یک ساعت به اشتراک بگذارند. پیش از این، کاربران اینستاگرام می‌توانستند ویدیو های ۱۵ ثانیه‌ای را در ویژگی استوری آپلود کنند، در حالی که می‌توانستند ویدیو های حداکثر ۳۰ ثانیه و ۱ دقیقه‌ای را در پروفایل خود آپلود کنند، اما به لطف ویژگی Instagram TV، کاربران اکنون می‌توانند ویدیوهای خود را تا ۱ ساعت آپلود کنند. به اینستاگرام و در نتیجه از مزایای بسیاری بهره مند شوید.

ویژگی‌های IGTV اینستاگرام چیست؟

در اینجا نکات برجسته به روز رسانی برنامه اینستاگرام IGTV آمده است:

بعد از اینکه آپلود کننده ویدیو آپلود شده آن را حذف نکرد، آن ویدیو همیشه در کانال باقی خواهد ماند. این ویدیوهای IGTV توسط هر حساب اینستاگرام دیده می‌شود.

ویدئوهای تا 1 ساعت را نیز می‌توان به صورت عمودی مشاهده کرد. ویدیوهای IGTV اینستاگرام نباید به صورت افقی گرفته شوند.

کاربران اینستاگرام کانال‌های IGTV دریافت می‌کنند. درست مانند مفهوم اشتراک کانال در یوتیوب، کاربران می‌توانند در کانال‌های IGTV حساب های مورد نظر خود مشترک شوند و مطالب را دنبال کرده و تماشا کنند.

وقتی در برنامه اینستاگرام به بخش IGTV بروید، ویدیوهای اینجا به طور خودکار پخش می‌شوند. اگر کاربران بخواهند به ویدیوی دیگری سوئیچ کنند یا تماس برقرار کنند، می‌توانند با اعمال برخی حرکات روی صفحه، این تماس‌ها را برقرار کنند.

کانال‌ها و ویدیوهای IGTV اینستاگرام یک پروژه برای موبایل است.

یکی از ویژگی‌های آپدیت IGTV اینستاگرام پخش عمودی ویدیوها است؛ بر اساس عادات کاربر در نظر گرفته می‌شود.

اینستاگرام برای دنبال کردن محتوای طولانی تر و باکیفیت با آپدیتی در اختیار کاربران خود قرار داده است که به راحتی می‌توانند آن را انجام دهند. کافی است کاربران فقط در کانالی که می‌خواهند مشترک شوند و همه ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده را ببینند.

چگونه یک کانال IGTV اینستاگرام ایجاد کنیم؟

برای باز کردن کانال IGTV در برنامه اینستاگرام مراحل زیر را باید دنبال کنید:

1- اول از همه، عکس پروفایل شما در پایین صفحه تماشای ویدیو قرار دارد. با کلیک بر روی این عکس پروفایل وارد صفحه IGTV حساب کاربری خود می‌شوید.

2- روی Next کلیک کنید و روی دکمه ایجاد کانال کلیک کنید.

3- سپس می‌توانید به راحتی یک کانال در IGTV اینستاگرام باز کنید.

4- همچنین می‌توانید اولین ویدیوی خود را با کلیک بر روی علامت مثبت روی صفحه در کانال آپلود کنید. در عین حال لازم به ذکر است که ویدیوها فقط به صورت عمودی در کانال آپلود می‌شوند. ویدیوهایی که قرار است در IGTV اینستاگرام ارسال شوند باید از قبل ضبط شده باشند. به عبارت دیگر، ضبط ویدیو را نمی توان مستقیماً روی برنامه انجام داد.

5- این یک به روز رسانی ایده آل برای آپلود محتوای آماده و ویرایش شده IGTV است؛ در واقع این پاسخ به این سوال ” ویدیویی IGTV” چیست است.

مهم ترین ترفند های IGTV اینستاگرام چیست؟

حرفه ای باشید

1- یکی از اولین مواردی که کاربران که میخواهند تعداد بازدیدهای IGTV را افزایش دهند باید به آن توجه کنند حرفه ای بودن است. هرچه کیفیت و محتوای ویدیوی ضبط شده حرفه ای تر باشد، میزان بازدید و تعامل بالاتری دارد. کسانی که می‌خواهند ویدیو های حرفه ای IGTV فیلمبرداری کنند.

2- مهم است که با دوربین های حرفه ای یا گویشهای با دوربین خوب عکاسی کنید.

3- نور محیط باید به خوبی تنظیم شود.

4- بسیار مهم است که هنگام فیلمبرداری پس زمینه را به صورت حرفه ای تنظیم کنید. هنگام تنظیم پس زمینه، می‌توانید پس زمینه ای را با رنگهایی ساده انتخاب کنید که حواس کاربران را پرت نکند.

5- توجه داشته باشید که صدا را در محیط تکرار نکنید؛ بنابراین کاربران بهتر متوجه می‌شوند که در ویدیوها چه می‌گویید.

محتوای ویدیویی خود را متنوع کنید

محتوای ویدیویی خود را متنوع کنید

بسیاری از کاربرانی که در اینستاگرام وقت می‌گذرانند دوست دارند محتوای سرگرم کننده تماشا کنند. افرادی که ویدیوهای اینستاگرام می‌گیرند باید محتوای ویدیوی خود را متنوع کنند تا هم تعداد فالوورها و هم تعداد لایک‌ها افزایش یابد.

با فیلمبرداری با موضوعات مختلف و مفاهیم مختلف توجه مخاطب را به خود جلب کنید؛ بنابراین، می‌توانید راحت تر به افراد با علایق مختلف دسترسی پیدا کنید و تعداد بازدیدهای خود را افزایش دهید.

از استفاده مکرر از یک مفهوم در ویدیو های خود اجتناب کرده و تفاوت خود را برجسته کنید.

هنگام فیلمبرداری ویدیو های خود، به ایده‌های DIY اهمیت دهید. زیرا ویدیو های DIY جزو پربیننده ترین ویدیو ها در IGTV هستند. بنابراین، می‌توانید تعداد بازدید خود را افزایش دهید.

در حین فیلمبرداری IGTV، می‌توانید تعداد بازدیدهای کانال خود را با فیلم‌برداری از ویدیو های پرطرفدار و همچنین انواع محتوای ویدیویی که بیشتر تماشا می‌شوند و با آن‌ها تعامل برقرار می‌کنند، افزایش دهید.

پیام را در همان ابتدای دنباله ویدیو ارسال کنید

شما در حال تماشای یک ویدیو در اینستاگرام یا فیس بوک در تلفن هوشمند خود هستید و ناگهان مجبور می‌شوید ویدیو را متوقف کنید یا آن را لغو کنید زیرا با شما تماس گرفته می‌شود، باید از اتوبوس پیاده شوید یا تعطیلات تبلیغاتی در تلویزیون تمام شده است.

بعداً، به احتمال زیاد فراموش کرده اید که کدام ویدیو را تماشا می‌کردید، ویدیو دیگر در فید شما نمایش داده نمی شود یا به سادگی زمان لازم برای تکمیل آن را ندارید. به دلیل این عوامل خارجی که دائماً بر استفاده از تلفن هوشمند ما تأثیر می‌گذارد، دامنه توجه ما اغلب بسیار کوتاه است. به طور متوسط کاربران اینستاگرام تنها 1.7 ثانیه یک ویدیو را تماشا می‌کنند. در نتیجه، انتقال یک پیام واضح و ایجاد پیوند با نام تجاری خود در زمان‌های اول منطقی است.

ویدیو ها باید بدون صدا هم قابل درک باشند

یک اشتباه رایج در ویدیو های IGTV این است که شرکت‌ها ترکیبی عالی از تصویر و صدا ارائه می‌کنند، اما بینندگان در نهایت آن را در قطار یا اتوبوس تماشا می‌کنند، در حالی که گوشی شان خاموش است، یا در حال گوش دادن به موسیقی هستند.

همان زمان. بنابراین ویدیو از طریق زمینه بصری قابل درک است برای اطمینان از این امر، مهم است که مهم ترین اطلاعات را در قالب متن یا عناصر گرافیکی به بیننده منتقل کنید. به این ترتیب، کاربران می‌توانند به راحتی در حال حرکت، بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران، ویدیوها را تماشا کنند و همچنان معنای پیام ویدیویی شما را دریافت کنند.

ابزار ویرایش Screen Split

با توجه به فرمت عمودی، باید از آپلود ویدیوها در فرمت افقی کاملاً خودداری کنید؛ اما اگر از قبل محتوایی دارید که می‌خواهید برای IGTV استفاده کنید، می‌توانید از برنامه‌هایی استفاده کنید که به شما امکان می‌دهند ویدیو های موجود را در پس‌زمینه‌ای با فرمت افقی بگنجاند.

عیب این کار این است که ویدیو روی صفحه نمایش بسیار کوچک به نظر می‌رسد. به همین ترتیب، می‌توانید یک صفحه نمایش را تقسیم کنید و دو ویدیو را به طور همزمان پخش کنید. یک برنامه رایگان عالی برای ویرایش ویدیوهای شما مانند این Story Art است؛ در برنامه چندین قالب وجود دارد که می‌توانید به راحتی ویدیوهای خود را در آن قرار داده و برش دهید.

خرید ویو IGTV

با دیدن این ترفند حتما با خود فکر می‌کنید که این کار چه کمکی به افزایش بازدید ویو IGTV به حالت طبیعی می‌کند؟ شما با خرید ویو IGTV می‌توانید وارد صفحه اکسپلورر شوید. در این حالت افراد بیشتری فیلم شما را می‌بینند؛ از طرف دیگر هر بیننده با دیدن تعداد ویو بالا فیلم های IGTV شما بیشتر ترغیب به دیدن آن می‌شود.

اما هنگام خرید ویو IGTV باید از سایت مطمئن و درست خرید نمایید تا از کلاهبردارها در امان باشید. برند دیجی فالوور بهترین و با اطمینان ترین سایت خرید ویو اینستاگرام است. این سایت با قیمتهای منصفانه و هدایای عالی، تنها رضایت مشتری را اولویت خود قرار می‌دهد. حتی در صورتی که از محصولات دیجی فالوور ناراضی باشید، می‌توانید وجه خود را دوباره دریافت نمایید.

از افکت‌ها به عنوان چشم نواز استفاده می‌کند

با توجه به فاصله کوتاه کاربران اینستاگرام که قبلاً به آن اشاره کردیم، مهم است که ویدیو های خود را هیجان انگیز کنید. از افکت‌ها استفاده کنید تا محتوای خود را جذاب تر کنید و بینندگان را تا زمانی که ممکن است همراه خود نگه دارید. اینها میتوانند ایموجی‌های کوچک، فلش‌ها یا کلمات کلیدی باشند. چنین چشمگیر هایی باعث جلب توجه کاربران می‌شود.

سوالات متداول در زمینه ترفند های IGTV اینستاگرام

رزولوشن و سایز IGTV چقدر است؟

سایز ویدیو هر IGTV اینستاگرام در نسبت ابعاد ۹:۱۶ و با وضوح تصویر ۷۲۰ پیکسل یا بیشتر است.

طول هر ویدیو در IGTV اینستاگرام چقدر است؟

زمان ویدیو ۱۰ ثانیه تا ۱۵ دقیقه (حداکثر مدت زمان فیلم برای حساب های تایید شده ۶۰ دقیقه) است.

چگونه می‌توانم ویدیوهای طولانی‌تر از ۱ دقیقه را در IGTV به اشتراک بگذارم؟

برای انتشار ویدیوهای طولانی‌تر از ۱ دقیقه در IGTV، ابتدا وارد برنامه اینستاگرام شده، سپس روی دکمه "IGTV" در پایین صفحه کلیک کنید و ویدیوی خود را بارگذاری کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد ویدیوهای با زمان بیشتری را به اشتراک بگذارید.

آیا می‌توانم ترفندهایی برای افزایش مخاطبان و تعامل بیشتر با ویدیوهای IGTV داشته باشم؟

بله، برای افزایش مخاطبان و تعامل بیشتر با ویدیوهای IGTV می‌توانید از روش‌هایی مانند استفاده از هشتگ‌های مرتبط، ایجاد عناوین جذاب و توضیحات کامل، ارتقا کیفیت تصویر و صدا، و همچنین ایجاد محتوای جذاب و منحصر به فرد استفاده کنید. همچنین، ارتقای تعامل با مخاطبان از طریق پاسخگویی به نظرات و ارسال پرسش‌های جذاب می‌تواند به افزایش تعامل با مخاطبان کمک کند.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 05 فوریه 2023، 21:06

    برای ویدیوهای حرفه ای IGTV حتما باید دوربین فیلمبرداری حرفه ای داشته باشم؟ با دوربین موبایل نمیشه؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها