نحوه پنهان كردن فالوورها در اینستاگرام و خصوصی کردن صفحه

نحوه پنهان كردن فالوورها در اینستاگرام و خصوصی کردن صفحه

5/5 - (2 امتیاز)

بدون شک اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که صدها میلیون نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. با این حال، حفظ حریم خصوصی شما در پروفایل اینستاگرام می تواند مشکل باشد، به خصوص اگر کاربر جدیدی در این پلتفرم باشید. بنابراین، در این مقاله از سایت دیجی فالوور سعی کرده ایم که به نحوه چگونگی مدیریت حریم خصوصی و پنهان كردن فالوورها در اینستاگرام بپردازیم. با ما همراه باشید.

خصوصی کردن صفحه اینستاگرام

پنهان كردن فالوورها در اینستاگرام، بسیاری از مردم اهمیت خصوصی نگه داشتن حساب خود را درک نمی کنند، مگر این که یک اینفلوئنسر یا یک سلبریتی باشند و مجبور به خصوصی نگه داشتن نمایه خود باشند. این کار به این دلیل است که شما هرگز نمی دانید که چگونه دیگران می توانند از محتوا و پست هایی که برای آپلود در صفحه خود ایجاد می کنید، سوء استفاده کنند. بنابراین اگر از یک حساب خصوصی استفاده کنید، دیگران تصاویر و استوری هایی که پست می کنید را نخواهند دید؛ تنها چیزی که برای آنها قابل مشاهده است عدد دقیق تعداد فالوور و تعداد فالووینگ شما است.

برای خصوصی کردن حساب خود مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.

2- وارد حساب کاربری خود شوید و روی نمایه ضربه بزنید.

3- روی خطوط افقی سه نقطه ای در بالای گوشه سمت راست صفحه خود کلیک کنید.

4- روی setting کلیک کنید، سپس روی Privacy Setting و در نهایت روی Account privacy ضربه بزنید.

برای خصوصی کردن حساب خود مراحل زیر را دنبال کنید

5- حالا روی Private Account کلیک کنید.

برای خصوصی کردن حساب خود مراحل زیر را دنبال کنید 2

به این ترتیب حساب شما خصوصی می شود و هر کسی که می خواهد شما را فالو کند، از شما اجازه می گیرد. شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا به کسی اجازه دهید شما را دنبال کند یا نه. نکته قابل ذکر اینکه، اگر می خواهید با یک حساب اینستاگرام خصوصی فالوور به دست آورید، یک نمایش شخصی به بیو خود اضافه کنید. نحوه ایجاد آن هم ساده است؛ یک صفحه ساده درباره برند خود با عکس و فیلم درست کنید و از بیو خود به این صفحه پیوند دهید.

حذف فالوور (پنهان كردن فالوورها در اینستاگرام)

ممکن است این اتفاق بیفتد که شما نمی خواهید فرد خاصی فالوورهای شما را در اینستاگرام ببیند، در این مورد تنظیم پروفایل روی خصوصی کافی نیست؛ بهترین راه این است که شما اکانت آنها را از فالوورهای خود حذف کنید. خوبی این روش این است که هنگامی که یک فالوور از لیست تان حذف شد، به آنها اطلاع داده نمی شود؛ بنابراین اگر روی نمایه شما کلیک کنند، دیگر شما را دنبال نمی ‌کنند و برای دیدن بروزرسانی‌ های جدید، دوباره به اجازه شما نیاز دارند تا به نمایه تان دسترسی پیدا کنند.

نحوه حذف کاربر از فالوورها:

1- اینستاگرام را باز کنید و روی لیست فالوورها ضربه بزنید.

2- حسابی را که می خواهید اطلاعات صفحه تان را از او مخفی کنید پیدا کنید؛ دکمه Remove را که در کنار نام کاربری او قرار دارد انتخاب کنید.

3- با ضربه زدن روی Remove، اقدامات خود را تأیید کنید.

نحوه حذف کاربر از فالوورها

بلاک کردن فالوور اینستاگرام

اگر حساب کاربری شما برای تبلیغات است، گزینه خصوصی کردن صفحه برای شما مناسب نیست، تنها راه باقی مانده، مسدود کردن کاربران است. در این روش شما باید دسترسی آنها را یکی یکی به صورت دستی محدود کنید. بنابراین ممکن است زما‌نبر باشد، اما ارزشش را دارد. کاربران محدود شده دیگر صفحه شما را در اینستاگرام پیدا نخواهند کرد (تا زمانی که آنها را رفع انسداد نکنید).

نحوه بلاک کردن کاربر در اینستاگرام

1- اینستاگرام را باز کنید و به حساب کاربری که قرار است او را بلاک کنید، بروید. روی سه نقطه افقی در گوشه بالا ضربه بزنید.

2- Block را انتخاب کنید.

3- اینستاگرام به شما هشدار می دهد که فقط این صفحه یا تمام حساب هایی را که می تواند توسط این کاربر ایجاد شود مسدود کنید. یکی از دو گزینه را انتخاب کنید و روی Block ضربه بزنید.

نحوه بلاک کردن کاربر در اینستاگرام

انجام شد! کاربر مسدود شده است. اکنون آن ها نمی توانند صفحه شما را پیدا کنند. این بدان معناست که لیست فالوورها و فالووینگ ها و محتوای شما در اینستاگرام برای این شخص در دسترس نخواهد بود. هنگامی که یک حساب کاربری را مسدود می کنید، تمام حساب های او که به همان ایمیل یا شماره مرتبط هستند نیز مسدود می شوند، اما به یاد داشته باشید شخصی که می‌ خواهید فالوورهای خود را در اینستاگرام از او مخفی کنید، همیشه می ‌تواند با استفاده از ایمیل یا شماره تلفن دیگری یک حساب کاربری جدید ایجاد کند.

آیا واقعا میتوان فالوور های اینستاگرام را مخفی کرد؟

بیایید خلاصه کنیم، هیچ دکمه خاصی وجود ندارد که به شما اجازه دهد فالوورهای خود را از همه در اینستاگرام مخفی کنید. از بین تمام راه های موجود، خصوصی کردن حساب برای مخفی کردن فالوورها در اینستاگرام نه تنها به حفظ حریم خصوصی کمک می کند بلکه، بر افزایش فالوور نیز تأثیر می گذارد؛ البته به شرطی که از نکات و ابزارهای رشد برای حفظ آن در مسیر درست استفاده کنید؛ به عنوان مثال، بیو پیجتان را ارتقا دهید.

اگر قصد افزایش فالوور به صورت کاملا ایمن را دارید، می توانید از خدمات خرید فالوور از سایت های معتبر اقدام کنید. دیجی فالوور یکی از همین سایت های مطمئن است که به صورت امن امکان خرید فالوور را در اختیار تان قرار می دهد. کافیست وارد سایت شوید و از لیست خرید فالوور، بسته ای که با بودجه تان هماهنگی دارد را انتخاب و خریداری کنید؛ بلافاصله پس از پرداخت، بسته بر روی صفحه شما اعمال می شود و بر تعداد فالوورهای شما افزوده خواهد شد.  

کلام پایانی

حفظ حریم خصوصی یک نگرانی کلیدی هنگام استفاده از حساب ‌های رسانه ‌های اجتماعی است و اکثر مردم همیشه در جستجوی ویژگی‌ های مختلف حریم خصوصی ارائه شده در پلتفرم ‌های مختلف هستند. اگر در اینستاگرام هستید، خوب است بدانید که چگونه می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را به بهترین نحو انجام دهید. البته اینستاگرام هیچ راه مستقیمی برای پنهان کردن فالوورها ارائه نمی دهد.

با این حال، با سه گزینه ارائه شده در این مقاله، می‌ توانید افرادی که می‌توانند به فالوورهای اینستاگرام شما دسترسی داشته باشند را محدود کرده و آنها را از افراد خاص مخفی کنید. یکی از راه های مطمئن در زمینه افزایش فالوور به صورت سریع و کاملا ایمن، خرید فالوور واقعی از سایت های مطمئن است؛ دیجی فالوور یکی از همین سایت ها است که می توانید با خیال راحت خرید کنید و بر تعداد فالوورهای امن خود بیفزایید.

سوالات متداول در زمینه پنهان كردن فالوورها در اینستاگرام

چرا نیاز است که حساب خود را در اینستاگرام مخفی کنیم؟

زیرا شما هرگز نمی دانید که چگونه دیگران می توانند از محتوا و پست هایی که برای آپلود در صفحه خود ایجاد می کنید، سوء استفاده کنند.

روش های مخفی کردن فالوورهای اینستاگرام چیست؟

حسابتان را خصوصی کنید، فالوور مخرب را از لیست فالوورهای خود حذف کنید و فالوور مخرب را بلاک کنید.

آیا در هنگام حذف فالوور در اینستاگرام، فرد حذف شده متوجه این عمل خواهد شد؟

هنگامی که یک فالوور از لیست حذف شود، به آنها اطلاع داده نمی شود؛ بنابراین اگر روی نمایه شما کلیک کنند، دیگر شما را دنبال نمی‌ کنند و برای دیدن بروزرسانی‌ های جدید، دوباره به اجازه شما نیاز دارند تا به نمایه تان دسترسی پیدا کنند.

بلاک کردن فالوور برای چه زمانی است؟

اگر حساب کاربری شما برای تبلیغات است، گزینه خصوصی کردن صفحه برای شما مناسب نیست، تنها راه باقی مانده، مسدود کردن کاربران است.

از بین راه های موجود برای مخفی کردن فالوور، کدام یک بهتر است؟

از بین تمام راه های موجود، خصوصی کردن حساب برای مخفی کردن فالوورها در اینستاگرام نه تنها به حفظ حریم خصوصی کمک می کند بلکه بر افزایش فالوور نیز تأثیر می گذارد.

چگونه از طریق خصوصی کردن پیج، میتوان فالوور به دست آورد؟

اگر می خواهید با یک حساب اینستاگرام خصوصی فالوور به دست آورید، یک نمایش شخصی به بیو خود اضافه کنید. نحوه ایجاد آن هم ساده است؛ یک صفحه ساده درباره برند خود با عکس و فیلم درست کنید و از بیو خود به این صفحه پیوند دهید.

آیا کاربری که بلاک شده است، می تواند به صفحه ما دسترسی پیدا کند؟

خیر. مگر اینکه با استفاده از ایمیل یا شماره تلفن دیگری یک حساب کاربری جدید ایجاد کند و با اکانت جدید درخواست فالو دهد.

آیا خرید فالوور ایمن است؟

بله. اگر از سایت معتبر باشد هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. دیجی فالوور یک سایت مطمئن در این زمینه است که با خیال راحت می توانید از او خدمات خریداری کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها