نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام آموزش تصویری در چند ثانیه

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام آموزش تصویری در چند ثانیه

5/5 - (1746 امتیاز)

گرفتن تیک آبی اینستاگرام: تمامی شما برای یک بار هم که شده تیک آبی در اینستاگرام را دیده اید و حتما تا حدی با مفهوم آن آشنا هستید. امروزه بسیاری از کاربران در این بستر مشغول فعالیت هستند.

خواننده ها، بازیگرها، سلبریتی ها و…، از جمله کاربرانی هستند که در اینستاگرام فعالیت دارند. در این مقاله از سایت دیجی فالوور قصد داریم روش دریافت تیک آبی در چند ثانیه را آموزش دهیم. علاوه بر این کاربرد ها، مزایا و ویژگی های تیک آبی را بیان خواهیم کرد‌.

آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه 

تیک آبی اینستاگرام به نماد آبی رنگی گفته می شود که در کنار نام کاربری برندهای معروف و افراد مشهور قرار می گیرد. این تیک در واقع نشانه ای است که از طریق آن میتوان صفحات حقیقی و اصلی کاربران را در میان صفحات فیک و جعلی تشخیص داد. اگر در اینستاگرام یک کاربر فعال باشید، هنگامی که صفحه خاصی را در اینستاگرام سرچ کنید، حتما دیده اید که چند حساب مشابه از آن به نمایش گذاشته می شود. در این شرایط تشخیص صفحه اصلی و حقیقی کمی دشوار خواهد بود.

تیک آبی اینستاگرام نیز با این هدف ایجاد شده است تا شما کاربران عزیز بتوانید صفحه حقیقی و اصلی را به آسانی پیدا کنید. بسیاری از کاربران مشهور یا صفحات بسیار پرطرفدار و یا حتی برندهای تجاری معروف، اقدام به دریافت تیک آبی می نمایند.

در ابتدا برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام باید درخواست تیک آبی را ارسال کنید و پس از ارسال درخواست، اینستاگرام آن را بررسی می نماید. اگر واجد شرایط مورد نظر اینستاگرام باشید، به صورت رایگان تیک آبی به شما اعطا می شود. 

مراحل دریافت تیک آبی

اگر قصد دارید تیک آبی را دریافت کنید، در ادامه  روش دریافت تیک آبی در چند ثانیه را قدم به قدم توضیح خواهیم داد: 

لازم است بگوییم که روند کلی دریافت تیک آبی از اینستاگرام اینگونه است که شما با استفاده از تنظیمات اینستاگرام، درخواست را ارسال خواهید کرد و پس از آن اگر  شرایط و معیارهایی که مد نظر اینستاگرام است را دارا باشید، درخواست بررسی می گردد و تیک آبی نیز به صفحه شما افزوده می شود.

1- در قدم‌ اول شما باید وارد پیجی که قصد دارید برای آن تیک آبی دریافت کنید بروید. وارد تنظیمات پیج خود شوید.

2- پس از اینکه صفحه تنظیمات برای شما باز شد باید بر روی گزینه Account کلیک کنید.

مراحل دریافت تیک آبی آموزش تصویری

3- در قدم بعد نیز باید گزینه Request Verification  را انتخاب کنید.

مراحل دریافت تیک آبی آموزش تصویری 2

4- هنگامی که این گزینه را انتخاب می کنید، صفحه جدیدی برای شما باز می شود. این صفحه شامل فرم مشخصات شما است. باید اطلاعاتی که در این فرم از شما درخواست می شود را کامل کنید. در  انتهای فرم نیز باید عکسی از شناسنامه، گواهی نامه و کارت شناسایی خود ارسال کنید.

مراحل دریافت تیک آبی آموزش تصویری 3

5- در نهایت بر روی گزینه send کلیک کنید تا درخواست شما برای اینستاگرام ارسال گردد.

مراحل دریافت تیک آبی آموزش تصویری 4

تیک آبی در اینستاگرام چه کاربردی دارد؟ 

وجود افراد سودجو از مشکلات شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام است که کلاهبرداری و سو استفاده های بسیاری در این راه شکل گرفته است. ساخت اکانت های جعلی، هک نمودن صفحه اینستاگرام و…، از جمله این موارد به حساب می آیند. ساخت صفحات فیک از جمله اقدامات این افراد بوده که با این  کار دیگر کاربران را سردرگم می کنند. اینستاگرام برای اینکه از این اقدامات جلوگیری کند، قابلیتی به نام تیک آبی را ترتیب داده است.

داشتن تیک آبی در شبکه اجتماعی اینستاگرام از فریب خوردن افراد جلوگیری می کند و مانع ایجاد کلاهبرداری در این بستر می شود. البته نمیتوان از مزیت های دیگر تیک آبی اینستاگرام غافل بود. یکی دیگر از مزایای تیک آبی اینستاگرام  افزایش تعداد فالوور است.

چرا که اینستاگرام اکانت هایی که دارای تیک آبی هستند را در ابتدای صفحه جستجو قرار خواهد داد. با  این وجود کاربران با مشاهده پیج‌ شما، اقدام به فالو‌کر دن شما خواهند کرد.

علاوه بر این شبکه اجتماعی اینستاگرام کاربرانی را که دارای تیک آبی هستند را در بخش Suggest قرار خواهد داد و شما را به کاربران فعال در این بستر معرفی خواهد کرد و اینگونه کاربران ترغیب می شوند تا شما را دنبال کنند. 

کلام پایانی 

همانطور که بیان کردیم، تیک آبی در اینستاگرام با توجه به دلایل گوناگونی به این پلتفرم افزوده شده است. این قابلیت سبب می شود تا از بسیاری از کلاهبرداری ها و سو استفاده ها جلوگیری گردد. ما در این مقاله از سایت دیجی فالوور گرفتن تیک آبی در چند ثانیه را آموزش دادیم. علاوه بر این به برخی از کاربرد ها و مزایای تیک آبی اینستاگرام پرداخته ایم. برای اخذ و خرید تیک آبی اینستاگرام از مجموعه دیجی فالوور نیز می توانید از همین صفحه اقدامات لازم را انجام دهید.

سوالات متداول در زمینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی اینستاگرام در واقع به نماد آبی رنگی گفته می شود که در کنار نام کاربری قرار می گیرد.

چرا قابلیت تیک آبی اینستاگرام عرضه شد؟

تیک آبی اینستاگرام با هدف جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده و همینطور تشخیص پیج اصلی از پیج فیک ایجاد شده است.

تیک آبی اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

تیک آبی اینستاگرام سبب افزایش اعتبار و فالوور در این بستر می شود و علاوه بر این با وجود تیک آبی اینستاگرام دیگر نیاز به نگرانی برای کلاهبرداری و سو استفاده نخواهد بود.

چگونه تیک آبی اینستاگرام را در چند ثانیه به دست آوریم؟

شما می توانید برای دریافت تیک آبی در چند ثانیه، فرم درخواست را برای اینستاگرام ارسال کنید.

چه اطلاعاتی در فرم درخواست تیک آبی اینستاگرام باید ارائه دهم؟

این اطلاعات شامل نام و اطلاعات هویتی شما است.

آیا می توانم تیک آبی را خریداری کنم؟

بله. سایت دیجی فالوور ارائه دهنده قابلیت تیک آبی است.

آیا کسی متوجه خرید تیک آبی اینستاگرام می شود؟

خیر. هیچ کاربری متوجه اینکه شما تیک آبی را خریداری کرده اید نخواهد شد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله