احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور
چگونه پست مان وارد اکسپلورر شود؟

چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟ و آسان ترین راه برای وارد به اکسپلورر

5/5 - (1 امتیاز)

چند سال پیش و زمانی که به تازگی پلتفرم اینستاگرام راه اندازی شده بود، هر پستی را که شما منتشر می کردید، بر روی اکسپلورر دیده می شد و این موضوع چیزی کاملا عادی و رایج بود. این در صورتی است که امروزه باید هزار و یک ترفند و تکنیک را بلد باشید که بتوانید به بخش اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید.

این موضوع سبب می شود تا افرادی که قصد فعالیت جدی در این زمینه را دارند، نیاز به این موضوع پیدا کرده و بخواهند تا این ترفندها را یاد بگیرند. برای این موضوع می توانیم چندین توصیه مهم را به شما کنیم که همگی از گروه دیجی فالوور هستند.

چگونه پست مان وارد اکسپلورر شود؟

روش های رفتن پست در اکسپلور اینستا

چه روش ها و ترفندهایی را می توانیم برای این موضوع در نظر بگیریم؟ آیا می توانیم بگوییم که این روش ها و ترفندها سبب شده اند تا پست های ما در اکسپلور اینستاگرام دیده شوند؟ معمولا افرادی که به صورت حرفه ای و جدی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، تمامی این تکنیک ها را نیز رعایت می کنند.

این موضوع سبب می شود تا این افراد بتوانند با قدرت بیشتری فعالیت خود در اینستاگرام را انجام دهند. برای شما نیز این موارد را توضیح داده ایم که بتوانید هرچه بهتر و بیشتر با آنها آشنا شوید.

·       هشتک گذاری ها

اولین مورد مربوط به هشتک گذاری ها می شود. میلیون ها نفر در اینستاگرام در حال فعالیت هستند که هر کدام از آن ها نیز به دنبال یکی از موضوعات رایج روز دنیا می باشند.

این افراد معمولا تمامی فضای اکسپلور را نمی گردند، بلکه صرفا در قسمت جستجو، هشتگ مورد نظرشان را سرچ می کنند و تمامی عکس ها و ویدئوهایی که مرتبط با آن موضوع هستند را پیدا می کنند.

به همین دلیل است که اگر هشتک گذاری مناسبی داشته باشید، می توانید با خیال راحت نتیجه آن را نیز ببینید و از همین طریق افراد بیشتری را به جمع فالوور های خود اضافه کنید.

·       محتوای جذاب

زمانی که تولید محتوای جذابی را داشته باشید، می توانید افراد بیشتری را به سمت خودتان جذب کنید. این موضوع سبب می شود که تعداد دنبال کنندگان شما نیز روز به روز بیشتر شود. خودتان را تصور کنید.

زمانی که در اینستاگرام در حال گشتن در اکسپلورر هستید، مسلما پیج هایی که دارای محتوای جذاب تر و بهتری باشند را بیشتر ترجیح داده و آن ها را دنبال می کنید. این موضوع نشان دهنده میزان اهمیت محتوای جذاب است.

حال فرض کنید که تمامی تکنیک ها را رعایت کرده اید، اما محتوای خوبی را ارائه نمی کنید. این مسئله باعث می شود که همه کارها بیهوده به نظر برسد و هیچ تاثیری بر روی جذب فالوور شما نداشته باشد.

از سوی دیگر نیز این موضوع را در نظر داشته باشید که هر قدر تعداد پست های بیشتری از شما در فضای اکسپلورر دیده شود، مسلما در بارگذاری پست های بعدی خودتان راحت تر به فضای اکسپلور راه پیدا می کنید و این قضیه می تواند اهمیت زیادی در این بین داشته باشد.

ساعت پست گذاری

·       ساعت پست گذاری

 

ترفند بعدی که می توانید برای این کار در نظر داشته باشید مربوط به ساعت پست گذاری می شود. ساعت پست گذاری در حقیقت مربوط به زمانی است که بیشترین بازدید را بتوانید در همان یک الی دو ساعت اولیه انتشار پست بگیرید.

به همین دلیل پست گذاشتن در ساعت هایی همچون 5 الی 6 صبح، 2 الی 4 بعد از ظهر و مواردی از این قبیل که مطمئن هستید افراد کمترین استفاده از اینستاگرام را می کنند، صرفا به ضرر خودتان خواهد بود.

ساعت های پست گذاری را به دقت رعایت کنید. هر قدر در همان ساعت های اولیه بتوانید بازدید و لایک و کامنت بیشتری را دریافت کنید، می توانید با قدرت بیشتری پست خودتان را وارد اکسپلورر نمایید.

در این زمینه حتی می توانید از امکانات دیجی فالوور نیز استفاده کنید. امکانات این شرکت در زمینه فروش لایک و کامنت می تواند به شما کمک کند که در همان ساعت های اولیه هرچه بهتر و بیشتر دیده شوید.

·       ذخیره و اشتراک گذاری

یکی دیگر از مواردی که می تواند رفتن پست در اکسپلور اینستا را برای شما ضمانت کند، مربوط به زمانی است که پست های مورد نظر شما دارای تعداد قابل توجهی ذخیره و اشتراک گذاری باشند.

حتما این موضوع را در پیج های بزرگ و میلیونی بسیار مشاهده کرده اید که در ابتدا و یا انتهای ویدئوهای خودشان و یا در قسمت کپشن از شما میخواهند تا پست را ذخیره کرده و برای دوستانتان نیز بفرستید.

این مسئله سبب می شود تا الگوریتم های اینستاگرام متوجه شوند که محتوای منتشر شده توسط شما برای افراد زیادی جذاب بوده است و همین موضوع در نهایت منجر به آن می شود که اینستاگرام پست شما را برای افراد بیشتری در اکسپلورر به نمایش بگذارد.

·       داشتن صبر

یکی دیگر از موارد نیز صبور بودن است. موضوعی که اکثر افراد آن را نمی دانند این است که هر پستی که منتشر می شود، علی رغم داشتن لایک، کامنت، سیو و اشتراک گذاری، نمی تواند دقیقا در همان ثانیه وارد اکسپلور اینستاگرام شود.

این موضوع تقریبا 3 روز زمان می برد. بنابراین اگر تمامی این کارها را انجام دادید و در نهایت باز هم این موضوع را مشاهده کردید که خبری از دنبال کننده هایی که از اکسپلور می آیند، نیست، کمی صبور باشید و این مدت زمان را همچنان به فعالیت خود به شکل پر قدرت ادامه دهید.

جمع بندی

مواردی که در خصوص رفتن پست در اکسپلور اینستا مطرح شد، می تواند به شما کمک کند که پست های خود را در اکسپلور اینستاگرام نیز ببینید. این قضیه در حقیقت سبب می شود تا افراد بیشتری علاوه بر دنبال کننده های خود شما، بتوانند پست های شما را ببینند و این موضوع هم در بیشتر دیده شدن شما و هم در رونق فعالیت ها و کسب و کارهای شما اثر دارد.

با این وجود اگر نیاز به خرید لایک و کامنت و خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام یا گرفتن هرگونه توصیه آموزشی و تکنیکی در زمینه اینستاگرام دارید، می توانید به دیجی فالوور مراجعه کنید و از آن ها در این زمینه دریافت کمک نمایید.

اگر می خواهید مطلب چگونه پست مان وارد اکسپلورر شود؟ را به صورت آفلاین مطالعه کنید PDF را دانلود کنید.

منبع

سوالات متداول

چگونه می توان رفتن پست به اکسپلور را افزایش داد؟

بهبود کیفیت پست ها و بهینه سازی پیج اینستاگرامی با توجه به قواعد الگوریتم اینستاگرام.

روش های رفتن پست در اکسپلور اینستاگرام چیست؟

هشتک گذاری ها _ ساعت پست گذاری _ محتوای جذاب _ ذخیره و اشتراک گذاری

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • تارا عزیزی

    05 فوریه 2023، 20:54

    از کجا بفهمم که ساعت پست گذاری برای پیجم چه ساعتیه؟

  • سپهر کوهدشتی

    05 فوریه 2023، 20:55

    چیکار کنم که همه پستهام وارد اکسپلور بشن؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها