پگونه با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنیم؟

چگونه با پشتیبانی اینستاگرام تماس برقرار کنیم

4.8/5 - (13 امتیاز)

دانلود فیلم

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی معروف در سراسر دنیا است، که میلیون ها کاربر به منظور برقراری تعامل با دوستان، آشنایان، رقبا و یا مشتریان خود با اشتراک گذاری عکس و ویدئو در آن فعالیت می کنند. بیشتر اوقات افراد به هنگام بروز مشکلی در پیج شان مانند هک شدن، دیسیبل شدن پیج ویا بلاک شدن اکانت در اینستاگرام بیخیال تماس با تیم پشتیبانی اینستاگرام می‌شوند.

حتی برخی مواقع بدون هیچگونه تلاشی برای رفع مشکل موجود، ترجیح می دهند قید پیج شان را بزنند و مجدداً یه اکانت جدیدی برای خود باز کنند. اما از آنجایی که امروزه بسیاری از افراد کسب و کار خود را در اینستاگرام راه‌اندازی کرده اند، بنابراین به راحتی نمی توان از کنار مشکلات بوجود آمده در پیج اینستاگرامی عبور کرد.

اما از طرفی دیگر، چون اینستاگرام در حال حاضر بیش از یک میلیارد کاربر فعال در هر ماه دارد، مکاتبه با اینستاگرام بسیار سخت می باشد. از این رو برای هر نوع درخواستی که از پشتیبانی اینستاگرام دارید، بایستی دلیل منطقی داشته باشید؛ در غیراینصورت حتی اگر پیام شما به دست تیم پشتیبانی اینستاگرام هم برسد نمی تواند گره ای از مشکل شما را باز کند.

علاوه بر تمامی موارد بالا توجه کنید که گاهی اوقات فرصت مکاتبه با پشتیبانی اینستاگرام برای کاربران به ویژه برای ایرانی ها محدود است. البته ما سعی داریم تکنیک هایی را برای دور زدن این محدودیت ها به شما آموزش دهیم؛ اما به هر حال، اگر فرصتی برای برقراری ارتباط با پشتیبانی در مورد رفع مشکل ایجاد شده پیش آمد، از آن به طور مؤثر استفاده کنید. در این مقاله تمامی راه های ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام و نحوه ارسال پیام برای رفع مشکلات را به شما معرفی خواهیم کرد.

پشتیبانی اینستاگرام دیجی فالوور

ویدیو جدید ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

 راه های ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام چیست؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام به چند طریق می توانید اقدام کنید؛ در ادامه ضمن اینکه هر یک از این راه های ارتباطی را به شما معرفی خواهیم کرد، نحوه گزارش مشکل اینستاگرام از طریق پشتیبانی را نیز به طور کامل توضیح می دهیم.

گزینه اول: ارتباط با پشتیبانی از طریق شماره تلفن

یکی از راه های ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام، از طریق شماره تلفن است؛ اما به دلیل حجم زیاد تماس های تلفنی از سراسر دنیا با شماره تلفن پشتیبانی اینستاگرام، این شماره دیگر پاسخگوی کاربران نمی باشد.

گزینه دوم: برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام از طریق ایمیل

ارسال ایمیل به اینستاگرام دومین روش برای مکاتبه با اینستاگرام جهت حل مشکلات پیج کاربران می باشد. آدرس ایمیل اینستاگرام Support@instagram.com است. اما تیم پشتیبانی اینستاگرام، ایمیل های ارسال شده از سوی کاربران عادی اینستاگرام را پاسخ نمی دهند. اینستاگرام دو استراتژی متفاوت در پاسخگویی به ایمیل کاربران خود دارد؛ اگر جزء کاربران عادی اینستاگرام هستید، به احتمال زیاد ایمیل شما نادیده گرفته می شود.

اما اگر یک اینفلوئنسر، برند و یا یک پیجی با تعداد فالوورها و نرخ تعامل بالا به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل ارسال کند،معمولا به ایمیل این اکانت ها پاسخ داده می شود حال به نظر شما در چنین شرایطی، کاربران عادی چگونه می توانند مشکلات پیج اینستاگرام خود را حل کنند؟

گزینه سوم: برقراری ارتباط با پشتیبانی از طریق سایت Help Center

حال که متوجه شدید شماره تماس و ایمیل اینستاگرام پاسخگوی مشکلات کاربران عادی نیست، بهترین راهی که باقی می‌ماند ارسال تیکت به سایت پشتیبانی اینستاگرام Help.instagarm.com است. در اصل اینستاگرام این سایت را جهت ارائه ی خدمات پشتیبانی به کاربران عادی خود ایجاد کرده است. Help Center اینستاگرام ابزار قدرتمندی است، که دستورالعمل هایی برای رایج ترین مشکلات کاربران اینستاگرام ارائه می دهد.

در این نوع راهنمایی شما با شخص خاصی صحبت نمی کنید، اما همه موارد توسط افراد واقعی که در شرکت اینستاگرام کار می کنند نوشته شده است. در واقع شما مستقیماً با اینستاگرام مکاتبه نمی کنید، اما می توانید از توصیه های آن که برای رایج ترین مشکلات کاربران در اینستاگرام در نظر گرفته شده است، استفاده کنید. ما در این بخش نحوه ی برقراری ارتباط با سایت پشتیبانی اینستاگرام را از طریق نسخه ی وب را توضیح می‌دهیم. به منظور ارسال تیکت پشتیبانی در اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید.

خرید فالوور واقعی، خرید لایک اینستاگرام، خرید ویوی اینستاگرام ،افزایش فالوور واقعی ، دیجی فالوور

دیجی فالوور مرجع خرید فالوور اینستاگرام شما می توانید با خرید فالوور واقعی از دیجی فالوور می توانید پیج خود را به بهترین کیفیت  خود برسانید.

2 روش برای دسترسی به Help Center

1- از طریق سایت اینستاگرام instagarm.com مستقیماً سایت اینستاگرام را باز کنید و در صفحه log in بدون ورود به اکانت خود، بر روی گزینه help در قسمت پایین صفحه کلیک کنید تا به سایت Help.instagarm.com منتقل شوید.

2- اگر از قبل در نسخه وب در اکانت اینستاگرام خود لاگین شده اید، می توانید از قسمت تنظیمات گزینه help را انتخاب کنید تا به سایت Help.instagarm.com دسترسی پیدا کنید

سایت اینستاگرام

از طریق سایت Help.instagarm.com

راه دیگر برای ارتباط Help Center این است که از طریق خود سایت Help.instagarm.com اقدام کنید. اگر در زبان انگلیسی مهارت کافی ندارید، برای آسان بودن انجام سایر مراحل و به منظور تغییر زبان، روی آیکون مداد را در انتهای صفحه کلیک کنید و زبان زبان وبسایت را به فارسی تغییر دهید.

تغییر زبان سایت اینستاگرام

اکنون به سادگی میتوانید در صفحه ی ابتدایی سایت، مشکل پیج خود را از بین گزینه های موجود بیابید. در Help Center مشکلات متداول و رایجی که برای بسیاری از کاربران اینستاگرام اتفاق افتاده است، آورده شده است.

به احتمال زیاد مشکل شما نیز در این راهنما است؛ به جهت دستیابی به مقاله مربوطه کافیست در نوار جستجو مشکل خود را بنویسید تا اینستاگرام مقالات و توصیه های پیشنهادی خود را به شما نشان دهد. برای اینکه بتوانید از مقالات درج شده در این قسمت به خوبی استفاده کنید، بهتر است انگلیسی بدانید؛ زیرا به زبان فارسی مقالات چندان متداول و خواندنی وجود ندارد.

تغییر زبان سایت اینستاگرام 2

گزینه چهارم: ارتباط با پشتیبانی اینستا از طریق خود اپلیکیشن

شما میتوانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام اقدام به مکاتبه با تیم پشتیبانی اینستا کنید؛ برای برقرای ارتباط با تیم پشتیبانی اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

1- در ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و به قسمت پروفایل خود مراجعه کنید.

2- با کلیک بر روی آیکون سه خط در قسمت پروفایل، داشبورد پروفایل تا نمایان می شود.

3- در این قسمت بر روی گزینه setting (تنظیمات) کلیک کنید و از بین گزینه های موجود، گزینه help را پیدا کنید.

4- با کلیک بر روی گزینه Help مجددا به صفحه ای منتقل می شوید که می توانید در آن جا به گزینه Help Center دسترسی پیدا کنید.

ارتباط با پشتیبانی اینستا از طریق خود اپلیکیشن

5- اکنون می توانید مشکل خود را در باکس جستجو تایپ کرده و مقاله مرتبط با آن را مطالعه کنید.

6- یک روش دومی نیز برای ارسال گزارش مشکل پیج تان از طریق خود اپلیکیشن وجود دارد:

7- تمامی مراحل ذکر شده در بالا را طی کنید تا برسید به گزینه Help، با کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه جدیدی می شوید.

8- اکنون توانید از طریق گزینه ی Report a Problem اقدام کنید.

9- در صفحه ای که برای تان نمایش داده میشود، مشکل خود را تایپ کنید.

10- اگر عکس و یا اسکرین شات از مشکل پیش آمده داشته باشید، آن را ضمیمه ی پیام خود کنید.

11- سپس بر روی گزینه Submit کلیک کنید تا گزارش مشکل پیج تان به پشتیبانی اینستاگرام ارسال شود.

گزینه پنجم: ارتباط با تیم پشتیبانی اینستاگرام از طریق Facebook یا Twitter

روش دیگری جهت مکاتبه با تیم پشتیبانی اینستاگرام، ارسال پیام به صفحه فیس بوک یا توییتر اینستاگرام می باشد. بدین منظور کافیست به آدرس facebook.com/InstagramEnglish بروید و روی گزینه Message کلیک کنید و پیام خود را تایپ کنید.

برای ارسال پیام به توییتر اینستاگرام کافیست در اکانت توییتر خود، از قسمت Direct message اقدام کنید، برای این منظور باید instagram@ را در بخش دایرکت مسیج سرچ کنید و در نهایت پیام خود را تایپ کنید.

چه نوع مشکلاتی را می توان به اینستاگرام گزارش داد؟

در اینستاگرام برای ریپورت کردن یک پیج یا پست نیز می توانید با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریپورت اینستاگرام، مقاله آموزش تصویری ریپورت پیج های آزار دهنده و مزاحم در اینستاگرام را مطالعه کنید.

لیستی از مشکلات رایج اینستاگرام که کاربران می توانند به منظور حل آن ها از اینستاگرام درخواست پشتیبانی کنند:

اکانت های هک شده Hacked Accounts

اکانت های جعل هویت Impersonation Accounts

کودکان زیر سن قانونی Underage Children

اکانت های حاوی محتواهای آزاد دهنده Hate Accounts

اکانت های حاوی مسائل خصوصی افشا شده Exposed Private Information

محتواهای هرز نامه یا خود آزاری و دیگر آزاری Self-injury , Abuse and Spam و یا Others

کلام آخر

در حال حاضر اینستاگرام یکی از محبوب ترین و موفق ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان است؛ اما با وجود این، هنوز هم نقص ها و باگ هایی زیادی دارد. بزرگترین نقص اینستاگرام، برقراری ارتباط سخت با تیم پشتیبانی آن به هنگام بروز مشکل است. ما در این مقاله سعی کردیم تمامی راه های ارتباط با پشتیبانی را به شما شرح دهیم؛ اما با این حال جواب گرفتن از بخش پشتیبانی بسیار سخت و زمان بر می باشد.

به همین دلیل به شما توصیه می کنم طبق قوانین الگوریتم اینستاگرام فعالیت کنید و تمامی تکنیک های امنیتی پسورد تان را در اینستاگرام اجرا کنید تا از پیشامد مشکلاتی مانند بلاک یا هک شدن پیج تان یا فراموشی رمز اینستاگرام در امان باشید.

اگر در ارسال تیکت به پشتیبانی اینستاگرام با مشکل مواجه شدید، با کارشناسان ما در دیجی فالوور تماس بگیرید تا آن ها راهنمایی های لازم را در اختیار تان بگذارند. آیا شما تا به حال با مشکلی مواجه شدید که بخواهید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید؛ تجربیات خود را در این زمینه در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

برای آموزش راهکار های جدید تماس با پشتیبانی اینستاگرام به این مقاله مراجعه کنید.

منبع

سوالات متداول

آیا امکان تماس با پشتیبانی اینستاگرام در ایران وجود دارد؟

بله.شما می توانید از سراسر دنیا بدون گرفتن( کد و صفر) همه روزه حتی ایام تعطیلات یکسره از 9 صبح تا 1 بامداد تماس ارتباط برقرار کنید.

ایمیل اینستاگرام چیست؟

ایمیل اینستاگرام یکی از پل های ارتباطی بین کاربران با پشتیبانی اینستاگرام است

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 05 سپتامبر 2023، 19:01

  با سلام پیج صفر زدم هیچ گزینه ای نداره که هایلایت درست کنم و حتی ریپلای چت هم ندارم نمیدونم چکار کنم

 • 16 مه 2023، 01:17

  سلام وقتتون بخیر،، من هیچ تنظیماتی از پیچ کاری اینستامو‌ تغییر ندادم، الان چند روزه کسی که تا حالا بهم پیام نداده، نمیتونه پیام دایرکت بده، و هیچ پیامی داخل ریکوئست نمیاد، و به کسی که میخواد برای اولین بار دایرکت بده میگه تا این پیج شما رو فالو نکنه نمیتونید بهش دایرکت بدید

 • 03 آوریل 2023، 23:09

  سلام عزیزم اگه هنوز ایمیلتو عوض نکرده فراموشی رمزو بزن بعد بازیابی رمز از طریق ایمیلو بزن رو لینک تغییر رمزکلیک کن رمزتو تغییر بده بعد باایدی ورمز جدیدت لاگین شو وزود شماره طرفو پاک کن

 • 06 فوریه 2023، 17:33

  سلام حساب اینستای من هک شده و هکر شماره تلفن رو عوض کرده و ورود دومرحله ای رو فعال کرده من فقط به ایمیل دسترسی دارم ولی چون ورود دو مرحله ای فعاله نمیتونم وارد حسابم بشم میتونم از طریق پشتیبانی پیگیری کنم؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها