چگونه در استوری اینستاگرام ساعت بزنیم؟

چگونه در استوری اینستاگرام ساعت بزنیم؟ آموزش به صورت تصویری

Rate this post

استوری یکی از قابلیت های بسیار پر طرفدار و پر کاربرد در اینستاگرام است. استوری خود به تنهایی استیکر و امکانات  جذاب و فراوانی را شامل می شود که از طریق آن می توانید محتواهای خلاقانه و کاربر پسندی تولید کنید. در این مقاله از سایت دیجی فالوور قصد داریم قرار دادن ساعت بر روی استوری را به شما عزیزان آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید.

استوری اینستاگرام چیست؟

استوری اینستاگرام، یک پست چندرسانه ای کوتاه مدت در این پلتفرم است که به کاربران اجازه اشتراک گذاری لحظات خود را ارائه می دهد. داستان‌ ها ۲۴ ساعت طول می‌ کشند که شامل عکس ‌ها، فیلم ‌ها و متن هستند.

با ویژگی هایی مانند برچسب ها، فیلترها و عناصر تعاملی، کاربران می توانند داستان های خود را خلاقانه ارسال کنند. بینندگان می توانند با واکنش نشان دادن، کشیدن انگشت به سمت بالا برای محتوای

اضافی یا ارسال پیام های مستقیم واکنش نشان دهند. کسب‌ و کارها از استوری برای بازاریابی، نمایش محصولات یا نگاه ‌های اجمالی از پشت صحنه استفاده می ‌کنند.

آموزش قرار دادن ساعت بر روی استوری اینستاگرام 

در این مقاله قصد داریم روشی را به شما آموزش دهیم تا از طریق آن بتوانید در استوری های خود ساعت بزنید. برای قرار دادن ساعت در استوری باید مراحل زیر را در پیش بگیرید: 

  • ابتدا استوری مورد نظر خود‌ را انتخاب کنید و بر روی آیکون استیکر ها که در قسمت بالا قرار دارد لمس کنید. 
  • صفحه جدیدی برایتان باز می شود که باید در قسمت سرچ عبارت Time را وارد نمایید و استیکر ساعت را انتخاب کنید. 
  • با انتخاب استیکر ساعت، مشاهده می کنید که ساعت بر روی استوری شما قرار می گیرد و برای تغییر آن نیز باید روی آن ضربه بزنید. 
  • شما می توانید از طریق این استیکرها، در استوری خود ساعت را قرار دهید. در تمامی نسخه های تلفن همراه این استیکر ها موجود می باشد.چگونه در سطح استوری اینستاگرام زمان بگذاریم

 

کلام پایانی 

بطور خلاصه، استوری‌ های اینستاگرام رویکردی چندوجهی را برای بازاریابی رسانه‌ های اجتماعی ارائه می ‌کنند که دید، تعامل، خلاقیت و تجزیه و تحلیل را با هم ترکیب می‌کند تا به کسب‌ و کارها و افراد کمک کند تا با مخاطبان خود به شیوه ‌ای پویا و جذاب ارتباط برقرار کنند.

در این مقاله اطلاعاتی در مورد چگونگی قرار دادن ساعت بر روی استوری ارائه داده ایم. شما نیز می توانید از طریق ترفندی که بیان کردیم، بر روی استوری های خود ساعت بگذارید. در صورت وجود هر گونه سوال می توانید از طریق شماره های درج شده در همین صفحه، با کارشناسان سایت دیجی فالوور ارتباط برقرار کنید. 

سوالات متداول در زمینه چگونه در استوری اینستاگرام ساعت بزنیم؟

استوری چیست؟

استوری یکی از قابلیت های بسیار پر طرفدار و پر کاربرد در اینستاگرام است. استوری خود به تنهایی استیکر و امکانات جذاب و فراوانی را شامل می شود.

آیا میتوان در استوری ساعت قرار داد؟

بله از طریق استیکرهای موجود در این بخش میتوان در قسمت استوری ساعت قرار داد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله