چگونه در اینستاگرام اینفلوئنسر شویم؟

چگونه در اینستاگرام اینفلوئنسر شویم؟ + نکات و ترفندهای مهم

5/5 - (3 امتیاز)

آیا قصد دارید از فعالیت‌های خود در اینستاگرام درآمد کسب کنید؟ آیا شما از آن دسته افرادی هستید که می‌توانید از کاریزمای خود برای تأثیرگذاری بر مردم و ترویج خدمات و محصولات خود استفاده کنید؟ پس بهترین گزینه شما این است که یک اینفلوئنسر در اینستاگرام شوید.

اینفلوئنسر اینستاگرام شدن نه سخت است و نه آسان. مانند سایر مشاغل، بازاریابی اینفلوئنسر اینستاگرام نیازمند اشتیاق و فداکاری است. علاوه بر اینها، باید با پیچ و مهره‌های آن نیز آشنا باشید. به منظور آشنایی بیشتر با این مطلب که چگونه در اینستاگرام اینفلوئنسر شویم لازم است ادامه مطلب را دنبال کنید.

راهکارهای اینفلوئنسر شدن در اینستاگرام

اکنون که توصیه‌ها و انتقادات دهان به دهان از طریق رسانه‌های اجتماعی سریع‌تر از همیشه پخش می‌شود، اینفلوئسر‌ها اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند و همه می‌خواهند بدانند چگونه می‌توانند در صنعتی که دوست دارند به یک تأثیرگذار تبدیل شوند، اینفلوئنسر شوند. اینفلوئسر‌ها برای تبلیغ یک برند یا محصول دستمزد می گیرند. آنها به دلیل اقتدار، دانش، موقعیت و رابطه با مخاطبانشان، قدرت تاثیرگذاری بر تصمیمات خرید دیگران را دارند.

  اینفلوئنسر مارکتینگ اینفلوئنسر مارکتینگ فرآیند استفاده از افراد مشهور در رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغ برندها و محصولات است. این استراتژی بازاریابی می‌تواند برای کسب و کارها بسیار موفق باشد، زیرا اینفلوئنسر‌ها دسترسی گسترده‌ای به اینستاگرام دارند. شخصیت‌های رسانه‌های اجتماعی از طریق پست‌ها، استوری‌ها و ویدیوها با دنبال‌کنندگان خود ارتباط برقرار می‌کنند و از این فرصت برای تبلیغ برندها یا صحبت در مورد محصولات و خدمات در پست‌های خود استفاده می‌کنند.

 اینفلوئسر‌ها چقدر درآمد دارند؟ درآمد اینفلوئنسرها در اینستاگرام به طور گسترده‌ای بر اساس عوامل مختلف به ویژه تعداد فالوورهای آنها متغیر است. در بیشتر موارد، حساب‌های رسانه‌های اجتماعی با بیشترین گروه از فالوورها در مقایسه با اکانت‌هایی که فالوورهای کمتری دارند، درآمد بیشتری کسب می‌کنند.

یک اینفلوئنسر که به تازگی کار خود را شروع کرده است ممکن است هزینه کمتری در ماه به دست بیاورد، در حالی که اینفلوئنسرهای برتر معمولاً سالانه میلیون ها درآمد دارند. طبق گفته متخصصین این حوزه، افرادی که بین 10 تا 50 هزار دنبال کننده دارند که به عنوان اینفلوئنسر میکرو شناخته می‌شوند، می‌توانند سالانه بین 40 تا 100 میلیون درآمد کسب کنند.

از سوی دیگر اینفلوئنسرهای برتر اینستاگرام با میلیون‌ها فالوور، که اینفلوئنسر کلان نامیده می‌شوند، می‌توانند میلیون‌ها تومان برای هر پست جداگانه کسب کنند که به طور بالقوه منجر به میلیون‌ها نفر در سال می‌شود. هنگامی که تبلیغات راه اندازی می‌شوند، از طریق برنامه Influencer خود یا از طریق ایمیل از دعوت نامه‌ها مطلع خواهید شد.

سپس می‌توانید پیشنهاد را بپذیرید و برای تنظیم دقیق عناصر کمپین تبلیغاتی، مستقیماً با برندها ارتباط برقرار کنید. اگر همه چیز همانطور که شما و برندی که می‌خواهید پیش برود، Influencer پرداخت‌ها را پردازش می‌کند و شما پول خود را از طریق سیستم پرداخت امن این پلتفرم دریافت خواهید کرد.

نکات مفید در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر در اینستاگرام

تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر در اینستاگرام واقعاً یک فکر جالب است که ممکن است تا کنون به ذهن شما خطور کرده باشد. اما اگر می‌خواهید خود را به عنوان یک اینفلوئنسر برتر اینستاگرام معرفی کنید، باید بدانید که چه مراحلی را باید بردارید. 15 نکته ای که در این مقاله یاد خواهید گرفت باید برای کمک به شما برای شروع سفر خود به عنوان یک تاثیرگذار کافی باشد.

در بازار اینفلوئنسر ثبت نام کنید

چگونه در اینستاگرام اینفلوئنسر شویم؟ اولین کاری که قبل از تصمیم گیری برای اینفلوئنسر شدن باید انجام دهید، ثبت نام در بازار اینفلوئنسر است. اما بازار اینفلوئنسر چیست؟ همانطور که از نامش پیداست، بازار اینفلوئنسر، بازاریابان را با اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی در صنایع مشابه پیوند می‌دهد.

برای مثال، می‌توانید بازاری را پیدا کنید که فقط به تأثیرگذاران مد اینستاگرام اختصاص داده شده است. یکی از بهترین بازارهای تأثیرگذار که می‌توانید به آن اعتماد کنید، Influencer است .

 اینفلوئنسر چگونه کار می کند مهم نیست که چه نوع تأثیرگذاری هستید. چه در ابتدای سفر خود با کمتر از 10 هزار دنبال کننده، چه یک تأثیرگذار مشتاق با بیش از 500 هزار دنبال کننده، می‌توانید به Ainfluencer بپیوندید.

می‌توانید هزاران پیشنهاد مارک‌دار را در این بازار آگهی مرور کنید و هرگز فرصتی را برای کسب درآمد بیشتر از دست ندهید. اما ابتدا باید برنامه را دانلود کرده و یک حساب کاربری ثبت کنید. ۱.ابتدا برنامه را دانلود کنید

فعالانه فالوورهای حساب خود را افزایش دهید

قدم بعدی برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر در اینستاگرام این است که تعداد فالوورهای زیادی داشته باشید. به عبارت دیگر، شما باید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و بیشتر دیده شوید. و منظور ما این نیست که برای موفقیت به عنوان یک اینفلوئنسر، یک شبه ۱۰ هزار فالوور در اینستاگرام داشته باشید. برای افزایش فعال فالوورهای حساب خود، باید از یکی از این راه حل‌ها استفاده کنید:

1- خدمات رشد اینستاگرام

بسیاری از سرویس‌های رشد اینستاگرام ادعا می‌کنند که می‌توانند حساب اینستاگرام شما را افزایش دهند. با استفاده از یک سرویس رشد ایمن اینستاگرام، می‌توانید فالوورهای مرتبط، واقعی و فعال را با قیمتی مناسب به دست آورید. اساساً، این ابزارهای رشد به شما کمک می‌کنند تا فالوورهای اکانت خود را بدون نقض قوانین و محدودیت‌های اینستاگرام افزایش دهید .

2- اپلیکیشن‌های فالوور اینستاگرام

علاوه بر بهترین خدمات رشد اینستاگرام، می‌توانید به یک اپلیکیشن فالوور اینستاگرام برای علاقه‌مند کردن دنبال‌کنندگان به صنعت خاصی شبیه به صنعت شما اعتماد کنید. داشتن فالوور های مرتبط اینستاگرام ضروری است زیرا به عنوان یک تأثیرگذار IG، به دنبال کنندگان تعاملی نیاز دارید که محتوای شما را جالب بدانند.

3- آزمایشی رایگان 1000 دنبال کننده اینستاگرام

تقریباً برای همه چیز راه حل‌های رایگان وجود دارد. همچنین می‌توانید یک آزمایش رایگان 1000 فالوور اینستاگرام را امتحان کنید تا فعالانه فالوورهای حساب خود را در اینستاگرام افزایش دهید. مسابقات یا هدایا

4- مسابقات یا هدایا

یکی دیگر از را‌ه‌های مطمئن برای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت ارگانیک، سازماندهی مسابقات یا هدایای اینستاگرام است. شما می‌توانید برای کسانی که می‌خواهند در مسابقه یا هدیه شما شرکت کنند، شرایطی تعیین کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از آنها بخواهید که یکی از دوستان خود را در زیر پست اینستاگرام شما در نظرات منشن کنند.

این دوستان ممکن است با دیدن پروفایل اینستاگرام شما محتوای شما را جالب بدانند و تصمیم بگیرند که شما را دنبال کنند. به این ترتیب می‌توانید تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید. برای انتخاب برنده برای مسابقه یا جایزه خود، می‌توانید از برنامه‌های انتخاب کننده مسابقه اینستاگرام استفاده کنید.

3-اینفلوئنسرهای اینستاگرام امروزه بسیار محبوب هستند.

اگر نمی‌خواهید برای حرفه جدید خود به عنوان اینفلوئنسر یک حساب کاربری جدید از ابتدا شروع کنید، باید حساب شخصی خود را به یک حساب حرفه ای تغییر دهید. ممکن است پست‌هایی از مدت‌ ها قبل داشته باشید که دیگر نمی‌خواهید در پروفایل اینستاگرام خود داشته باشید. در نتیجه، به جای اینکه وقت خود را با حذف دستی و تک تک پست‌های خود تلف کنید، باید پست‌های اینستاگرام را به صورت انبوه حذف کنید.

محتوای جذاب را انتخاب کنید

پس از طی مراحل تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر، باید محتوا را بر اساس علایق فالوورهای خود و جایگاهی که در آن فعال هستید تنظیم کنید. محتوایی که در حساب اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارید باید به اندازه کافی جذاب باشد تا فالوورهای شما با آن تعامل داشته باشند.

به هر حال، این تعامل و همدلی است که برای اینستاگرام مهم است. هرچه تعامل بیشتری داشته باشید، شانس بیشتری برای ظاهر شدن در بخش «کاوش» و مشاهده بیشتر خواهید داشت. همچنین ببینید چگونه همکاری‌ با اینفلوئنسرها می‌تواند به شما کمک کند در رسانه‌های اجتماعی برند شوید

با برندها و مشاغل همکاری کنید

هنگام یادگیری نحوه تبدیل شدن به یک تأثیرگذار در اینستاگرام، باید بدانید که دسترسی به برندها و کسب و کارها ضروری است. شما باید این واقعیت را بپذیرید که میلیاردها نفر وجود دارند که شما را نمی‌شناسند. ارتباط با برندها و کسب و کارهایی که در جایگاه شما فعال هستند می‌تواند به شما کمک کند به سمت تبدیل شدن به یک تأثیرگذار پولی و به دست آوردن فرصت‌های بیشتر حرکت کنید.

اما چگونه باید با آنها ارتباط برقرار کرد؟ DM اینستاگرام یکی از ابزارهای عالی ارتباط بین شما و فالوور هایتان یا بین شما و برندها و کسب و کارها است. از آنجایی که ممکن است برندهای زیادی وجود داشته باشند که بخواهید با آنها ارتباط برقرار کنید، می‌توانید یاد بگیرید که چگونه DM را در اینستاگرام جمع آوری کنید تا این روند را به طرز قابل توجهی تسریع کنید.

نسبت فالوور به دنبال کردن حساب خود را اصلاح کنید

قابل درک است که شما اکانت‌های زیادی را به امید دنبال کردن آنها دنبال کرده اید. با این حال، برای اینکه حسابتان شبیه یک حساب با ارزش و اعتباری به نظر برسد، باید تعداد حساب‌هایی را که دنبال کرده‌اید به یک عدد معقول کاهش دهید.

دیگر نیازی نیست این کار را به صورت دستی انجام دهید و وقت خود را برای خلاص شدن از شر آن حساب‌ها تلف کنید. در عوض، می‌توانید از برنامه‌های آنفالو انبوه اینستاگرام استفاده کنید.

سخن پایانی

در مجموع ضروری است که به طور فعال در اینستاگرام پست کنید و به طور منظم در فیدهای دنبال کنندگان خود ظاهر شوید. حضور همیشه در فید باعث افزایش تعامل با برند می‌شود. بعلاوه، آنها متوجه خواهند شد که شما برای اجرای حساب اینستاگرام خود وقت و تلاش می‌کنید.

می توانید برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر در این حوزه به سایت دیجی فالوور که ارائه دهنده خدمات موثر در شبکه های اجتماعی است مراجعه کنید. سایت دیجی فالوور ارائه دهنده خدمات اینستاگرام مثل خرید فالوور،لایک،کامنت و…. است.

منبع

سوالات متداول در زمینه اینفلوئنسر اینستاگرام

اینفلوئنسر اینستاگرام شدن آیا سخت است یا آسان؟

اینفلوئنسر اینستاگرام شدن نه سخت است و نه آسان. مانند سایر مشاغل، بازاریابی اینفلوئنسر اینستاگرام نیازمند اشتیاق و فداکاری است.

اینفلوئسر‌ها چقدر درآمد دارند؟

درآمد اینفلوئنسرها در اینستاگرام به طور گسترده‌ای بر اساس عوامل مختلف به ویژه تعداد فالوورهای آنها متغیر است. در بیشتر موارد، حساب‌های رسانه‌های اجتماعی با بیشترین گروه از فالوورها در مقایسه با اکانت‌هایی که فالوورهای کمتری دارند، درآمد بیشتری کسب می‌کنند.

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها