چه تعداد فالوور بخریم؟، تاثیر تعداد فالوور در موفقیت پیج

چه تعداد فالوور بخریم؟، تاثیر تعداد فالوور در موفقیت پیج

5/5 - (6 امتیاز)

چه تعداد فالوور بخریم؟ اکثر کسانی که در اینستاگرام به صورت متناوب و دائمی در فعالیت هستند انتظار کسب درآمد از آن را دارند و در واقع به خاطر همین کسب درآمد است که به این شکل در فضای شبکه های اجتماعی فعالیت دارند؛ ولی باید پرسید این کسب درآمد به چه میزان است و به چه شاخص هایی بستگی دارد.

اگر بخواهیم واقع بینانه به این موضوع نگاه کنیم میزان درآمد از اینستاگرام به عوامل  مختلفی از قبیل نوع محتوای شما، کیفیت کانال و در نهایت مورد بسیار مهم یعنی تعداد فالوور بستگی دارد. تعداد فالوور در پیج های اینستاگرامی از اینرو مهم است که شما تمام تبلیغات و درآمد خود را نسبت به تعداد فالوورها یتان به دست می آورید.

پس هرچه تعداد فالوور ها بالاتر برود درآمد شما نیز از پیج بالاتر خواهد رفت، چرا که مبلغ پرداختی به شما برای تبلیغ ارتباط مستقیم با تعداد فالورهایتان دارد. حالا شما اگر یک اینفلوئنسر در اینستاگرام هستید؛ چه اینفلوئنسر قدیمی با تعداد فالوورهای بیشتر و چه یک اینستاگرامر تازه کار با تعداد فالوورهای کمتر؛ خرید فالوور واقعی و بیشتر کردن تعداد این فالوور ها به راحتی میتواند فروش شما در اینستاگرام را چند برابر کند.

برای نحوه خرید کردن فالوور نکاتی هست، که اگر قصد انجام این خرید را دارید باید بدانید. نکاتی درباره نحوه خرید فالوور و تعداد آنها است که قصد داریم در مورد آنها برایتان بیشتر بگوییم پس تا آخر مقاله با ما باشید.

 

تعداد فالوورها و لایک و کامنت ها باید با هم تناسب و هم خوانی داشته باشد

در این که شما می خواهید چه تعدادی فالوور برای پیج تان سفارش بدهید محدودیتی وجود ندارد ولی باید یک سری نکات را بدانید مثلا اینکه نباید الگوریتم های اینستاگرام را حساس کنید.

اگر تعداد افرادی که شما را فالو میکنند بسیار بالا باشد در حالی که این تعداد با تعداد لایک ها و کامنت ها در پیج شما هم خوانی نداشته باشد اینستاگرام نتیجه می گیرد که به پیج شما ربات وصل شده است و احتمال بلاک شدن پیج هست این در حالی است که شما افراد فعال را به پیج تان اضافه می کنید؛ ولی راه حلی که می توان برای این مشکل ارائه کرد این است که تعداد کمتری فالوور بخرید و در عوض دفعات آن را بیشتر کنید تا به تعداد فالوور دلخواه برسید.

تعداد فالوورها و لایک و کامنت ها باید با هم تناسب و هم خوانی داشته باشد

همچنین هر بار که مقدار مشخصی  فالوور را خریداری می کنید به  مقدار حداقل یک سوم از مقدار فالوورها را لایک، و همین مقدار کامنت هم بخرید. چرا که از آنجایی که فالوور های شما فعال هستند و در طول زمان  به محتوای شما واکنش می دهند و آن را لایک می کنند و برایتان پیام می گذارند ولی در ابتدای کار بهتر است تعداد فالوورها و تعداد لایک و کامنت ها با هم هماهنگ باشد این مسئله به  این دلیل مهم است چون که بیشتر محتوا ها تقریبا یک سوم ری اکشن می گیرند.

فالوور ایرانی بخرم یا خارجی؟ آیا تعداد فالوورها مهم است؟

اینکه فالوورهایی که شما خریداری می کنید ایرانی باشند یا خارجی از لحاظ تعداد یا کیفیت با هم فرقی نخواهند داشت و این موضوع صرفا به شما و محتوای کانال شما مربوط است. اگر می خواهید یک پیج بین المللی داشته باشید و فالوورهای شما از هر ملیتی باشند می توانید فالوورهای خارجی را به بسته خرید خود اضافه کنید و  اگر پیج شما ایرانی است و مخاطبانتان هم ایرانی هستند می توانید بسته فالوورهای ایرانی را در سبد خرید خود داشته باشید.

تعداد این فالوورها خیلی مهم است هر چه تعداد فالوور های شما بیشتر باشد احتمال اینکه ویدیوهایتان به افراد بیشتری نشان داده شود بیشتر است. در واقع فالوورهای زیاد جواز ورود شما به اکسپلور هم هستند.

فالوور، فالوور می آورد!

فالوور، فالوور می آورد!

شما هم حتما آن ضرب المثل معروف را شنیده اید که می گوید پول، پول می آورد؛ با این مفهوم که داشتن ثروت و پول با گذر زمان خود به خود بیشتر و بیشتر می شود. این ضرب المثل را می توان در باره فالوور هم مطرح  کرد؛ بله فالوور های زیاد می توانند باعث جذب فالوور های دیگر هم شوند و این یعنی خرید فالوور می تواند مخاطبان و فالوور های شما را به صورت تصاعدی بیشتر کند.

فالوورها که می توان آنها را ثروت یک پیج هم در نظر گرفت می توانند شما را به  دوستانشان معرفی کنند، محتوای  شما را با آنها به اشتراک بگذارند و فالوور های دیگر را برای شما به ارمغان بیاورند، در نتیجه هر چه فالوور خریداری شده یا جذب شده بیشتر باشد بهتر است.

یکی دیگر از دلایل اینکه فالوور، فالوور می آورد این است که افراد وقتی وارد پیج  شما می شوند و تعداد بالای فالوور را می بینند به صورت خود به خود اعتمادشان جلب می شود و فکر می کنند افرادی که پیش از آنها شما دنبال کرده اند مطمئنا از خدمات شما راضی بوده اند که فالوور شما باقی مانده اند و  شما را آنفالوو نکرده اند پس می بینید که چطور با خرید فالوور در تعداد بالا می توانید علاوه بر اینکه فالوور های خریداری شده را داشته باشید دیگران را نیز به فالوو کردن خودتان ترغیب کنید.

سوالات متداول در زمینه چه تعداد فالوور بخریم؟

 

آیا فالوور هایی که می خریم می توانند پست های ما را لایک کنند و برایمان کامنت بگذارند؟

بله اگر فالوورهایی که شما می خرید واقعی باشند می توانند برایتان کامنت بگذارند و مطالب تان را لایک کنند.

آیا هزینه ای که بابت خرید فالوور می پردازم می تواند از طریق همین فالوور ها به من باز گردد؟

بله البته، اگر  شما یک پیج فروشگاهی دارید شما می توانید به افراد بیشتری محصول بفروشید و اگر شما فالوور های بیشتری خریداری کرده باشید این ارقام به مراتب بالاتر خواهد بود. این موضوع هم می تواند یک دلیل دیگر باشد که شما با خرید فالوور می توانید به رشد بالایی در پیج خودتان برسید.

فالوورهایم را از کجا بخرم که کیفیت آنها تضمین شده باشد و ریزش فالوور نداشته باشم؟

در سال های اخیر افراد بسیاری وب سایت های ارائه خدمات اینستاگرامی دایر کرده اند که  ما با تجربه ی چندین و چند ساله خود به شما سایت دیجی فالوور را به شما پیشنهاد می کنیم. این وب سایت فالوورهای کاملا واقعی به شما ارائه می کند که کمترین  ریزش ممکن یا نزدیک به صفر را دارند؛ یادتان باشد این مقدار هیچ وقت نمی تواند صفر شود چون شما نمی توانید جلوی آنفالوو کردن افراد را بگیرید و به هر حال افرادی خواهند بود که ممکن است از پیج شما خارج شوند.

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها