5/5 - (1 امتیاز)

چقدر طول می کشد تا نتایج افزایش فالوور را ببینید؟

چقدر طول می کشد تا نتایج افزایش فالوور را ببینید؟

راه های زیادی برای افزایش فالوور ها در اینستاگرام وجود دارد. برای به دست آوردن فالور آن هم با تعداد بالا لازم است صبور باشید و با رعایت تمام نکات مربوط به افزایش فالوور برای رسیدن به این هدف به طور مستمر تلاش کنید.

اما چرا افراد به دنبال افزایش فالور های خود در اینستاگرام هستند؟ این افزایش فالوور در طول چه مدتی رخ می دهد؟ چه راه هایی برای افزایش سریع فالوور وجود دارد؟ اینستاگرام برای این کار در آپدیت های اخیر خود برای کاربرانی که سعی در جذب مخاطبین بیشتری دارند آپشن هایی را به این برنامه افزوده است.

یکی از این آپشن ها که با استقبال زیادی از سوی مشترکین این شبکه همراه بوده است امکان اشتراک گذاری عکس و ویدو به صورت استوری می باشد. این تنها آپشن جدید اینستاگرام در طول سال های اخیر نبوده و این برنامه قابلیت های فراوانی به ورژن های جدید خود افزوده است.

این بروز رسانی ها سبب شده است تا کاربران این شبکه اجتماعی روز به روز افزایش یابند. حال می خواهیم بدانیم که افزایش فالوور از چه طریقی امکان پذیر است و چقدر طول می کشد تا نتایج افزایش فالوور را ببینیم؟ با سایت دیجی فالوور همراه باشید تا در این مقاله به شما پاسخ روشنی برای این سوالات ارائه کند‌.

چرا افراد زیادی به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام هستند؟

در ابتدای فعالیت اینستاگرام کاربران زیادی از راه های طلایی برای کسب درامد از این شبکه موثر اطلاعی نداشته و صرفا برای سرگرمی و اشتراک گذاری عکس ها و مطالب مورد علاقه خود در این شبکه فعالیت می کردند.

بعد از مدتی برخی افراد با به کار گیری راه های جذب فالوور تعداد دنبال کنندگان خود را در این شبکه افزایش داده و به چهره های مشهوری در فضای مجازی تبدیل شدند. درامد های کلان این افراد از این شبکه از طریق تبلیغات و یا فروش و معرفی محصولات خود موجب شد تا افراد زیادی به فکر درامد زایی از اینستاگرام باشند و برای افزایش فالوور های صفحه خود در این شبکه تلاش کنند. همان طور که گفتیم لازمه این امر تلاش مداوم خواهد بود.

راه های افزایش سریع فالوور

با توجه به وجود اینفلوئنسر های بی شماری که در اینستاگرام به تولید محتوا مشغول اند و وجود رقابت زیادی که اینستاگرام بر سر جذب مخاطب وجود دارد و همچنین وجود پیج های نا معتبر در این شبکه و سوء استفاده های مالی از مخاطبین خود، به دست آوردن اعتماد و توجه کاربران کار چندان راحتی نخواهد بود.

پس در ابتدا لازم است حسن نیت خود را ثابت کرده و برای مخاطب خود ارزش قائل باشید. در این صورت است که می توانید اعتماد افراد را جلب کرده و فالوور های بیشتری به دست آورید. برخی از راه های افزایش فالوور را در زیر ذکر خواهیم کرد

استفاده از نام کاربری، پروفایل و بیوگرافی معتبر و جذاب

بی شک یکی از راه های مهم در جذب فالوور ساختن پیجی با نام کاربری جذاب و پروفایل متناسب و همچنین استفاده از یک بیو گرافی مشخص و مفید است. ویژگی های ظاهری پیج در جذب مخاطب بسیار موثر خواهد بود.

برای این کار تلاش کنید تا یک نام کاربری ساده و در عین حال تاثیر گذار انتخاب کنید. انتخاب یک پروفایل شیک و متناسب با فعالیت پیج نیز راه خوبی برای دیده شدن و بازدید کاربران از پیج شما خواهد بود. برای انتخاب بیو اینستاگرامی خود یک توضیح کوتاه و مفید در ۱۵۰ کارکتر کافی خواهد بود.

سعی کنید در توضیحات خود به مخاطب احساس اطمینان منتقل کنید. به عنوان مثال برای اطمینان بیشتر افراد به پیج شما می توانید در بیو خود آدرس محل کار و یا شماره تلفن خود را اضافه کنید.

محتوای درجه یک

محتوای درجه یکآنچه که برای مخاطب از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است توانایی شما در تولید یک محتوای جذاب می باشد. سعی کنید در هر زمینه ای که فعالیت می کنید خلاق باشید. محتوای تکراری تولید نکنید. وجود محتوای جدید و مفید سبب رشد پیج شما در زمانی کوتاه خواهد شد.

فعالیت منظم

اگر بخواهید در هر ساعت از شبانه روز و به طور نا منظم و نا متعادل در اینستاگرام فعالیت کنید طولی نخواهد کشید که با ریزش تعداد زیادی از دنبال کنندگان خود روبه رو خواهید شد. احترام به مخاطبین را فراموش نکنید. پست ها و استوری های خود را در یک زمان مشخص با فاصله معین منتشر کنید.

برقرای لایو و تعامل با فالوور

تعداد زیادی از پیج های فعال در اینستاگرام توسط ربات اداره می شوند. ربات ها نمی توانند با فالوور ها تعاملات خاصی داشته باشند. عدم تعامل با مخاطبین به مرور موجب سلب اعتماد و ریزش آن ها خواهد شد. برای به دست آوردن اعتماد آن ها لازم است با این افراد تعامل برقرار کنید. ارتباط از طریق دایرکت، لایک نظرات و پاسخ به کامنت ها، برقراری ارتباط زنده از طریق لایو از راه های اثبات خود به فالوور ها و جلب اعتماد و رضایت آن ها خواهد بود.

تبلیغات

تبلیغ یکی از راه های شناخته شده و پر طرفدار برای افزایش فالوور است. استفاده از این راه مستلزم هزینه خواهد بود اما برای جلوگیری از هزینه های بالای این کار می توانید از پیج هایی استفاده کنید که تعداد فالوور کمتری دارند.

این پیج ها بخاطر تعداد فالوور های پایین تر از شما هزینه کمتری برای تبلیغات دریافت خواهند کرد. لازم به ذکر است که در بسیاری از اوقات کمیت این فالور ها اهمیت چندانی نخواهد داشت زیرا ممکن است تبلیغ در پیج هایی با تعداد فالوور کم اما مرتبط با محتوای شما باز خورد بهتری نسبت به تبلیغ در پیج هایی پر مخاطب با محتوای بی ربط با محتوای شما داشته باشد. پس تبلیغ خود را پیج هایی بسپارید که با محتوای شما هم جهت هستند.

هشتک مناسب

می توانید برای دیده شدن از سوی افراد فعال در اینستاگرام از یک هشتک مخصوص استفاده کنید. این هشتک را پایین تمام پست ها و استوری های خود قرار دهید. در این صورت اشخاص علاقه مند به فعالیت و حرفه شما با سرچ هشتک های مرتبط ممکن است هشتک شما را دنبال کنند و از پیج شما بازدید کنند.

فالوور بخرید

هرچند که خرید فالوور ارزان اینستاگرام ریسک زیادی به همراه دارد اما خرید این فالوور ها از یک سایت معتبر میزان ریسک آن را به حداقل خواهد رساند. با خرید فالوور در ابتدای شروع فعالیت خود اعتماد کاربران اینستاگرام را به دست می آورید.

وجود تعدادی فالوور در پیج شما سبب می شود تا افرادی که در اینستاگرام با پیج شما برخورد می کنند به راحتی از کنار آن عبور نکنند و بخاطر وجود فالوور ها پیج شما را یک پیج محبوب فرض کنند و از پست ها و محتوای شما بازدید کنند.

بسیاری از سایت های فعال در زمینه خدمات اینستاگرامی و فروش فالوور از اعتبار چندانی برخوردار نبوده و از اعتماد مشتریان خود سوء استفاده می کنند. این سوء استفاده ها شامل تعلل در ارائه خدمات، دریافت هزینه بالا و فروش فالوور های فیک و نا معتبر به کاربران می باشد.

سایت دیجی فالوور با خدمات ارزنده خود توانسته است نظر مثبت کاربران خود را جلب کند. این سایت خدمات خود را به صورت معتبر و با هزینه مناسب به مشتریان ارائه می دهد.

چه مدت زمانی طول می کشد تا نتایج افزایش فالوور را ببینید؟

اگر برای رشد پیج خود عجله دارید و می خواهید فالوور های خود را در مدت کوتاهی به تعداد مورد نظر برسانید باید بگوییم که این خواسته چندان معقولی نیست. پیج هایی که به طور ارگانیک فالوور های خود را افزایش می دهند، به مدت زمان زیادی احتیاج دارند تا به هدف خود دست پیدا کنند.

همه راه هایی که در بالا شرح داده ایم به شما در ارتقاء و پیشرفت پیجتان کمک خواهند کرد. اما این پیشرفت یک شبه نخواهد بود. ممکن است نتیجه تلاش های شما به مرور مشخص شود.

پس اگر در ماه های اول فعالیت خود با رشد چندانی رو به رو نشده اید جای نگرانی نیست زیرا به شما قول می دهیم که با استفاده از تمامی راه های جذب فالوور در طول یک سال اول پیج شما با رشد قابل توجهی همراه خواهد بود.

در صورتی که به دنبال pdf این مقاله هستید میتوانید آن را از همین طریق دانلود کنید.

منبع

سوالات متداول راه های افزایش فالوور

برخی از راه های افزایش فالوور چیست؟

استفاده از نام کاربری، پروفایل و بیوگرافی معتبر و جذاب، محتوای درجه یک، برقرای لایو و تعامل با فالوور، فعالیت منظم، هشتک مناسب

چه مدت زمانی طول می کشد تا نتایج افزایش فالوور را ببینید؟

اگر برای رشد پیج خود عجله دارید و می خواهید فالوور های خود را در مدت کوتاهی به تعداد مورد نظر برسانید باید بگوییم که این خواسته چندان معقولی نیست. پیج هایی که به طور ارگانیک فالوور های خود را افزایش می دهند، به مدت زمان زیادی احتیاج دارند تا به هدف خود دست پیدا کنند.

افزایش فالوور رایگان کاملاٌ ایرانی و واقعی

فالوور

خرید فالوور ارزان خرید فالوور ایرانی خرید فالوور خارجی خرید فالوور فیک

لایک

خرید لایک اینستاگرام خرید لایک خارجی خرید اتو لایک اتو لایک خارجی

ویو

خرید ویو اینستاگرام ورود به اکسپلور اینستاگرام خرید ویو استوری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست