چگونه تگ و منشن‌ هاتون رو مخفی کنید؟

چگونه تگ و منشن‌ هاتون رو مخفی کنید؟

اشتراک گذاشتن بخش‎ هایی از زندگی از طریق استوری ها با خانواده، دوستان و آشنایان بسیار سرگرم کننده است. همه ما وقتی این اپلیکیشن را باز میکنیم، بی درنگ به سراغ استوری ها میرویم. یکی از قابلیت‎ ها در استوری این است که میتوانید افراد دیگر را در استوری خود تگ یا همان منشن کنید. انجام این کار باعث میشود تا آن‌ ها هم بتوانند استوری را به اشتراک بگذارند. اما چطور میتوان این کار را انجام داد بدون این که منشن کردن در صفحه استوری شما دیده نشود؟ با این نوشته از دیجی فالوور همراه باشید تا به این نکته مهم بپردازیم.

مخفی کردن منشن در استوری اینستاگرام

اگر دوست دارید که دوستان خود را در استوری تان منشن کنید بدون این که صفحه استوری شما شلوغ شود، پس بهتر است متن منشن خود را مخفی کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را انجام دهید.

متن منشن را به رنگ یکی از بخش های پیش زمینه در آورید

برای انجام این کار حین انتشار استوری، روی آیکونی که به صورت Aa است بزنید تا بتوانید شخص مد نظر را منشن کنید. سپس @ را زده و نام کاربری شخص را وارد کنید، مثلا: @mahsa . حالا متن را انتخاب کرده و به سراغ ویرایش آن بروید. در این قسمت آیکن مربوط به رنگ را انتخاب کرده و سپس با استفاده از علامت آبچکانی که وجود دارد، رنگ نوشته را به رنگ یکی از بخش های بکگراند در می آوریم.

متن منشن را به رنگ یکی از بخش های پیش زمینه در آورید

متن منشن را به رنگ یکی از بخش های پیش زمینه در آورید

متن منشن را به خارج از مرزهای گوشی بکشید

شما میتوانید بعد از این که متن منشن خود را نوشتید، روی Done بزنید تا فرایند ویرایش متن به اتمام برسد. سپس روی متنی که نوشتید یعنی همان نام کاربری بزنید اما آن را رها نکنید بلکه نگه دارید و آن را به سمت حاشیه گوشی بکشید به طوری که از بخش صفحه نمایش خارج شود. بعد از آن که خارج شد دست خود را رها کنید. حالا می توانید ببینید که منشن وجود دارد اما قابل دیدن نیست.

البته انجام این کار ممکن است به کمی تمرین نیاز داشته باشد. ممکن است طی چند تلاش اول موفقیت آمیز نباشد و کل متن منشن خارج نشود. احتمالا این اشکال زمانی رخ دهد که شما کشیدن را خیلی آرام انجام میدهید. اگر سرعت خود را افزایش دهید قطعا کل متن منشن را از معرض دید خارج خواهید کرد.

استفاده از استیکر برای مخفی کردن متن منشن

استفاده از استیکرهای اینستاگرام یکی از راه های آسان برای مخفی کردن متن منشن یا همان تگ شماست. این استیکرها به شما امکان می‎ دهند که چیزهایی مانند یک انیمیشن کوچک، ایموجی، موقعیت مکانی، موسیقی و … را به استوری خود اضافه کنید و همزمان متن منشن خود را بپوشانید.

استفاده از استیکر برای مخفی کردن متن منشن

برای انجام این کار کافی است که متن منشن خود را وارد کنید. سپس روی علامت استیکرها بزنید تا پک آن ها به نمایش درآید. بعد از آن استیکر مد نظر خود را انتخاب کنید و آن را روی متن منشن قرار دهید تا آن را بپوشاند. استیکر را میتوانید با ضربه انگشتان خود جابجا کرده و یا حتی با 2 انگشت خود آن را بزرگ و کوچک کنید. حالا با یک ضربه روی استیکر و نگه داشتن و حرکت دادن انگشتان تان می توانید آن را حرکت دهید و روی متن منشن بگذارید.

پست اشتراکی را برای منشن کردن یک نفر استفاده کنید

یکی از راه هایی که میتوانید به وسیله آن منشنی که انجام داده‎اید را تگ کنید، این است که اول عکس مد نظر خود را پست کنید. سپس میتوانید پست را استوری کرده و منشن خود را زیر پست مخفی کنید. این کار را هم با کشیدن عناصر میتوانید انجام دهید.

اگر میخواهید ویو میلیونی داشته باشید میتوانید با اعتماد و خرید ویو از ما ویو های خود را مثل سلبریتی ها میلیونی کنید.

سوالات متداول

چگونه میتوان منشن یا تگ را مخفی کرد؟

با خارج کردن متن منشن از صفحه، همرنگ کردن متن با بک گراند، استفاده از استیکرها یا استفاده از پست اشتراکی میتوان متن منشن را مخفی کرد که در مقاله به صورت کامل به آن پرداختیم.

منظور از منشن کردن یک فرد در اینستاگرام چیست؟

وقتی که یک استوری را با یک نفر منشن میکنید، به این معنی است که این شخص هم در آن استوری دخیل بوده است. برای مثال وقتی عکس یک قهوه را استوری کرده و دوستتان را منشن میکنید، به این معنی است که دوستتان هم با شما همراه بوده. حالا با این کار، دوست شما هم میتواند آن استوری را به اشتراک بگذارد.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 30 مارس 2023، 03:14

    میشه بهم بگید توی تلگرام چطور میشه تگ مخفی انجام داد؟ کسی رو تگ کرد بدون اینکه دیده بشه
    من این رو دیدم کسی انجام داده ولی نمیدونم چجوریه

  • 06 فوریه 2023، 15:28

    ترفند استفاده از استیکر برای مخفی کردن منشن خیلی مفید بود. ممنون

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله