آموزش مخفی کردن پست های تکراری و مزاحم در اکسپلور اینستاگرام

آموزش مخفی کردن پست های تکراری و مزاحم در اکسپلور اینستاگرام

5/5 - (2 امتیاز)

ممکن است در هنگام استفاده از اینستاگرام، با مخفی کردن پست های تکراری در اکسپلور از سمت حساب ‌های اکسپلور مواجه شوید. این نوع پست‌ ها معمولاً به عنوان spam شناخته می‌ شوند و ممکن است تجربه کاربری شما را تحت تاثیر قرار دهند.

پست‌ های تکراری و مزاحم معمولاً شامل محتوای یکسان یا عدم علاقه شما به این محتواها می باشد. اینستاگرام قابلیت‌ هایی برای محافظت از شما در برابر پست ‌های تکراری و مزاحم فراهم کرده است که در ادامه به این موضوع می پردازیم، پس با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید.

مخفی کردن پست های تکراری و مزاحم اکسپلور اینستاگرام

اگر جزء کاربران دائمی و روزانه اینستاگرام هستید، حتما در قسمت اکسپلور پست های تکراری و مزاحمی را که علاقه ای به آنها ندارید را مشاهده کرده اید. برخی هنرمندان یا هنرمند نماهایی که در اینستاگرام فعالیت دارند، از تمام لحظه های زندگی خود پست هایی را منتشر می کنند.

دیدن برخی از این پست ها آزار دهنده است و از شدت بیزاری مجبور به بستن برنامه اینستاگرام می شوید. اگر اهمیت بیشتری به این افراد داده شود، از شخصی ترین مکان های زندگیشان مثل توالت و حمام رفتن نیز پست هایی منتشر می کنند. به افرادی که جنبه استفاده از فضای مجازی را ندارند بها ندهید.

در ادامه به شما راه حل بسیار کاربردی را آموزش خواهیم داد تا از شر این پست های مزاحم خلاص شوید. اینگونه می توانید پست های تکراری و مزاحم را از اکسپلور اینستاگرام خود حذف کنید.

در نظر داشته باشید این روش فقط برای مخفی کردن پست های مزاحم اکسپلور اینستاگرام است و برای مخفی کردن پست فالوورهای خود، استفاده از این روش کارآمد نیست و باید از روش های دیگری بهره ببرید.

چگونگی مخفی کردن پست های تکراری و مزاحم اکسپلور اینستاگرام

یک راه ساده برای مخفی کردن پست های مزاحم از اکسپلورر وجود دارد. روی پست کلیک کنید و در قسمت بالای پست، آیکون سه نقطه را لمس و گزینه not interested را انتخاب کنید. هنگامی که این گزینه را لمس کردید، به اینستاگرام عدم علاقه خود را به این پست ها و پست های مشابه نشان می دهید.

در ادامه صفحه ای برای شما باز می شود که نشان دهنده پیغام تأیید مخفی شدن پست ها و تصاویر با این مضمون است. اگر بعد از انجام این عملیات از مخفی کردن منصرف شدید، می توانید با انتخاب گزینه undo این تصاویر را به اکسپلور باز گردانید.

با پایان این عملیات، تصاویر مد نظر شما کمتر به نمایش در می آیند، ولی اگر قصد رهایی کامل از این پست ها را دارید، بهتر است طی روزهای متوالی روزانه یک بار این کار را انجام دهید تا به کلی از شر مشاهده این پست ها خلاص شوید.

چگونگی مخفی کردن پست های تکراری و مزاحم اکسپلور اینستاگرام

دلیل نمایش تصاویر تکراری و مزاحم اکسپلور در اینستاگرام

دلایل متفاوتی حاکی بر نمایش تصاویر مورد علاقه شما در اپلیکیشن اینستاگرام وجود دارد. ممکن است یکی از دلایل زیر، به الگوریتم های اینستاگرام این موضوع را بفهماند.

1- در گذشته تصاویر مشابه را پسندیده و لایک کرده باشید.

2- قبلا برای تصاویر مشابه نظرات و کامنت هایی را قید کرده اید.

3- تصاویر مشابهی را در گذشته با دیگران به اشتراک گذاشته یا پست و استوری کرده باشید.

اکنون دلایل نمایش تصاویر تکراری و مزاحم اکسپلور در اینستاگرام را می دانیم و بهتر است برای دیده نشدن این پست ها در اینستاگرام پیشگیری کنید. شاید نتوانید موفق به این کار شوید، اما ساده ترین راه لمس کردن گزینه  not interested مطابق با آموزش های فوق است.

کلام آخر

پلتفرم اینستاگرام، دارای الگوریتم های خاص و هوشمندی است. هنگامی که شما پست های مورد علاقه خود را سرچ می کنید، این الگوریتم ها سلیقه شما را شناسایی و ضبط می کنند. بنابراین اکسپلورر بر اساس علایق شما پست های متفاوتی را برای شما به نمایش می گذارد.

این موضوع برای شما جذابیت زیادی دارد؛ زیرا همیشه این موضوع بد نیست و جنبه خوبی هم دارد. اما به هر دلیلی اگر برای شما ناخوشایند بود، با توجه به مراحل بالا می توانید نمایش این پست ها را کمتر کنید.

الگوریتم های اینستاگرام می توانند تعداد لایک هایی که برای پست های مختلف ارسال کرده اید را تشخیص و سلیقه شما را شناسایی کند. این موضوع معیار مهمی برای تعیین موضوعات پست های قابل نمایش اکسپلور در اینستاگرام است.ئبا کمک سایت دیجی فالوور، دیگر نگران چالش های خود در مورد اینستاگرام نباشید.

شما می توانید با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و هرگونه مشکل یا چالشی درباره برنامه های اجتماعی از جمله اینستاگرام داشتید را جویا شوید. همچنین از طریق این سایت می توانید خدماتی مثل خرید فالوور، خرید لایک واقعی، و خرید اکسپلور اینستاگرام و غیره را با کمترین قیمت وبالاترین کیفیت خریداری کنید.

سوالات متداول در زمینه مخفی کردن پست های تکراری اکسپلور اینستاگرام

آیا میتوانم پست ‌های خود را از طریق قابلیت محتوای حساس مخفی کنم؟

بله. شما می ‌توانید پست ‌های خود را از طریق قابلیت "محتوای حساس" در اینستاگرام مخفی کنید. با این کار، پست شما برای کاربرانی که تنظیمات حساسیت محتوا را فعال کرده ‌اند، نمایش داده نخواهد شد.

آیا این قابلیت ها تضمینی است و تمام پست های مزاحم را می توانند مخفی کنند؟

اکسپلور در اینستاگرام از الگوریتم های پیچیده ای برای انتخاب پست هایی که به شما نشان داده می شوند استفاده می کند، اما هیچ روش قطعی وجود ندارد که تمامی پست های مزاحم را مخفی کند. شما می توانید با استفاده از روش بالا، تعداد این پست ها را کاهش دهید.

آیا هنگامی که پست های مزاحم در اکسپلور را مخفی می کنیم صاحب پیج متوجه می شود؟

خیر. هنگامی که شما پست های مزاحم در اکسپلورر را مخفی می کنید، صاحب پروفایل متوجه نمی شود که پست هایش در اکسپلور شما نمایش داده نمی شود. این فقط برای حساب شما اعمال می شود و سایر کاربران هنگام مشاهده پروفایل آن شخص، پست های مخفی شده را نمی بینند.

هنگامی که پست های تکراری و مزاحم اکسپلور اینستاگرام را مخفی می کنیم، در مکانی ذخیره خواهند شد؟

خیر. این عملیات فقط برای نشان دادن عدم تمایل به مشاهده کردن این پست ها می باشد.

آیا پست های مزاحم و تکراری اکسپلور در اینستاگرام از ابتدای افتتاح حساب کاربری وجود دارند؟

بله. استفاده از پست ‌های مزاحم و تکراری در اینستاگرام از زمان شروع فعالیت حساب کاربری، یک مشکل رایج است.

آیا ممکن است پست های ما به عنوان پست های مزاحم و تکراری شناخته شود؟

اگر پست ‌های شما در اینستاگرام مورد پسند کاربران دیگر نباشد و تکراری و مزاحم تلقی شوند، ممکن است توسط برخی افراد به عنوان پست ‌های مزاحم و تکراری شناخته شوند. اما لازم به ذکر است که این نظرات و دیدگاه ‌ها ممکن است بین افراد مختلف متفاوت باشد. هر فرد دارای سلیقه و دیدگاه خود است و ممکن است نظری مثبت یا منفی نسبت به پست ‌های شما داشته باشد. برای جلب توجه و رضایت بیشتر از دنبال کنندگان خود، معمولاً مناسب است پست‌ های خلاقانه، منحصر به فرد و متنوع به اشتراک بگذارید.

آیا ممکن است پست های مزاحم اکسپلور که مخفی کرده ایم پس از مدتی مجدد نمایش داده شوند؟

بله. در برخی موارد ممکن است پست ‌های مزاحم اکسپلورر که شما آنها را مخفی کرده ‌اید، پس از مدتی مجدداً نمایش داده شوند. علت این امر می ‌تواند تغییرات در الگوریتم‌ های اکسپلور، بروزرسانی های سیستم یا خطاهای فنی باشد. همچنین شاید الگوریتم‌ های جدید، پست‌ هایی را که قبلاً مخفی شده بودند، به عنوان محتوای جدید در نظر بگیرند و آنها را دوباره به اکسپلور اضافه کنند.

چطور می توانم پست های مزاحم و تکراری را نسبت به پست های خودم توسط کاربران بهتر تشخیص دهم؟

به کاربران خود اجازه دهید تا پست ‌های مزاحم را گزارش کنند. با جمع آوری بازخورد های کاربران، می‌ توانید الگوریتم ‌های خود را بهبود بخشید و بهترین تصمیم ‌ها را برای تشخیص پست‌ های مزاحم و بهبود صفحه خود در پیش بگیرید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها