۳ ترفند خفن گوگل که نمیدانستید

۳ ترفند خفن گوگل که نمیدانستید

ترفند خفن گوگل: گوگل فقط یک موتور جست و جوی ساده نیست که صرفا با جست و جوی یک عبارت شما را به سایت مد نظر ببرد. این موتور جست و جو علاوه بر این قابلیت، امکانات متعدد و بعضا سرگرم کننده بسیاری دارد که میتوان از آن ها استفاده کرد. در این مقاله قصد داریم تا 3 تا از این ترفندهای عجیب و غریب گوگل را به شما آموزش دهیم. پیشنهاد میکنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

۳ ترفند خفن گوگل که خوب است بدانید

قابلیت گوگل مارس

اگر احساس میکنید که زندگی روز زمین دیگر کسالت بار شده است و یا این که تا جای ممکن از قابلیت های Google Earth استفاده کرده اید، حالا میتوانید نگاهی هم به سیاره سرخ یعنی مریخ بیاندازید.

هم اکنون گوگل سرویسی را ارائه کرده است که با استفاده از آن میتوانید جزئیات قابل توجهی از سیاره مریخ را ببینید و به نوعی به شکلی کامل و جامع و به همراه جزئیات زیاد در آن گشت و گذار داشته باشید.

در واقع تصاویری که از طریق این سرویس می بینید از طریق دوربین Themis ثبت شده است. نکته جالب تر این جاست که با استفاده از همین برنامه قادر خواهید بود تا به تصاویر مریخ در یک قرن اخیر دسترسی داشته و تغییرات ایجاد شده روی این سیاره عجیب و شگفت انگیز را مشاهده کنید.

برای دسترسی به آن کافی است که عبارت Google mars را جست و جو کنید. اولین سایتی که برای شما به نمایش در می آید، همین سرویس است. کافی است روی آن کلیک کرده و نتیجه را مشاهده کنید. تصویر مریخ با جزئیاتی حیرت انگیز و کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما خواهد بود.

قابلیت Google Mars چیست؟

قابلیت Flip a coin

شیر یا خط یکی از تفریحات جالب و همیشگی ماست. وقتی که نمیدانیم اخذ یک تصمیم درست است یا نه و زمانی که شرط بندی میکنیم، استافده از شیر و خط میتواند کمک کننده باشد. این تفریح بسیار ساده است و با داشتن یک سکه ساده میتوان آن را انجام داد. اما این روزها که سکه ها دیگر وجود خارجی ندارند (!) شیر و خط سخت تر از همیشه شده است.

شدت محبوبیت این کار تا حدی است که حتی به فوتبال هم راه یافته. حتما دیده اید که داور در ابتدای بازی برای مشخص کردن زمین هر تیم از یک سکه برای انجام کار استفاده میکند.

خوشبختانه گوگل برای این که کار شما را آسان کند، سرویسی به نام Flip a coin طراحی کرده است که به واسطه آن میتوانید شیر یا خط را با استفاده از یک کلیک ساده و بدون نیاز به داشتن سکه انجام دهید.

برای دسترسی به این سرویس کافی است که عبارت Flip a coin را در گوگل جست و جو کنید. در همان صفحه نتایج، بخش مد نظر باز خواهد شد. اگر علامت سر آمد یعنی شیر و اگر علامت مشعل آمد یعنی خط. با زدن دکمه Flip again میتوانید این کار را دوباره تکرار کنید.

قابلیت Flip a coin چیست؟

قابلیت Roll a die

احتمالا شما با تاس آشنا هستید. یک جسم با 6 وجه که اصولا به شکل یک مکعب مربع است. اعداد 1 تا 6 روی این وجوه نوشته شده است. وقتی که یک تاس را بالا می اندازید و روی زمین میفتد به صورت تصادفی یکی از اعداد 1 تا 6 برای شما ظاهر خواهد شد.

برای استفاده از این قابلیت در گوگل کافی است که عبارت roll a die را در گوگل سرچ کنید. با انجام این کار در صفحه نتایج، بخشی به شما نمایش داده میشود. در این بخش میتوانید مشخص کنید که تاس مد نظرتان چند وجهی باشد. از 4 وجه تا 100 وجه وجود دارد. با زدن دکمه Roll تاس برای شما انداخته میشود.

قابلیت Roll a die در گوگل چیست؟

سوالات پرتکرار در زمینه ترفند خفن گوگل

قابلیت Google Mars چیست؟

با استفاده از این قابلیت میتوانید تصویر مریخ را مشاهده کنید و جزئیات بسیاری از این سیاره را در دسترس داشته باشید.

قابلیت Flip a coin چیست؟

Flip a coin به کاربران اجازه میدهد که با یک سرچ ساده و با نوشتن همین عبارت در گوگل، شیر یا خط بیندازند و این کار را به دفعات بی نهایت تکرار کنند.

قابلیت Roll a die در گوگل چیست؟

با استفاده از این قابلیت میتوانید تاس بیندازید. کافی است که عبارت Roll a die را در گوگل سرچ کنید تا در همان صفحه اول بخش مربوط به تاس انداختن ظاهر شود.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 03 فوریه 2023، 15:10

    من همیشه از قابلیت Roll a die استفاده میکنم، به شما هم پیشنهاد میدم که استفاده کنید. بسیار جذاب و سرگم کننده هستش

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها