فالو بک در اینستاگرام یعنی چه؟ چطوری فالو بک بدیم؟

فالو بک در اینستاگرام یعنی چه؟ چطوری فالو بک بدیم؟

4/5 - (4 امتیاز)

فالو بک در اینستاگرام به معنای فالو کردن شخصی است که او شما را درخواست می کند و شما در جواب به دنبال کردن او، دکمه فالو را می زنید. بنابراین هنگامی که یک کاربر اینستاگرام شروع به دنبال کردن اکانت اینستاگرام شما می کند، می توانید با فالو کردن او را دنبال کنید. اما در دوران مدرن، فالو بک دادن به معنای بسیار بیشتر از فالو کردن یک شخص در اینستاگرام است. در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا به این موضوع بیشتر بپردازیم.

مفهوم فالوبک

همانطور که پیش تر هم گفته شد، فالوبک یعنی فالو کردن کسی که شما را فالو کرده است. در صورتی که شما فالوبک کنید، فرد مقابل و شما می توانید اطلاعات صفحه همدیگر را ببینید، لایک کنید، کامنت بگذارید و به طور کلی از محتوای هم لذت ببرید.

فالوبک یاب یعنی چه ؟

معمولا هر کسی که می خواهد اعتبار یک پیج را مورد بررسی قرار دهد، اولین کار تناسب بین فالوورها و فالووینگ های آن پیج را نگاه می کند؛ اگر شما کسی را فالو کنید و او فالوبک ندهد، یک نفر به تعداد دنبال شوندگان شما اضافه می شود ولی به تعداد دنبال کنندگان شما افزوده نخواهد شد.

بدین منظور برای ایجاد تناسب بین تعداد دنبال شدگان و دنبال کنندگان می توانید از فالوبک یاب استفاده کنید؛ در واقع فالوبک یاب یک نرم افزار (اپلیکیشن) است که ضمن احترام به انتخاب افراد در فالو کردن پیجی خاص، روند دوست یابی را آسان تر می کند. کاری که این برنامه ها انجام می دهند این است که به کمک افرادی می آیند که به دلیل مشغله زیاد، زمان فالوبک دادن به پیج ها را ندارند.

آشنایی با برنامه های فالوبک یاب

در زیر به چند مورد از برنامه های فالوبک یاب اشاره شده است:

Follow Meter

این نرم افزار یکی از بهترین برنامه های موجود برای پیدا کردن کسانی است که یا شما را آنفالو کرده اند و یا جواب درخواست شما را نداده اند. رابط کاربری برنامه بسیار ساده طراحی شده و با کمی کار کردن با آن، به طور کامل با روند آن آشنا خواهید شد. این نرم افزار  در دو نسخه اندروید و ios موجود است.

Follow Meter

+ Reports

در این برنامه که کاملا به صورت امن طراحی شده، می توانید روند فالو و فالوبک را بررسی کنید. خوبی این اپلیکیشن به مدیریت چند حسابه آن است. بنابراین اگر بیش از یک حساب در اینستاگرام دارید، می توانید تمامی آنها را در این برنامه مدیریت کنید.

برنامه + Reports

Unfollow Users

همانند دو برنامه قبلی، در این اپلیکیشن می توانید لیست افرادی که شما را آنفالو کرده اند یا به درخواست فالوبک شما پاسخ نداده اند را رصد کنید. برای کار کردن با این نرم افزار نیاز به تجربه خاصی ندارید، تمام منوها قابل فهم هستند؛ اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید، تمامی مفاهیم را به راحتی متوجه خواهید شد.

Unfollow Users

دو راه دستی فالوبک یاب

در این روش ها برای بررسی آنفالوورهای خود به هیچ برنامه فالوبک یاب احتیاج ندارید و با اعتماد به خود می توانید روند کار را بررسی کنید:

بررسی لیست فالوورهای اینستاگرام خود

1- برنامه اینستاگرام را باز کنید.

2- به نمایه خود در سمت راست پایین صفحه بروید.

3- در بالا، روی تعداد لیست فالوورهای فعلی ضربه بزنید.

4- نام کاربری را در قسمت جستجو در بالای صفحه تایپ کنید که گمان می‌ کنید ممکن است شما را در قسمت جستجو آنفالو کرده باشد.

5- اگر از نام کاربری خود مطمئن نیستید، فهرست را جستجو کنید تا کاربر را بیابید.

6- اگر آنها شما را دنبال کرده باشند، نام کاربری آنها نشان داده می شود. اگر نه، نشان می دهد که آنها یا به شما فالوبک نداده اند یا به طور کلی از اینستاگرام استفاده نمی کنند.

بررسی لیست فالوورهای اینستاگرام خود

یک روش ساده، قابل اعتماد و مطمئن

گام های ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: امنیت را باز کنید

برای دسترسی بخش «امنیت»، سه نقطه افقی را در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و در بخش تنظیمات، گزینه امنیت را بزنید.

امنیت را باز کنید

مرحله 2: داده ها و اطلاعات اینستاگرام را دانلود کنید

از لیست موجود، روی دکمه Download Data در پانل ضربه بزنید؛ سپس یک پنجره تایید نمایش داده می شود. یک بار دیگر روی Download Data کلیک کنید. در عرض 48 ساعت، اینستاگرام نسخه ای از اطلاعات شما را برای شما ایمیل می کند. این فرآیند با خیال راحت تمام داده های اینستاگرام شما را بارگیری می کند.

امنیت را باز کنید 2

مرحله 3: مقایسه لیست فالوورها و فالووینگ ها

باید فایل دانلود شده به نام های،  Followers.html و Following.html  را از حالت فشرده خارج کنید و داده های هر دو لیست  را در نرم افزاری مثل اکسل کپی کنید.

مرحله 4: مقایسه دو لیست

پس از کپی هر دو لیست،  Compare Lists را انتخاب کنید؛ می‌توانید با مقایسه دو لیست، ببینید که چه کسانی فالوبک داده اند.

بررسی این روش ها نیاز به صرف زمان دارد، اما اگر می خواهید به طور کاملا ایمن دارای فالوور شوید، می توانید از طریق خرید فالوور از سایت های معتبری مثل دیجی فالوور اقدام کنید؛ تنها کافی است از طریق سایت بسته ای انتخاب کنید و پرداخت را انجام دهید.

در مدت زمان خیلی کوتاه (حدود چند دقیقه)، بسته بر روی پیج تان فعال خواهد شد. فقط توجه داشته باشید که اگر می خواهید فالوور وفادار داشته باشید، بر روی محتوایتان تمرکز کنید، به طوری که برای مخاطب جذاب باشد و دوست داشته باشد که همیشه شما را دنبال کند.

کلام پایانی

فالو بک در اینستاگرام به معنای فالو کردن شخصی است که او شما را درخواست می کند و شما در جواب به دنبال کردن او، دکمه فالو را می زنید اما گاها این اتفاق به سادگی چیزی که بیان شد نیست. بنابراین میتوان از روش های مختلف نسبت به انجام این کار اقدام کرد و متوجه شد که چه کسانی پاسخ فالوبک ما را داده اند و یا چه کسانی ما را آنفالو کرده اند.

برای این اقدام میتوان از اپلیکیشن های فالوبک یاب یا روش های دستی استفاده نمود. از بین نرم افزارهای فالوبک یاب میتوان به ،FollowMeter ،Reports+ و Unfollow Users اشاره نمود. از آنجایی که اپلیکیشن‌های فالوبک یاب، دسترسی بومی به داده‌های اینستاگرام ندارند، با ذخیره نام کاربری و رمز عبور شما اقدام به پیدا کردن کسانی می کنند که یا شما را آنفالو کرده اند و یا جواب درخواست شما را نداده اند و امکان هک کردن اطلاعات شما وجود دارد.

بنابراین می توانید از روش های دستی که به طور مفصل در مقاله توضیح داده شد، برای این منظور استفاده کنید. یکی از راه های مطمئن در زمینه افزایش فالوور به صورت سریع و کاملا ایمن،خرید فالوور واقعی از سایت های مطمئن است؛ دیجی فالوور یکی از همین سایت ها است که می توانید با خیال راحت خرید کنید و بر تعداد فالوورهای امن خود بیفزایید.

سوالات متداول در زمینه فالو بک در اینستاگرام

فالوبک یعنی چه؟

یعنی فالو کردن کسی که شما را فالو کرده است.

فالوبک یاب چیست؟

فالوبک یاب یک نرم افزار (اپلیکیشن) است که روند فالو و آنفالو افراد را بررسی می کند.

چند نمونه از نرم افزارهای فالوبک یاب را نام ببرید؟

 Follow Meter،+ Reports، Unfollow Users

آیا استفاده از برنامه فالوبک یاب برای اینستاگرام بی خطر است؟

این برنامه ها دارای مشکلات متعددی از جمله قابلیت اطمینان و امنیت هستند. حتی اگر یک مورد را برای بررسی دانلود کنید، بلافاصله رمز عبور خود را تغییر دهید و سپس آن را دوباره دانلود کنید.

چگونه لیست فالوورهای خود را در اینستاگرام ذخیره کنم؟

در قسمت تنظیمات اینستاگرام خود، بخش امنیت را انتخاب کنید، سپس روی دکمه Download Data در پانل ضربه بزنید؛ در عرض 48 ساعت، اینستاگرام نسخه ای از اطلاعات شما را برایتان ایمیل می کند.

اگر کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کند، اعلان دریافت می کنید؟

خیر. اینستاگرام آنفالوها را به شما اطلاع نمی دهد.

از روش های سریع برای به دست آوردن فالوور چیست؟

در کنار محتوای خوب، از بسته های خرید فالوور استفاده کنید.

چه سایتی برای خرید بسته های فالوور مطمئن است؟

سایت دیجی فالوور سایتی کاملاً ایمن برای خرید بسته های فالوور است. با خیال راحت از ما خرید کنید و به ارتقای پیج تان کمک کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها