چگونه از اسپاتیفای کسب درآمد کنیم؟ راه و روش‌های کسب درآمد

چگونه از اسپاتیفای کسب درآمد کنیم؟ راه و روش‌های کسب درآمد

Rate this post

حتما می دانید که برای رسیدن به موفقیت در موسیقی، باید زمان زیادی تلاش کنید و در یک شبه این موفقیت نصیب شما نمی شود. اگرچه امروزه هر انسانی بدون اینکه مشهور شود، می تواند از موسیقی خود درآمد داشته باشد. برای رسیدن به موفقیت در اسپاتیفای و کسب درآمد از اسپاتیفای، باید استریم بیشتری داشته باشید.

در ازای ساخت هر استریم، مبلغ کمی پرداخت می شود؛ ولی ابزارهای مهم دیگری مانند: انجام بازاریابی خوب، تنظیم پلی لیست ها، انتشار درست موسیقی و غیره، لازمه رسیدن به موفقیت است. از نگاه اسپاتیفای، شما باید به افزایش تعداد استریم، فالوور و غیره تمرکز داشته باشید. در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید، تا شما را با مراحل چگونگی کسب درآمد از اسپاتیفای آشنا کنیم.

اشتراک گذاری آهنگ خود در استوری اینستاگرام

اولین و اصلی ترین کار برای کسب درآمد از اسپاتیفای، تبلیغ آهنگ است. اسپاتیفای یک عملکرد جدیدی را به کاربران معرفی کرده است، که شما می توانید آلبوم ها و آهنگ های مورد علاقه خود را در استوری با دیگران به اشتراک بگذارید.

با استفاده از یک لینک مستقیم، کاربر می تواند به اسپاتیفای وارد شود و آهنگ مورد نظر شما را گوش دهد. انجام این عملیات فقط با یک برنامه اسپاتیفای و اینستاگرام در گوشی تلفن انجام می پذیرد. بعد از باز کردن برنامه در قسمت اشتراک و سپس انتخاب استوری اینستاگرام، می توانید آهنگ مورد علاقه خود را با دوستان تان به اشتراک بگذارید. قابلیت ویرایش و افزودن متن، استیکر، لینک و غیره را نیز دارد.

تغییر پروفایل با هدف اسپاتیفایی شدن

اگر پروفایل خود را به Artist تغییر دهید، دسترسی آسان تری برای کاربران ایجاد می کنید؛ همچنین باعث تعامل بیشتر بین فالوورها می شود. شما می توانید با ایجاد پلی لیست عالی و مورد علاقه کاربران، افراد بیشتری را جذب خود کنید و در نهایت شما دارای تیک آبی خواهید شد که باعث می شود، کاربران سردرگم نباشند. بایو نقش به سزایی در شهرت دارد.

شما می توانید در قسمت بایو، اطلاعات مفیدی ثبت کنید. با ارائه آلبوم جدید، طرفداران خبر دار خواهند شد. برای افزایش بازدید و استریم، باید هنرمندان و کاربران لینک مستقیم آهنگ شما را داشته باشند. بنابراین مهمترین نکته ای که باعث جلب نظر کاربران می شود، پروفایل مناسب و انتخاب آرتیست است. این کار، برای تبلیغ هدفمند از آخرین آهنگ خود الزامی است.

تغییر پروفایل با هدف اسپاتیفایی شدن

 

چگونه میتوان از طریق پلی لیست در اسپاتیفای کسب درآمد کرد؟

برای تشکیل پلی لیست در اسپاتیفای، باید آهنگ های خود و هنرمندان دیگری را انتخاب کنید که از شنیدن آنها لذت می برید. شما می توانید در حالات مختلف و فصل های گوناگون، آهنگ مخصوصی را در نظر بگیرید که این امر سبب افزایش تعداد استریم می شود. این باور غلط ممکن است در شما ایجاد شود که، اسپاتیفای بر اساس تعداد لایک های دریافتی شما، مبلغی را واریز خواهد کرد.

در حقیقت شما باید برای وجود آهنگ جدید تان در پلی لیست تلاش کنید که در ادامه به جذب فالوور بیشتر و افزایش استریم ختم می شود. همیشه سعی کنید پلی لیست به روز و با کیفیتی داشته باشید تا کاربران بیشتری را جذب کنید و روند اسپاتیفای به درستی طی شود. شما باید راه ارتباطی از طریق ایمیل و غیره ثبت کنید.

چگونه میتوان از طریق پلی لیست در اسپاتیفای کسب درآمد کرد؟

راهنمای جامع ساخت پلی لیست منحصر به فرد

بهینه سازی پلی لیست، از جنبه های اصلی اسپاتیفای بشمار می رود و باعث افزایش استریم می شود. جذب کاربران بیشتر، یکی از مهمترین کارها برای کسب درآمد از اسپاتیفای است. می توانید با خرید و افزایش فالوور از دیجی فالوور، استریم بیشتر نیز دریافت کنید و به این ترتیب کسب درآمد از اسپاتیفای افزایش می یابد.

راهنمای جامع ساخت پلی لیست منحصر به فرد

راهنمای جامع ساخت پلی لیست منحصر به فرد 2

  • بکار گیری خلاقیت(کسب درآمد از اسپاتیفای)

داشتن خلاقیت در کاری باعث پیشرفت و موفقیت چشمگیری می شود، پس خلاقیت داشته باشید. پلی لیست ها بعد از دهه ۷۰ میلادی به بازار عرضه شدند. باید کمی فراتر از بقیه عمل کنید تا خاص جلوه کنید و بتوانید یک پلی لیست طلایی تهیه کنید.

  • نام آهنگ بسیار مهم است (کسب درآمد از اسپاتیفای)

داشتن پلی لیست همراه با نام آهنگ، یکی از جلوه های جذاب برای فالوورها می باشد. وجود پلی لیست بدون نام، اصلا خوشایند نیست. اقدامات جسورانه داشته باشید، ۱۰۰آهنگ برتر جهان شامل آهنگ های شاد است، پس به دنبال بهترین آهنگ ها نباشید، عالی ترین ها را پیدا کنید.

  • به اندازه کافی آهنگ بگذارید

باید تعداد آهنگ ها را مدیریت کنید و از ایجاد پلی لیست ۱۰,۰۰۰ آهنگی دوری کنید. در عوض ۵۰ آهنگ  با سبک های مختلف و با کیفیت داشته باشید. در قدیم از سی دی برای گوش کردن آهنگ استفاده می شد ولی امروزه با تکنولوژی جدید تری روبه رو هستیم.

  • ارائه کارهای جذاب هنری

باید بتوانید پلی لیستی جذاب و متمایز بسازید، تا بتوانید در میان مردم مشهور شوید. از انتخاب آهنگ های بی محتوا پرهیز کنید، به عبارتی دیگر پلی لیست ماندگار و پر محتوا تشکیل دهید و کیفیت پلی لیست را همیشه بالا نگه دارید. اگر کارهای هنری و جذابی داشته باشید، می توانید در Playlist a Day قرار بگیرید؛ یعنی جایی که بیشترین جذب فالوور را خواهید داشت.

  • پلی لیست های نسل جدید رادیو هستند

اکنون استریم اسپاتیفای متعلق به تک آهنگ ها است، پس پلی لیست بسیار اهمیت دارد. قبلا پیش آمده است که هنرمندان مطرح نیز با تماس گرفتن با ما درخواست حضور در پلی لیست را داشته اند که این موضوع اهمیت پلی لیست را نشان می دهد.

  • بروزرسانی پلی لیست

برای جذب فالوور و تشویق به ماندن آنها، باید پلی لیست را بیشتر از یکبار در هفته بروزرسانی کنید. هدف از این کار برگرداندن کاربران و گوش دادن به پلی لیست شما است.

کسب درآمد از اسپاتیفای با هزار استریم

به طور کلی، هرچه استریم بیشتری داشته باشید، می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. افزایش تعداد استریم ها بستگی به جذب بیشتر فالوورها دارد. برای افزایش فالوور می توانید از دیجی فالوور کمک بگیرید و در ازای هر استریم بیشتر، مبلغ بیشتری دریافت کنید. کسب درآمد از اسپاتیفای، زمانی به واقعیت تبدیل می شود که اشتراک گذاری استریم ها بیشتر باشد. افزایش استریم ها یکی از کارها در جهت بهینه سازی پلی لیست است. شما می توانید در سایت دیجی فالوور، همین حالا هزاران استریم را برای اکانت خود خریداری کنید.

با اسپاتیفای می توانید به راحتی پولدار شوید، کسب درآمد از اسپاتیفای

از طریق اسپاتیفای، به راحتی و بدون صرف هزینه اضافی و فقط با ساختن پلی لیست جذاب، می توانید کسب درآمد کنید. شما باید بتوانید استریم های بیشتر دریافت کنید و آهنگ های شگفت انگیزی را در پلی لیست خود ایجاد کنید. باید الگوریتم های اسپاتیفای را یاد بگیرید تا موفق شوید.

خرید استریم اسپاتیفای در سایت دیجی فالوور

در این مقاله از سایت دیجی فالوور، سعی کردیم راه کسب درآمد از طریق اسپاتیفای را به شما ارائه دهیم. نکته کلیدی برای موفق شدن در این برنامه، جذب فالوور است. شما می توانید از طریق دیجی فالوور، فالوورهای خود را افزایش دهید و استریم های بیشتری را دریافت کنید تا بتوانید کسب درآمد کنید. این سایت باکیفیت ترین و ارزان ترین استریم های اسپاتیفای را، به شما عزیزان ارائه می دهد؛ بنابراین همین حالا از طریق این سایت اقدام کنید.

سوالات متداول کسب درآمد از اسپاتیفای

اسپاتیفای چیست؟

اسپاتیفای ساخت کشور سوئد در سال ۲۰۰۸ است، که فعالیت خود را در زمینه موسیقی و پادکست شروع کرد.

تعریف پلی لیست در اسپاتیفای چیست؟

به مجموعه ای از آهنگ ها و پادکست ها پلی لیست گفته می شود که با دسته بندی منظم قابل دسترس برای کاربران هستند.

به چه بخشی استریم در اسپاتیفای می گویند؟

به قطعه ای از آهنگ که به صورت آنلاین و بدون دانلود کامل آهنگ می توانید به آن گوش دهید، استریم می گویند.

آیا برای کسب درآمد از اسپاتیفای سایتی وجود دارد؟

بله. سایت رسمی اسپاتیفای www.spotify.com  است.

چارت اسپاتیفای چه کاری انجام می دهد؟

این چارت لیستی برای نشان دادن آهنگ های پرطرفدار و محبوب در استریم موسیقی در اختیار کاربران قرار می دهد.

آهنگ پر استریم کدام است؟

شما باید برای تماشای آهنگ پر استریم به بخش اسپاتیفای چارت بروید و براساس تعداد پخش و نگاه کاربران مشاهده کنید.

علامت E در اسپاتیفای نشانه چه چیزی است؟

وجود علامت E در کنار هر موسیقی نشان دهنده نا مطلوب بودن این آهنگ برای کاربران می باشد.

اکانت پرمیوم اسپاتیفای چیست؟

شما با استفاده از اکانت پرمیوم می توانید به امکانات بیشتری نسبت به نسخه رایگان دسترسی داشته باشید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله