حداقل تعداد فالوور برای کسب درآمد از اینستاگرم

برای کسب درآمد از اینستاگرام به چه تعداد فالوور نیاز داریم؟

4/5 - (21 امتیاز)

درآمد بالای صفحات اینستاگرامی پرطرفدار ممکن است هر کسی را وسوسه کند که اقدام به راه‌اندازی یک پیج کند تا بتواند سود فراوانی بدست آورد؛ اما درآمدزایی در اینستاگرام کار چندان ساده‌ای نیست؛ زیرا امروزه رقابت در این فضا بسیار شدید است. بنابراین صاحبان بسیاری از اکانت‌های تجاری همواره برای جذب Follower و دریافت لایک با چالش‌های جدی روبرو می‌شوند.

ممکن است از خود بپرسید که برای رسیدن پیج به سود بالا نیاز به چند مخاطب خواهم داشت؟ در ادامه همراه ما باشید، تا در مورد تعداد فالوور مورد نیاز برای کسب درآمد صحبت کنیم.

چرا داشتن فالوور زیاد اهمیت دارد؟

فالوورهایی که به صورت هدفمند یک پیج تجاری را دنبال می‌کنند، در واقع به منزله مشتریان بالقوه آن هستند.  اگر مدیر پیج موفق شود که اعتماد این افراد را جلب کند، به احتمال زیاد اقدام به خرید می‌کنند. حال هر چقدر که تعداد دنبال‌کنندگان بیشتر باشد، صاحب اکانت تجاری شانس بیشتری برای افزایش درآمد خود خواهد داشت.

دارا بودن Follower زیاد برای کسانی که به‌عنوان اینفلوئنسر در اینستاگرام فعالیت می‌کنند، اهمیت بیشتری دارد؛ همان‌طور که می‌دانید اغلب اینفلوئنسرها و بلاگرها درآمد خود را از راه قرار دادن تبلیغات برندهای مختلف در پیج خود به دست می‌آورند. حال هرچه تعداد مخاطبان پیج این افراد بیشتر باشد، شانس زیادتری برای گرفتن تبلیغات اسپانسرها دارند. با توجه به این مطالب شرط اصلی برای درآمدزایی در فضای اینستاگرام داشتن تعداد دنبال‌کننده زیاد می‌باشد.

 راه های زیادی برای جذب فالوور وجود دارد که بسیاری از آنها تست شده اند و میتوانید با انجام آنها پیج خود را میلیونی کنید و اگر دوست دارید در کمترین زمان به تعداد دلخواه برسید میتوانید با خرید فالوور ایرانی واقعی دنبال کننده های واقعی را جذب و کسب و کار خود را گسترش دهید.

پتانسیل درآمدزایی از طریق اینستاگرام چقدر است؟

میزان درآمدی که کاربران می‌توانید از اینستاگرام به دست آورید، به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد؛ از جمله مهم‌ترین پارامترهایی که در سودآوری صاحبان اکانت‌های تجاری تاثیرگذار هستند، می‌توان به کیفیت پست‌ها، نحوه برقراری تعامل با مخاطبان، تعداد فالوورها و غیره اشاره کرد.

کسانی که در قالب اینفلوئنسر در اینستاگرام فعالیت دارند، اغلب دارای سطح درآمد بالایی هستند؛ البته لازم به ذکر است، مقدار سودی که این افراد به دست می‌آورند، با توجه به محبوبیت آن‌ها و بزرگی قراردادهای که می‌بندند، متفاوت است.

معمولاً آن دسته از اینفلوئنسر هایی که فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده‌اند و چندان معروف نیستند، برای قرار دادن تبلیغات مربوط به کسب و کارهای مختلف در پیج خود، مبلغی بین 500 تا 1 میلیون تومان درخواست می‌کنند؛ اما  تعرفه انتشار پست‌های تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامی اینفلوئنسرهای قدیمی و معروف بیشتر است و گاهی تا 10 میلیون نیز می‌رسد.

در واقع هزینه تبلیغات در این قبیل پیج‌ها به تعداد فالوورها بستگی دارد؛ در صورتی‌که تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرامی بیشتر از صد هزار نفر باشد، صاحب پیج برای به اشتراک گذاشتن پست‌های تبلیغاتی  مبلغی بالاتر از یک میلیون تومان از اسپانسر درخواست می‌کند.

چه تعداد فالوور برای کسب درآمد از اینستاگرام لازم است؟

تعداد فالوور مورد نیاز برای کسب درآمد در اینستاگرام به عوامل گوناگونی بستگی دارد. در ابتدای بستن قرارداد، صاحبان کسب و کار برای سپردن تبلیغات خود به اینفلوئنسرها تعداد مخاطبان را در نظر می‌گیرند؛ اما فاکتور دیگری که بر رضایت‌بخش بودن نتایج این تبلیغات تاثیر غیر قابل انکاری دارد، مهارت صاحب پیج است.

چنانچه اینفلوئنسر بتواند مخاطبان را با پست‌های خود درگیر کند و در نهایت آن‌ها را نسبت به خرید تشویق نماید،  موفق شده است که وظیفه خود را در تبلیغ برند اسپانسر به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

ازاین‌رو تنها مولفه موثر در سطح درآمد، تعداد فالوور نیست؛ اگر بتوانید تعامل خود را با مخاطبان بهبود دهید، حتی با داشتن تعداد کمی دنبال‌کننده نیز امکان  کسب درآمد در این فضا وجود دارد.

چنانچه می‌خواهید توسط بلاگری و اینفلوئنسری در اینستاگرام به درآمد برسید، تعداد دنبال‌کنندگان ملاک اصلی برای موفقیت نیست. بلکه میزان تاثیرگذاری شما بر روی مخاطبان، در کسب درآمد حرف اول را می‌زند. این مسئله که تا چه حد می‌توانید بر روی تصمیم‌گیری افراد برای انتخاب یک برند تاثیر بگذارید، نقش مهمی در سطح درآمد شما خواهد داشت.

اگر تصمیم داشته باشید که با راه‌اندازی یک فروشگاه اینستاگرامی به کسب درآمد بپردازید، این مولفه‌ها در میزان سود‌آوری شما دخیل هستند:

 •   کاربران چقدر به حرف شما گوش می‌دهند؟
 •   مخاطبان تا چه اندازه به کسب و کارتان علاقه‌مند هستند؟
 •   میزان تاثیرگذاری شما روی فالوورها تا چه اندازه است؟
 •   مخاطبان چقدر به محصولات یا خدمات شما احتیاج دارند؟بدون توجه به تعداد فالوور از اینستاگرام درآمد کسب کن

چطور می‌توانید با تعداد فالوور کم به درآمد دلخواه خود برسید؟

تعداد فالوور مورد نیاز برای کسب درآمد قاعده خاصی ندارد. زیرا یک حقیقت غیرقابل انکار در دنیای تجارت وجود دارد و آن این است که افراد معمولاً خرید خود را از کسی انجام می‌دهند که به او علاقه‌مند هستند؛ بنابراین اگر می‌خواهید حتی با تعداد دنبال‌کننده پایین به درآمد برسید، باید کاری کنید که مخاطبان شما را دوست داشته باشند.

برای رسیدن به این هدف لازم است که برای کاربران وقت بگذارید. تلاش کنید که با استفاده از پست‌های سرگرم‌کننده کاری کنید که فالوورها رفته رفته به شما اعتماد کنند و به تمام پیشنهاد تان جواب مثبت دهند. در این شرایط اگر آن‌ها را دعوت به خرید کنید، به سرعت دعوت شما را می‌پذیرند. پس زمانی که مردم شما را دوست داشته باشند، نرخ تبدیل پیج به مشتری افزایش پیدا می‌کند.

شرکت‌های مختلف معمولاً به دنبال فروش کالاها و اجناس خود هستند و اینفلوئنسر هایی را برای تبلیغ محصولات خود انتخاب می‌کنند که در برقراری ارتباط با مخاطبان توانا باشند. بنابراین تعداد فالوور مورد نیاز برای کسب درآمد، با توجه به توانایی‌های بلاگر یا اینفلوئنسر فرق می‌کند.

تعدادی از صاحبان صفحات اینستاگرامی علی‌رغم داشتن تعداد مخاطب بالا در تبدیل کردن آن‌ها به مشتری ضعیف عمل می‌کنند. در مقابل دسته دیگری از اینفلوئنسرها وجود دارند که به‌عنوان مثال تنها ۱۰۰۰ اکانت دنبال‌کننده دارند، اما مشارکت خوبی با مخاطبان داشته و نرخ تبدیل آن‌ها به مشتری بالاست.

نتیجه‌گیری

همان‌طور که در این مقاله از وب سایت دیجی فالوور گفته شد، تعداد فالوور مورد نیاز برای کسب درآمد عدد خاصی ندارد و هرچقدر فالوورهای بیشتری داشته باشید، شانس شما برای کسب درآمد بالاتر می رود.

همچنین تعداد دنبال‌کنندگان برای اینفلوئنسرها و بلاگرها اهمیت زیادی دار؛ این افراد با خرید Follower می‌توانند میزان درآمد شان را چندین برابر کنند. در حال حاضر بسیاری از بلاگرهای معروف ایرانی توسط اکانت‌ های دنبال‌کننده پولی توانسته‌اند به سود قابل توجهی برسند.

اگر قصد خرید بسته‌ های افزایش Follower را دارید، سایت دیجی فالوور بهترین گزینه برای شما است؛ زیرا پکیج‌ هایی که در این شرکت ارائه می‌شود، همه از اکانت‌ های واقعی تشکیل شده‌اند و می‌توانید به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و میزان درآمدتان را چند برابر کنید.

سوالاتی که درباره کسب و کار اینستاگرام به ذهن تان خطور میکند.

آیا با فالوور کم هم می توان در اینستا کسب درآمد کرد؟

بله با داشتن فالوور کم هم می توان با رعایت یک سری از نکات مثل تولید محتوا کسب درآمد کرد.

آیا برای شروع کردن کسب و کار در اینستاگرام باید هزینه ای هم پرداخت کرد؟

نخیر. یکی از مزیت های اینستاگرام در ایران رایگان بودن آن است که شما بدون پرداخت هزینه ای به کسب و کار خودتان را آغاز کنید.

آیا خرید فالوور راهی درست برای رشد کسب و کار در اینستاگرام است؟

بله؛ این استراتژی بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن به تعداد فالوورهای زیادی دست یابند.

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 25 اکتبر 2023، 13:15

  من از این سایت 30کا فالوور گرفتم واقعا خوب بود به همتون پیشنهاد میکنم

 • 25 فوریه 2023، 16:55

  باورتون میشه فقط با 5 هزار تا فالوور تونستم کسب درآمد برسم بچهها شما هم میتونین از سایت دیجی فالوور فالوور واقعی بخرید و به درآمد برسید

 • 25 فوریه 2023، 15:25

  وقتی ازتون فالوور خریدم به مرور مشاهده کردم که وقتی فالوورم بالا میره فروشم بالا میره👌👌👌👌

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها