نمایش تاریخ و ساعت در دایرکت اینستاگرام

نمایش تاریخ و ساعت دایرکت اینستاگرام آموزش به صورت تصویری

Rate this post

شاید برای شما هم‌ پیش بیاید که بخواهید در اینستاگرام تاریخ و‌ زمان یک دایرکت را بررسی کنید. قطعا دیگر تمامی شما با ویژگی های دایرکت در این پلتفرم آشنا هستید. دایرکت در واقع به همان سیستم چک در شبکه اجتماعی اینستاگرام اطلاق می گردد. متاسفانه ساعت و تاریخ پیام هایی که ارسال می شود در دسترس قرار ندارد و اصطلاحا دم دست نمی باشد.

به همین دلیل است که بسیاری از کاربران نمی دانند که چگونه باید تاریخ و ساعت دایرکت را بررسی کرد. در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید، تا چگونگی فعال شدن تاریخ و ساعت در دایرکت اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

دایرکت اینستاگرام چیست؟

دایرکت اینستاگرام، قابلیتی است که به کاربران امکان می دهد پیام های خصوصی و محتوای رسانه ای را مستقیماً برای افراد یا گروه ها ارسال کنند.  این قابلیت در سال 2013 راه اندازی شد و به بخش مهمی از استراتژی ارتباطی این پلتفرم تبدیل شده است.

کاربران می‌ توانند در دایرکت، عکس‌ ها، ویدیوها و پست‌ های خود را بصورت خصوصی به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، دایرکت اینستاگرام از پیام‌ های صوتی پشتیبانی می ‌کند و بروزرسانی‌ هایی را برای بهبود تجربه کاربر انجام داده است.

نمایش تاریخ در دایرکت اینستاگرام 

در بخش دایرکت اینستاگرام، به صورت روزانه تاریخ چت ها ثبت می گردد و قابل مشاهده می باشد. یعنی هنگامی که شما وارد روز جدید شوید، تاریخ دایرکت درج خواهد شد.

در زیر تاریخ درج شده شما می توانید تمامی پیام های ارسال شده و پیام های دریافت شده را مشاهده کنید. برای رسیدن به ابتدای روز مورد نظر باید در قسمت دایرکت به بالا لمس کنید. 

نمایش ساعت در دایرکت اینستاگرام 

بسیاری از کاربران نمی دانند که چگونه باید ساعت را در دایرکت مشاهده کنند و حتی برخی از آنها اینگونه تصور می کنند که در این بخش از اینستاگرام اصلا ساعت وجود ندارد! براش مشاهده ساعت در بخش دایرکت اینستاگرام تنها باید صفحه را به سمت چپ بکشید.نحوه نمایش تاریخ و ساعت در دایرکت اینستاگرام 

نحوه فعال کردن دایرکت اینستاگرام

برای فعال کردن دایرکت اینستاگرام، ابتدا برنامه اینستاگرام در دستگاه تلفن همراه خود را باز کنید. برای دسترسی به پیام‌ های دایرکت، روی نماد موشک در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. 

اگر قبلاً از Direct استفاده نکرده ‌اید، ممکن است لازم باشد آن را راه‌ اندازی کنید. برای ارسال پیام مستقیم، نماد “+” را انتخاب کنید، یک گیرنده از دنبال کنندگان خود را انتخاب کنید و پیام خود را تایپ کنید. همچنین می ‌توانید عکس‌ ها و ویدیوهای خود را ارسال کنید. 

برای فعال کردن ویژگی‌ های اضافی مانند ناپدید شدن عکس ‌ها یا واکنش‌ ها، گزینه ‌های درون گپ را بررسی کنید. به خاطر داشته باشید که تنظیمات حساب خود را برای حفظ حریم خصوصی و کنترل پیام های دریافتی کنترل کنید.

کلام آخر 

در این مقاله از سایت دیجی فالوور اطلاعاتی درباره نمایش تاریخ و ساعت در دایرکت ارائه داده ایم. شما می توانید با روش های موجود در این مقاله، در دایرکت ساعت ارسال پیام و دریافت پیام ها را مشاهده کنید و علاوه بر این از تاریخ پیام ها مطلع شوید. 

سوالات متداول در زمینه نمایش تاریخ و ساعت دایرکت اینستاگرام

آیا میتوان در دایرکت اینستاگرام ساعت را مشاهده کرد؟

بله، برای این‌ امر باید در صفحه چت مورد نظر به سمت چپ لمس کنید.

چگونه تاریخ در دایرکت اینستاگرام درج می شود؟

تاریخ در دایرکت اینستاگرام به صورت روزانه درج می گردد.

دایرکت اینستاگرام کجاست؟

دایرکت اینستاگرام بصورت نماد موشک است که در بالای صفحه سمت راست در نسخه انگلیسی و در سمت چپ نیز برای نسخه فارسی قرار دارد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله