احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور
تفاوت فالوور و فالووینگ اینستاگرام و نقش آن ها در بهبود پیج اینستاگرامی

تفاوت فالوور و فالووینگ اینستاگرام و نقش آن ها در بهبود پیج اینستاگرامی

5/5 - (2 امتیاز)

تفاوت فالوور و فالووینگ اینستاگرام، اینستاگرام یک رسانه اجتماعی قدرتمند در دنیای امروز است و بسیاری از افراد مشهور در این پلتفرم برای جذب طرفداران بیشتر فعالیت می کنند.

همچنین اینستاگرام یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می باشد که استارت‌آپ‌های کوچک و بزرگ، کمپین‌هایی را در آن راه‌اندازی می‌کنند تا برند خود را در سراسر جهان بسازند.

از این رو می توان گفت افراد در این شبکه اجتماعی، یا به دنبال مخاطب هستند و یا خودشان مخاطب یک کسب و کار یا برندی می باشند؛ این فعالیت های کاربران در اینستاگرام با دو اصطلاح رایج فالوور و فالووینگ تعریف می شود. در این مقاله از دیجی فالوور می خواهیم مفهوم و تفاوت فالوور و فالووینگ اینستاگرام را بررسی کنیم.

 فالووینگ اینستاگرام (Following) چیست؟ 

 فالووینگ اینستاگرام (Following) چیست؟

این کلمه دراینستاگرام به معنی دنبال کردن یک اکانت اینستاگرامی است؛ یعنی اینکه شما پیج یک فرد یا برندی را فالو کرده‌اید. وقتی صفحه کسی را در این پلتفرم دنبال می‌کنید، آن شخص به لیست فالوئینگ پیج تان اضافه می شود؛‌ از این رو تمامی محتواهای به اشتراک گذاشته شده پیج مربوطه شامل پست یا استوری، در فید اینستاگرامتان نمایان می شود و شما می توانید با پست های فالووینگ های خود تعامل داشته باشید.

تعداد فالووینگ های یک پیج، نشان دهنده تعداد اکانت هایی است که توسط صاحب پیج فالو شده است؛ پس در پیج اینستاگرامی تان، تعداد فالووینگ، نشان‌دهنده اکانت‌هایی است که شما آن ها را دنبال می کنید.

فالوور اینستاگرام (Followers) چیست؟   

فالوور اینستاگرام (Followers) چیست؟

در اینستاگرام به فرد یا پیجی که یک پیج اینستاگرامی دیگر را دنبال می کند، فالوور گفته می شود. به عبارت دیگر هنگامی که فردی پیج اینستاگرام تان را دنبال می کند، به اصطلاح شما را فالو کرده و جزء فالوورهایتان می باشد. محتواهای پیج تان اعم از پست ها و استوری در صفحه فید  فالوورهایتان ظاهر می شود و آن ها می توانند با محتوای پیج شما تعامل برقرار کنند.

تعداد فالوورهای یک پیج، نشان دهنده تعداد اکانت هایی است که آن پیج را فالو کرده اند؛ پس در پیج اینستاگرامی شما، تعداد فالورهایتان، نشان‌دهنده اکانت‌هایی است که شما را دنبال می کنند.

با توجه به مفهوم فالور و فالوینگ در اینستاگرام، گفتنی است که داشتن تعداد فالوور زیاد تأثیر مثبتی بر روی پیج تان می گذارد.

مقاله پیشنهادی: چه تعداد فالوور بخریم؟ تاثیر تعداد فالوور در موفقیت پیج

تفاوت فالوور و فالووینگ اینستاگرام چیست؟

تفاوت فالوور و فالووینگ اینستاگرام چیست؟

در حالت کلی همه کاربران اینستاگرام تعدادی فالوور و فالووینگ در پروفایل خود دارند. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چه تفاوتی بین کسانی که پیج شما را فالو می‌کنند با کسانی که شما، پیج آن‌ها را فالو می‌کنید، وجود دارد؟

گفتیم اصطلاح فالووینگ برای اکانت‌هایی استفاده می‌شود، که شما آنها را فالو می‌کنید و اصطلاح فالوور برای اکانت‌هایی به کار می رود، که شما را فالو می‌کنند. در زبان انگلیسی فالوور نقش یک صفت یا اسم را دارد، در حالی که فالووینگ بیانگر یک فعالیت است و نقش فعل را ایفا می کند. بنابراین می توان گفت فالوور شخصی است که در پیج شما فعالیت می کند و به همین ترتیب شما نیز در پیج فالوویینگ هایتان تعامل دارید.

لیست فالووینگ هر کاربر در اینستاگرام، نشان دهنده علاقمندی‌ها، تمایلات و طرز فکر اوست. یکی از بهترین راه های شناخت افرادی که آن ها را در اینستاگرام فالو دارید، بررسی لیست فالویینگ آن ها می باشد؛ آن ها چه پیج هایی را دنبال کرده اند و موضوعات مورد علاقه شان کدام ها هستند.

لیست فالور هر پیج نیز نشان دهنده میزان محبوبیت او در بین کاربران اینستاگرام است؛ البته این آیتم صرفاً شامل اکانت های تجاری می باشد، زیرا در اکانت های پرایوت ممکن است تعداد فالوورهای یک پیج کم باشد، اما تعداد زیادی درخواست فالوور داشته باشد که هنوز از طرف صاحب تأیید نشده است.

توجه داشته باشید!

 در اینستاگرام، هر اکانت می تواند حداکثر 7500 اکانت دیگر را فالو کند؛ اما بی‌نهایت اکانت مجاز به فالو کردن یک اکانت می باشند.  به عبارت دیگر شما می توانید حداکثر 7500 فالووینگ و بی نهایت فالور برای پیج تان داشته باشید.

مزیت داشتن تعداد فالوور بیشتر؟ 

مزیت داشتن تعداد فالوور بیشتر؟

حال که تفاوت فالوور و فالووینگ اینستاگرام را می دانید، واضح است که همگان ترجیح می دهند فالوور بیشتری داشته باشند؛ در واقع بالا بردن تعداد فالوور اینستاگرام راهی برای درآمدزایی و افزایش فروش کسب و کارها تلقی می شود.

همچنین برای تبلیغات در اینستاگرام و بیشتر دیده شدن و جذب مخاطب بیشتر، بایستی تعداد فالوورهای پیج تان را افزایش دهید تا افراد بیشتری محتوای ارسالی شما را ببینند.

در اینستاگرام اکانت هایی وجود دارد که افراد زیادی آن ها را فالو کرده اند، این گونه اکانت ها متعلق به اشخاص بسیار معروف و سرشناس هستند. اما اکانت هایی که افراد زیادی را در اینستاگرام دنبال می کنند و خودشان فالوور کمتری دارند، اکانت های کاربران عادی اینستاگرام هستند. به عنوان مثال کریستیانو رونالدو با بیش از 530 میلیون فالوور، بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارد.

اکثر اکانت های پرایوت با تعداد فالوورهای کمتر به مردم عادی (No Name) تعلق دارد؛  در حالی که  افراد مشهور، سلبریتی ها، برند و کسب و کارهای بزرگ ، اکانت خود را در حالت عمومی قرار می دهند و تعداد فالوورهای آن خیلی بیشتر از تعداد فالویینگ هایشان است.

با توجه به مطالب ذکر شده هر چه تعداد فالوورهای پیج تان زیاد باشد، پروفایل شما بازدید بیشتری خواهید داشت؛ از این رو بایستی به دنبال راه هایی برای افزایش فالوورهای پیج تان باشید. اگر بتازگی کسب و کار خود را در اینستاگرام شروع کرده اید و هنوز آنطور که باید، باندازه کافی فالوور ندارید، پیشنهاد می کنم اقدام به خرید فالوور ایرانی واقعی اینستاگرام از سایت های معتبر مثل دیجی فالوورکنید.
 

توجه کنید!

برای فالو کردن افراد در اینستاگرام، بایستی به صفحه پروفایل آن ها مراجعه کنید و بر روی دکمه فالو کلیک کنید؛ وقتی شما در اینستاگرام درخواست فالو ارسال می کنید دو حالت اتفاق میافتد:

اگر پیج آنها Public  (عمومی) باشد، به محض زدن دکمه فالو، شما می توانید پیج را فالو کنید؛ یعنی بلافاصله به لیست فالوور آن پیج اضافه می‌شوید.

اگر پیج آن ها Private (خصوصی) باشد، با لمس دکمه فالو، وضعیت این دکمه به حالت Request  درمیاید ؛ یعنی درخواست فالو شما برای پیج مربوطه ارسال می شود و برای فالو کردن آن پیج باید منتظر بمانید تا درخواست شما را تأیید کند.

نکته: این پیج به قسمت فالووینگ اکانت تان اضافه می شود.

در نقطه مقابل نیز وقتی کسی  قصد دارد پیج شما را در اینستاگرام دنبال کند، اگر پیج تان پابلیک باشد با کلیک بر روی دکمه فالو پروفایل تان، به فالوورهای پیج تان افزوده می شود.

اما اگر پیج تان پرایوت باشد، برای اینکه کسی بتواند یکی از فالوورهای شما باشد بایستی برای شما درخواست فالو ارسال کند، در صورتی که این درخواست از طرف شما تأیید شد، اکانت مربوطه به فالوورهای پیج تان اضافه می شود.

نکته: این پیج به قسمت فالوورهای پیج تان افزوده می شود.

حرف آخر

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی با قدرت تعاملی بالاست که امکان آشنا شدن با افراد بیشتر را مهیا می کند؛ این اقدام تحت عنوان دو مفهوم فالوور و فالووینگ تعریف می‌شود.  در این مقاله بطور کامل تفاوت‌های این دو عبارت را بررسی کردیم؛ حالا به راحتی می توانید تفاوت فالوور و فالووینگ اینستاگرام را درک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اصطلاحات اینستاگرام و عملکرد حرفه ای بر روی این شبکه اجتماعی توصیه می‌کنیم، از صفحه  بلاگ دیجی فالوور که حاوی مقالاتی درباره آموزش اینستاگرام است، بازدید کنید.

دانلود pdf

سؤالات متداول

فالووینگ در اینستاگرام به چه معناست؟

به لیست افرادی که در اینستاگرام آن ها را دنبال می کنید، فالووینگ گویند. با فالو کردن یک پیج در اینستاگرام می توانید به تمام پست ها و استوری های آن ها دسترسی داشته باشید.

فالوور در اینستاگرام به چه معناست؟

فالوورها پیج هایی هستند که شما را در اینستاگرام دنبال می کنند. این افراد می توانند از تمام پست ها و استوری های پیج تان بازدید کنند.

معنای فالو ریکوئست چیست؟

فالو ریکوئست به معنی درخواست دنبال کردن است؛ وقتی در اینستاگرام می خواهید اکانت های پرایوت را فالوکنید، با لمس دکمه فالو برای آن ها درخواست دوستی یا همان فالو ریکوئست ارسال می کنید.

آنفالو به چه معناست؟

عمل آنفالو کردن به معنای حذف یک کاربر از لیست فالویینگ هایتان می باشد؛ البته اگر شما نیز کاربر مورد نظر را فالو داشته باشید می توانید با گزینه رمو ، آن شخص را از لیست فالوورهایتان حذف کنید. وقتی کاربر را آنفالو می کنید، دیگر نمی تواند به پست ها یا استوری های شما دسترسی داشته باشد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها