حذف اکانت کلاب هاوس برای اندروید و اپل,آموزش گام به گام

حذف اکانت کلاب هاوس برای اندروید و اپل, آموزش گام به گام

5/5 - (1386 امتیاز)

اخیراً برنامه کلاب هاوس به یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده و میلیون‌ها کاربر را در سیستم‌عامل‌های مختلف به خود جذب کرده است. افراد با استفاده از شماره تلفن خود می‌توانند به لیست اعضای این برنامه محبوب اضافه شده و از امکاناتی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته است، بهره‌مند شوند. با ما در زمینه حذف اکانت کلاب هاوس برای اندروید و اپل همراه باشید.

هر چند، مانند هر برنامه دیگری در این زمینه، ممکن است شوق و شور کاربران به مرور زمان نسبت به آن کاهش یابد و برخی تصمیم بگیرند که اکانت خود را غیرفعال و یا حذف کنند. در این مقاله، قصد داریم به صورت کامل به حذف اکانت کلاب هاوس برای اندروید و اپل پرداخته و همچنین موضوعاتی مانند دی اکتیو کردن و تفاوت آن با حذف اکانت را بررسی کنیم. با ما همراه باشید تا این مطلب را به‌طور کامل تشریح کنیم.

دلایل حذف اکانت کلاب هاوس

 • عدم استفاده

 اگر مدتی است که از کلاب هاوس استفاده نمی‌کنید، ممکن است بخواهید حساب خود را حذف کنید تا فضای ذخیره‌سازی خود را آزاد کنید.

 • نارضایتی از کلاب هاوس

اگر از کلاب هاوس به دلیل نحوه عملکرد آن یا نوع محتوایی که ارائه می‌دهد ناراضی هستید، ممکن است بخواهید حساب خود را حذف کنید.

 • حریم خصوصی

 اگر نگران حریم خصوصی خود هستید، ممکن است بخواهید حساب کلاب هاوس خود را حذف کنید زیرا کلاب هاوس شما را به اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی تشویق می‌کند.

 • حذف به دلایل اجباری

 در برخی موارد، حساب کلاب هاوس شما به دلیل نقض قوانین کلاب هاوس مسدود می‌شود و ممکن است مجبور به حذف حساب خود شوید.

توجه به این نکته مهم است که پس از حذف حساب، نمی‌توانید آن را بازیابی کنید. بنابراین، اگر هنوز مطمئن نیستید که می‌خواهید حساب خود را حذف کنید، توصیه می‌کنیم قبل از انجام هر کاری، ابتدا حساب خود را غیرفعال کنید.

نحوه حذف اکانت کلاب هاوس برای اندروید و اپل

 حذف اکانت کلاب هاوس در اندروید

 1. برنامه کلاب هاوس را باز کنید.
 2. روی عکس پروفایل خود در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.
 3. روی «تنظیمات» کلیک کنید.
 4. به پایین اسکرول کنید و روی «حذف حساب» ضربه بزنید.
 5. روی «حذف حساب» ضربه بزنید تا حذف حساب خود را تأیید کنید.

 حذف اکانت کلاب هاوس در اپل

 1. برنامه کلاب هاوس را باز کنید.
 2. روی نام خود در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.
 3. روی «تنظیمات» کلیک کنید.
 4. به پایین اسکرول کنید و روی «حساب» ضربه بزنید.
 5. روی «حذف حساب» ضربه بزنید و حذف حساب خود را تأیید کنید.

توجه داشته باشید که حذف حساب کلاب هاوس یک فرآیند دائمی است و نمی‌توان آن را برگرداند. اگر از تصمیم خود مطمئن نیستید، می‌توانید حساب خود را به‌جای حذف، غیرفعال کنید. درصورت بروز هرگونه مشکل می توانید به پشتیبانی وب سایت دیجی فالوور مراجعه کرده و از متخصصان آن کمک جهت دلت اکانت کمک بگیرید. 

نحوه حذف اکانت کلاب هاوس برای اندروید و اپل

نحوه حذف اکانت کلاب هاوس برای اندروید و اپل 2

نحوه دی اکتیو کردن(غیرفعال کردن) کلاب هاوس

اگر قصد دارید دیگر عضو کاربران کلاب هاوس نباشید، بهترین راه این است که اکانت خود را غیرفعال کنید؛ با انجام این فرایند، نام کاربری شما به صورت کامل حذف خواهد شد و دوستان و آشنایان شما دیگر قادر به دسترسی و مشاهده حساب کاربری‌تان در برنامه کلاب هاوس نخواهند بود. 

با در نظر گرفتن این نکات، اگر می‌خواهید اکانت شخصی خود در برنامه Clubhouse را غیرفعال کنید، به‌تفصیل طبق توضیحات ارائه‌شده در زیر می‌توانید این کار را انجام دهید:

 1. برنامه کلاب هاوس را باز کنید.
 2. روی عکس پروفایل خود در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.
 3. روی «تنظیمات» کلیک کنید.
 4. روی «حساب» ضربه بزنید.
 5. روی «غیرفعال کردن حساب» کلیک کنید.
 6. روی «من متوجه شدم، حساب را غیرفعال کنم» ضربه بزنید.

پس از انجام این مراحل، حساب کاربری شما در کلاب هاوس غیرفعال شده و پس از ۳۰ روز به‌طور دائمی حذف خواهد شد.در این مدت 30 روزه، فراموش نکنید که امکان فعال‌سازی و بازیابی حساب کاربری شما وجود دارد. اگر مجدداً به اکانت خود وارد شوید، حساب کاربری شما فعال می‌شود. 

تفاوت حذف اکانت و خروج از حساب چیست؟

 1. دیلیت اکانت (Delete Account):

– وقتی شما حساب کاربری خود را دیلیت می‌کنید، اطلاعات حساب شما به‌طور دائمی از بین می‌رود.

– تمام اطلاعات شما از جمله نام کاربری، ایمیل، تاریخچه فعالیت‌ها، دوستان و تنظیمات حساب به‌طور کامل حذف می‌شوند.

– پس از حذف اکانت، شما نمی‌توانید با همان اطلاعات قبلی وارد حساب کاربری خود شوید و برای استفاده مجدد، باید از نو ثبت‌نام کنید و از دیگران دعوت‌نامه بخواهید.

 1. خروج از حساب کاربری (Log Out):

– در خروج از حساب کاربری، شما به‌طور موقت از حساب خارج می‌شوید.

– اطلاعات و تنظیمات حساب شما برای زمانی که دوباره وارد برنامه می‌شوید، حفظ می‌شوند و نیازی به دعوت‌نامه یا ثبت‌نام مجدد ندارید.

– با خروج از حساب کاربری، اطلاعات شما از بین نمی‌روند و وقتی دوباره وارد برنامه شوید، می‌توانید از همان حساب کاربری استفاده کنید.

بنابراین، اگر می‌خواهید برای مدتی از برنامه Clubhouse خارج شوید و بعداً دوباره وارد شوید، بهتر است از گزینه خروج از حساب کاربری (Log Out) استفاده کنید. اما اگر تصمیم دارید که اکانت خود را به‌طور کامل حذف کنید، می‌توانید اقدام به دیلیت اکانت کنید. 

سخن پایانی

همان‌طور که گفته شد غیرفعال کردن (دی اکتیو کردن) حساب کاربری در برنامه Clubhouse به معنای خروج موقتی شما از آن است؛ در این حالت، اطلاعات حساب شما تا 30 روز حفظ می‌شوند و شما می‌توانید با ورود دوباره به برنامه، حسابتان را دوباره فعال کنید. اما اگر پس از 30 روز اقدام به فعال کردن آن نکنید، حساب کاربری شما به‌طور دائم دیلیت می‌شود. 

از طرفی، حذف اکانت به معنای حذف دائمی و کامل تمامی اطلاعات شما از سرورهای Clubhouse است. در این حالت، حساب کاربری شما به صورت کامل از بین می‌رود و نمی‌توانید با استفاده از همان اکانت به برنامه بازگردید. بنابراین، قبل از انجام هر کدام از این عملیات، به‌دقت تصمیم‌گیری کنید که آیا تمایل دارید به‌طور موقت یا دائمی از حساب کاربری خود را در Clubhouse خارج کنید.

متخصصان دیجی فالوور به صورت کامل شما کاربران عزیز را راهنمایی خواهند کرد؛ درصورتی که پیج خود را دی اکیتو کرده اید، متخصصان این سایت می تواند پیج شما را به حالت اکتیو برگرداند.

سؤالات متداول در مورد حذف اکانت کلاب هاوس برای اندروید و اپل

حذف اکانت کلاب هاوس چه عواقبی دارد؟

وقتی اکانت کلاب هاوس خود را حذف می‌کنید، تمام اطلاعات شما (ازجمله پیام‌ها، عکس‌ها، لیست دوستان و تاریخچه گوش دادن) حذف می‌شود. همچنین نمی‌توانید به‌حساب خود بازگردید و باید از ابتدا ثبت‌نام کنید.

آیا می‌توانم اکانت کلاب هاوس خود را بدون حذف آن غیرفعال کنم؟

بله، می‌توانید اکانت کلاب هاوس خود را بدون حذف آن غیرفعال کنید منتها فقط 30 روز فرصت دارید که دوباره آن را فعال کنید در غیر این صورت‌حساب شما به‌طور دائمی حذف خواهد شد.

چرا باید اکانت کلاب هاوس خود را حذف کنم؟

شما ممکن است بخواهید اکانت کلاب هاوس خود را حذف کنید اگر: • دیگر از کلاب هاوس استفاده نمی‌کنید • از کلاب هاوس ناراضی هستید • نگران حریم خصوصی خود هستید • مجبور به حذف اکانت خود شده‌اید (به‌عنوان‌مثال، اگر اکانت شما به دلیل نقض قوانین کلاب هاوس مسدود شده است)

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله