روش های جذب فالوور در اسپاتیفای

چگونه در اسپاتیفای فالوور جمع کنیم؟ آموزش 5 روش ساده و برتر

5/5 - (1 امتیاز)

چگونه میتوان در اسپاتیفای فالوور جذب کرد؟ امروزه در شبکه های اجتماعی و مجازی، داشتن فالوور خصوصا به تعداد بالا، یکی از عوامل افزایش محبوبیت و تبدیل شدن به یک سلبریتی است. یکی از این شبکه های اجتماعی، اسپاتیفای است و شیوه های متعددی برای جمع کردن فالوور در اسپاتیفای در آن وجود دارد. اگر می خواهید از آن شیوه ها آگاهی پیدا کنید، با دیجی فالوور همراه شوید.

اسپاتیفای چیست؟

اسپاتیفای یک پلتفرم اجتماعی بر پایه موزیک و پادکست است، که کاربران زیادی در آن فعال هستند. یکی از ویژگی های مهم و پر کاربرد این برنامه، کسب درآمد است. جهت استفاده از این برنامه، می بایست یک اکانت پریمیوم از اسپاتیفای خریداری کنید تا بتوانید از امکانات آن استفاده نمایید. سپس دسترسی به تمامی موزیک ها و ترک های هنرمندان مختلف دنیا برای شما فعال خواهد شد.

نحوه جمع کردن فالوور در اسپاتیفای

در صورتی که شما هنرمند موسیقی هستید، می توانید ترک های آلبوم خودتان را در این برنامه قرار دهید. با این کار هم مخاطب و فالوور جذب می کنید و هم می توانید درآمد داشته باشید. برای افزایش تعداد فالوورهای خود در اسپاتیفای، شیوه های متعددی وجود دارد که عبارتند از:

نحوه جمع کردن فالوور در اسپاتیفای

1. ساختن پلی لیست در اکانت خود برای جمع کردن فالوور در اسپاتیفای

یکی از بهترین شیوه ها برای جذب فالوور، ساختن یک پلی لیست از آهنگ ها در اکانت خود است. ساختن پلی لیست به سایر کاربران کمک می کند تا آهنگ هایی که خصوصیات مشابهی دارند، در یک جا قرار بگیرد.

با این کار مخاطبان شما دسترسی راحت تری به آنها خواهند داشت. در صورتی که پلی لیست ایجاد شده بتواند نظر کاربران را جلب نماید، کاربران آن را به اشتراک می گذارند. گاهی اوقات ممکن است لینک پلی لیست را با سایر افراد نیز به اشتراک بگذارند. با خرید فالوور برای پلی لیست اکانت اسپاتیفای خود، می توانید به سرعت برای خود فالوور جمع کنید.

2. ایجاد تگ در اسپاتیفای برای جمع کردن فالوور در اسپاتیفای

پس از آپلود موزیک در اکانت اسپاتیفای خود، می توانید با ایجاد تگ، آن را در دسترس سایر کاربران قرار دهید. با این ترفند فالوورهای بیشتری را جذب خواهید کرد. برای انتخاب یک تگ مناسب، معیار تان را مرتبط ترین ها به محتوای موسیقی خود در نظر بگیرید. در غیر این صورت کارایی لازم را ندارد.

3. تبلیغات در سایر شبکه های اجتماعی برای جمع کردن فالوور در اسپاتیفای

یک شیوه دیگر برای جذب فالوور در اسپاتیفای، تبلیغ اکانت خود در سایر شبکه های اجتماعی است. برای تبلیغات چند راه وجود دارد که عبارتند از:

 • تبلیغ کردن در استوری صفحات مرتبط
 • تبلیغ در اینستاگرام و فیسبوک و دیگر شبکه ها
 • تبادل به شکل همزمان
 • تبلیغات به شکل پست و محتوا

4. فعالیت در شبکه های اجتماعی دیگر برای جمع کردن فالوور در اسپاتیفای

یکی از موثر ترین راه های جمع آوری فالوور در اسپاتیفای، فعال بودن در سایر شبکه های اجتماعی است. به عنوان مثال شما می توانید در پلتفرم اینستاگرام یک اکانت بیزینسی بسازید و تبدیل به یک سلبریتی شوید. به این شیوه به شکل رایگان اکانت اسپاتیفای خود را معرفی کرده اید.

یکی از مناسب ترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغات رایگان، ساندکلاد است که رقیبی برای اسپاتیفای به شمار می آید. برای این کار کافیست یکی از موسیقی های خود را در آن آپلود کرده و در قسمت توضیحات لینک اکانت اسپاتیفای خود قرار دهید. سپس از کاربران دعوت نمایید که برای سایر ترک ها، به آن لینک مراجعه کنند.

 1. ایجاد یک وبسایت شخصی

فعالیت در شبکه های اجتماعی موثر است، اما دائمی نخواهد بود. یکی راه های موثر در بازاریابی، برخورداری از یک وبسایت شخصی است. بهتر است آن وبسایت به نام خودتان باشد.

سعی کنید روی وبسایت خود کار کنید و ترافیک را به روی وبسایت و از آن، به اسپاتیفای خود هدایت کنید. با این شیوه وبسایت و اکانت شما به شکل همزمان به کاربران معرفی می شود. همچنین شما می توانید در کنار تبلیغات سایت، روی سئو آن نیز کار کنید تا شما را به سود و منفعت برساند.

از چه سایتی فالوور اسپاتیفای بخریم؟

خرید فالوور برای اکانت اسپاتیفای یکی از سریع ترین و موثر ترین شیوه های افزایش فالوور است. تمامی افراد در ابتدای فعالیت خود، شناخته شده نیستند و از محبوبیت بالایی برخوردار نخواهند بود.

برای افزایش اعتبار اکانت خود و کسب درآمد، می توانید از خدمات اسپاتیفای در وبسایت های ارائه دهنده این گونه خدمات استفاده نمایند. با این راهکار به آسانی به تعداد فالوور مورد نظر می رسید. توصیه می شود از وبسایت هایی خرید کنید که معتبر باشند و در قبال پرداخت هزینه، سرویس های با کیفیت و ماندگار ارائه دهند.

این ارائه دهنده خدمات باید پاسخ گوی کاربران خود نیز باشند. وبسایت دیجی فالوور یکی از معتبر ترین و تخصصی ترین وبسایت های ارائه دهنده این گونه خدمات است. این وبسایت با کیفیت ترین خدمات را به کاربران خود ارائه می دهد. این منبع شما را در تمامی مراحل فعالیت در شبکه های اجتماعی پشتیبانی کرده تا به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنید.

این وبسایت سرویس های خود را از مطمئن ترین سرورها تهیه می کند، تا در همه فعالیت در شبکه های اجتماعی بتواند شما را یاری کند. همان گونه که عنوان شد وبسایت دیجی فالوور به شکل مستقیم سرویس های مورد نیاز را از مطمئن ترین سرور ها تهیه می نماید. این خدمات دارای سرویس های واقعی، فعال، دارای پروفایل، پست و بدون ریزش نیز هستند.

سخن پایانی

در این مقاله، به سوال چگونگی جمع کردن فالوور در اسپاتیفای پاسخ دادیم. همچنین به ترفندهای مهم و موثر نیز اشاره شد. این نکته را فراموش نکنید که خرید فالوور برای اکانت اسپاتیفای خود، سریع ترین و موثر ترین شیوه برای شروع فعالیت در این شبکه است.

دلیل آن را زمانی می فهمید که بدانید این غول موزیک پلیر، تاکنون توانسته است بیش از چهارصد میلیون کاربر به خود جذب کند. اگر تاکنون در شبکه اجتماعی اسپاتیفای فعالیت نداشته اید، وبسایت دیجی فالوور می تواند شما را تا انتهای راه همراهی کند. برای این کار کافیست به این وبسایت مراجعه کنید و از خدمات آن بهرمند شوید.

سوالات متداول جمع کردن فالوور در اسپاتیفای

آیا امکان بلاک شدن اکانت به دلیل خرید فالوور اسپاتیفای وجود دارد؟

خیر. این مورد تاکنون اتفاق نیفتاده است. اما توصیه می ‌کنیم برای پیشگیری از این اتفاق، از سایت معتبر دیجی فالوور خرید کنید.

آیا در زمان خرید فالوور های اسپاتیفای، ایمنی اکانت ما حفظ می شود؟

بله. امنیت وبسایت دیجی فالوور بسیار بالا است، بنابراین برای این موضوع هیچ نگرانی وجود ندارد.

آیا می‌توان تمامی فالوورهای خود را در پلتفرم اسپاتیفای مشاهده نمود؟

بله. جهت مشاهده فالوورها به پروفایل خود رفته و سپس به بخش فالوورها بروید. در آن قسمت می‌ توانید لیست فالوورهای خود را ببینید.

آیا می‌توان فالوور های لیست‌ های پخش اسپاتیفای خود را دید؟

شما صرفا می ‌توانید ببینید که چه تعداد نفرات، لیست های پخش شما را دنبال می ‌کنند. اما امکان دیدن پروفایل ‌های آنها وجود ندارد.

آیا سایر افراد می ‌توانند آنچه که ما در اسپاتیفای خود گوش می ‌دهیم را ببینند؟

اپلیکیشن اسپاتیفای آنچه که شما گوش می ‌دهید را در قسمت فعالیت دوستان به اشتراک می‌ گذارد. فالوور های شما  آنچه که شما گوش می ‌دهید را می بینند.

آیا میتوان آنچه که در اسپاتیفای خود گوش می‌ دهیم را از فالوورها پنهان کنیم؟

بله. شما می ‌توانید فعالیت های خود را به ‌سادگی و از بخش تنظیمات اسپاتیفای مدیریت کنید.

چرا توصیه می شود که فالوور فیک برای اسپاتیفای نخریم؟

خریدن فالوورهای فیک در کسب درآمد و افزایش فعالیت به شما کمکی نخواهد کرد. این کار سبب کاهش تعامل کاربران با شما می شود و می تواند به اعتبار و شهرت شما آسیب بزند.

مزایای داشتن فالوورهای واقعی اسپاتیفای چیست؟

برخورداری از فالوورهای واقعی در اسپاتیفای، به شما کمک می ‌کند تا به کاربران واقعی آن دسترسی داشته باشید. همچنین مواردی همچون بالا رفتن تعامل کاربران با محتواهای شما، دریافت بازخورد بیشتر، افزایش درآمد، افزایش اعتبار در بین کاربران و بهبود بازاریابی را به دنبال دارد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها