احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور
مسدود کردن دایرکت رو کسایی که فالوت نکردن

مسدود کردن دایرکت رو کسایی که فالوت نکردن

 

مراحل زیر را به خاطر بسپارید.

1. settings
2. privacy
3. messages
4. others on instagram
5. don’t receive request

در صورت نیاز به فالوور برای پیج خارجی خود میتوانید با خرید فالوور خارجی پیج عمومی خود را میلیونی کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مسدود کردن دایرکت

همانطور که همه ما می‌دانیم اینستاگرام یکی از خدمات رسانه‌های اجتماعی پیشرو در جهان است. به لطف رابط کاربری پیچیده و نشانه‌های زیبایی شناختی آن، میلیون‌ها کاربر به طور مرتب از این برنامه استفاده می‌کنند و با یکدیگر در ارتباط هستند.
این موضوع به شما این فرصت را می‌دهد تا خلاقیت‌ها یا ایده‌های خود را با کل جامعه اینستاگرام به اشتراک بگذارید.
اما متاسفانه، همه اینستاگرامرها مشتاق اجتماعی شدن نیستند و برخی از آنها به طور مرتب به دنبال روش‌هایی را برای استخراج اطلاعات ارزشمند بدون ارتباط با فالوور یا افرادی که آنها را فالو نکرده‌اند، هستند.اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید؟ ما به شما مسدود کردن دایرکت رو کسایی که فالوت نکردن رو پیشنهاد می‌کنیم.
 
 البته قابل ذکر است که علاوه بر این موضوع، مسدود کردن دایرکت رو کسایی که فالوت نکردن می‌تواند از کلاه‌برداری‌هایی مانند Picture Picker، Sugar Daddy و Ugly Photos گرفته تا چالش‌های بازمانده مانند نهنگ آبی جلوگیری کند.
به یاد داشته باشید که اینستاگرام همیشه امن‌ترین مکان برای بودن نیست و جالب اینجاست که بیشتر چالش‌های کلاهبرداری‌ از طریق پیام‌های مستقیم (DM) آغاز می‌شوند.بنابراین، برای محافظت از خود، باید به‌دنبال علت اصلی مشکل باشید و به‌طور‌کلی از ارسال پیام جلوگیری کنید.در ادامه این متن توضیحات گسترده‌ای در زمینه مسدود کردن دایرکت رو کسایی که فالوت نکردن، برای شما بیان شده است.
 

آیا می‌توانید دایرکت‌های اینستاگرام را به طور رسمی خاموش کنید؟ 

اینستاگرام یکی از قابل تنظیم‌ترین سایت‌های شبکه اجتماعی در جهان است، اما هنوز گزینه‌ای برای خاموش کردن کامل DM‌ در اختیار شما قرار نمی‌دهد.به طور پیش‌فرض، هر کاربری در اینستاگرام می‌تواند یک پیام دایرکت برای شما ارسال کند و به شما اطلاع داده می‌شود، اما بسیاری از افراد ادعا می‌کنند راه‌حلی برای مسدود کردن دایرکت رو کسایی که فالوت نکردن وجود دارد.
 

راه‌حل‌ها چیست؟

خوشبختانه، چند راه برای محدود کردن تاثیر پیام‌های مستقیم وجود دارد. در ابتدا باید تعیین کنید از چه کسی می‌خواهید پیام دریافت کنید؟ همچنین برای بستن اینستا دایرکت برای فالوورها و غیر فالوورها، می‌توانید به‌راحتی این کار را از تنظیمات برنامه اینستاگرام انجام دهید.
 

راه حل اول : بستن پیام‌ها

ابتدا به تنظیمات و سپس حریم خصوصی بروید… حالا از اینجا می‌توانید به Messages بروید و در صفحه Message Controls می‌توانید انتخاب کنید که کدام پوشه‌ها یا درخواست‌های پیام را دریافت کنید یا اصلا آنها را دریافت نکنید.
بستن پیام‌ها
 

بستن پیام‌ها 2

راه حل دوم:پروفایل خصوصی

 
اگر پروفایل عمومی دارید، هر کسی در اینستاگرام می‌تواند به شما پیام بدهد، به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم پروفایل خود را خصوصی کنید.از سوی دیگر، دارندگان پروفایل خصوصی با پیام‌های کاربران تصادفی بمباران نمی‌شوند و فقط فالوورها مجاز به ارسال پیام مستقیم به آنها هستند، این کار درواقع به معنای حقیقی مسدود کردن دایرکت رو کسایی که فالوت نکردن، است.

برای خصوصی کردن نمایه خود :

در ابتدا روی منوی اینستاگرام (سه خط تیره) در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایه خود ضربه بزنید، به تنظیمات بروید، سپس روی حریم خصوصی ضربه بزنید.
با جابجایی گزینه «حساب عمومی» آن را روی خصوصی تنظیم کنید.
 

راه حل سوم: اعلان‌ها را خاموش کنید

 
همانطور که گفته شد، اینستاگرام به شما اجازه نمی‌دهد دایرکت را به‌طور‌کلی خاموش کنید. با‌این‌حال،می‌توانید انتخاب کنید که اعلان‌ها را هم برای درخواست‌های مستقیم و هم برای پیام‌ها خاموش کنید. به این ترتیب، هنگامی که یک فرد مزاحم تصمیم می‌گیرد به شما پیام بدهد، اعلان آزاردهنده‌ای دریافت نخواهید کرد. (چه فالوور شما باشد یا نباشد)
 
برای خاموش کردن اعلان‌های پیام‌ها، به تنظیمات یا اعلان‌ها بروید، روی اعلان‌ها ضربه بزنید.
 
اکنون “Private messages and calls or Direct Messages” را باز کنید.
 
اکنون «درخواست‌های پیام» و «پیام‌ها» را در این صفحه خاموش کنید.
 
اعلان‌ها را خاموش کنید

راه حل چهارم: رد کردن پیام‌ها

 
وقتی شخصی که فالو نمی‌کنید در اینستاگرام برای شما پیام مستقیم می‌فرستد،آن پیام به صندوق ورودی شما نمی‌رود و مستقیما به پیام‌های درخواستی شما اضافه خواهر شد. به همین دليل وقتی آنلاین می‌شوید، نمی‌توانید فردی را که به شما پیامک داده است، ببینید. با‌این‌حال افرادی که دنبال می‌کنید می‌توانند مستقیما به صندوق ورودی شما بروند و ببینند چه زمانی آنلاین هستید.
 
اما هنگامی که پیامی را در پوشه درخواست‌های پیام دریافت می‌کنید،می‌توانید آن را بپذیرید یا رد کنید. زیرا در ابتدا شبکه ابنستاگرام همانطور که گفته شد مکالمه را به صندوق ورودی شما منتقل می‌کند و شما می‌توانید بدون خواندن پیام آن را رد کنید.
 
 برای رد کردن یا اجازه دادن به یک پیام در دستگاه iOS خود، انگشت خود را به سمت چپ روی پیام بکشید و پذیرش یا حذف را انتخاب کنید. اگر کاربر اندروید هستید، پیامی را فشار داده و نگه دارید و روی Delete یا Accept ضربه بزنید.
 
همچنین به طور مشابه، می‌توانید تمام درخواست‌های پیام را نادیده بگیرید. به سادگی روی “حذف همه” در پایین صفحه ضربه بزنید.
 
 
 

چگونه پیام‌های مستقیم را برای یک مزاحم غیرفعال کنیم؟ 

درست است که اینستاگرام به شما اجازه نمی‌دهد تا DM را به طور کامل متوقف کنید، اما همچنان می‌توانید برخی از افراد فوق‌العاده آزاردهنده یا توهین‌آمیز را مسدود کنید تا از دریافت پیام جلوگیری کنید. وقتی شخصی بلاک می‌شود، نمی‌تواند شما را در اینستاگرام ببیند، چه برسد به اینکه دست به ارسال پیام برای شما بزند.
برای مسدود کردن یک شخص از طریق مکالمه، فقط مکالمه را باز کنید، ابتدا روی نماد “i” ضربه بزنید. روی «مسدود کردن» کاربر کلیک کنید و تایید کنید.
 
همچنین به همین ترتیب، می‌توانید با ضربه زدن روی نماد «i» و زدن «گزارش… » یک مکالمه را گزارش کنید، اما قبل از ارسال آن به اینستاگرام برای بررسی، باید دلیل آن را مشخص کنید.
چگونه پیام‌های مستقیم را برای یک مزاحم غیرفعال کنیم؟ 
 

اگر هیچ یک از گزینه‌ها برای شما کار نکرد چه؟ 

 
اگر هیچ یک از گزینه‌هایی که در اینجا برای بستن دایرکت اینستاگرام برای فالوورها و غیر فالوورها ذکر کردیم برای شما کار نکرد، می‌توانید به سادگی اینستاگرام را حذف کرده و روی چیزهای دیگر تمرکز کنید.
اینستاگرام به شما اجازه حذف اکانت خود را از خود اپلیکیشن نمی‌دهد.بنابراین برای حذف باید از طریق مرورگر وارد شوید. در مرحله بعد به «حذف صفحه حساب خود» بروید و دلیل این عمل را انتخاب کنید. در‌نهایت بر روی “حذف دائمی اکانت من” ضربه بزنید
 
 

سوالات متداول بستن دایرکت اینستاگرام

چرا باید دایرکت را غیرفعال کنید؟

دلایل مختلفی برای غیرفعال کردن پیام‌های مستقیم وجود دارد. اگر شما یک سلبریتی هستید یا پروفایل جذابی دارید، دریافت پیام‌های متفاوت هر روز از سوی افراد غریبه امری اجتناب‌ناپذیر است. مشخص نیست که چرا اینستاگرام این ویژگی را حذف کرده است زیرا در سایر شبکه‌های اجتماعی باید فردی را دنبال کنید تا بتواند به شما پیام دهد. متاسفانه هیچ راهی برای غیرفعال کردن Direct فقط برای افرادی که شما را فالو نکرده‌اند، وجود ندارد. همچنین مشخص نیست که آیا در آینده اینستاگرام قابلیت انتخاب افرادی را که دوست دارید از آنها پیام دریافت کنید یا خیر را اضافه خواهد کرد یا خیر. به جرات می‌توان گفت که این یک ویژگی کاربردی و مورد نیاز است!

مضرات بستن دایرکت اینستاگرام چیست؟

همانطور که می‌دانید اینستاگرام یک شبکه اجتماعی قدرتمند است که تقریبا همه مردم دنیا از آن استفاده می‌کنند.بستن لینک‌های مستقیم در صفحات شخصی ممکن است باعث اختلال در پیام‌رسانی با دوستان و آشنایان شود. اگر می‌خواهید دایرکت اینستاگرام خود را به دلیل ایجاد مزاحمت برای افراد دیگر ببندید، می‌توانید در عوض آن شخص را بلاک کنید تا نتواند به شما پیام دهد. اگر صفحه فروشگاهی دارید و از صفحه خود کسب درآمد می‌کنید. قفل کردن اکانت اینستاگرام یک اشتباه بزرگ برای شماست. زیرا با این کار عملا ارتباط با مخاطبان خود را حذف کرده‌اید و هیچ‌گونه تعاملی از طریق پیام دایرکت با آنها نخواهید داشت.

ایا میتوان دایرکت اینستاگرام به طور رسمی خاموش کرد؟

نخیر این قابلیت در اینستاگرام وجود ندارد و هر کاربر میتواند به طور خودکار به شما پیام ارسال کند

چگونه میتوان پیام های یک فرد متخلف را غیرفعال کرد؟

در پروفایل مخاب می‌توانید با ضربه زدن بر روی نماد «i» و زدن گزارش… مکالمه را گزارش دهید، البته باید دلیل این اقدام را شرح قبل از ارسال آن به اینستاگرام برای بررسی، شرح دهید

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • سینا کرمی

    05 فوریه 2023، 21:19

    من از روش خصوصی کردن نمایه استفاد کردم. عالی بود

  • غزل محبی

    05 فوریه 2023، 21:20

    به نظر من بهتره که به جای بستن دایرکت اینستاگرام طرف رو بلاک کنید. ابن خیلی بهتره

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها