خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه

خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه کاملا تضمینی و واقعی

Rate this post

یکی از بهترین قابلیت هایی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد، تیک آبی است. این قابلیت به گونه ای برای کاربران مشهور و معروف در اینستاگرام عرضه گردیده است. تیک آبی به کاربران این امکان را می دهد که پیج و اکانت خود را میان پیج های جعلی خود متمایز کنند. اکنون در این مقاله از سایت دیجی فالوور، تصمیم داریم در خصوص خرید تیک آبی اینستاگرام در بازار سیاه مطالبی را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه 

یکی از مشکلاتی که بعد از توسعه شبکه های اجتماعی رخ داد، افزایش تعداد پیج های غیر واقعی و فیک بود. این امر در عین بی اهمیت بودن برای کاربران معمولی، برای صاحبان برند و شرکت ها و‌سازمان ها مشکل بزرگی تلقی می شود. چرا که دیگر هیچ تفاوتی میان پیج های اصلی و شرکت ها و صاحبین برند و پیج های فیک و جعلی آنها وجود نداشت.

در این صورم ممکن بود کاربران گول افراد کلاهبردار را بخورند. اما اکنون دیگر با وجود تیک آبی اینستاگرام تا حدی این دغدغه ها برطرف شده است. در ادامه نحوه خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه و دریافت تیک آبی را بیان خواهیم کرد.

همانطور که گفتیم، شبکه اجتماعی اینستاگرام برای اینکه این مشکلات را رفع کند و از هر گونه کلاهبرداری جلوگیری شود، قابلیت جدیدی را با نام تیک آبی فعال نمود و توانست در مدت زمان کمی توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب نماید.

بازار سیاه روشی متفاوت برای خرید تیک آبی اینستاگرام

امروزه بسیاری از کاربران برای دریافت تیک آبی پول بسیاری صرف می کنند تا بتوانند اکانت خود را بیشتر مورد توجه قرار دهند و خود را به نسبت سایر پیج ها متمایز سازند. شما می توانید از بازار سیاه، تیک آبی اینستاگرام خریداری کنید و اکانت خود را متفاوت سازید. 

اکنون سوال این است که کاربران چگونه می توانند اقدام به خرید تیک آبی از بازار سیاه کنند؟ توجه داشته باشید، اکانت شما برای اینکه بتواند تیک آبی را دریافت کند، باید شرایط هایی داشته باشد. شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام را در دیگر مقاله های سایت دیجی فالوور توضیح داده ایم. 

اگر اکانت شما واجد شرایط باشد اینستاگرام تیک آبی را به شما ارائه خواهد داد. شرایطی که لازم‌است شما آن را برای دریافت تیک آبی فراهم کنید و بتوانید به اسانی تیک آبی را از بازار سیاه خریداری کنید عبارتند از: 

اکانت منحصر به فردی داشته باشید.

اطلاعات اکانت شما کامل درج شده باشد.

اکانت بازدید و محبوبیت شایانی داشته باشد. 

اکانت شما در اینستاگرام فعال باشد. 

کلام آخر

خرید و فروش تیک آبی اینستاگرام بازار داغی را یافته است و با توجه به خبرهایی که در این خصوص منتشر گردیده، کاربران فیسبوک که در حال فروش این ویژگی هستند، در حال سو استفاده از موقعیت خود می باشند. اکنون هر یک از این نماد ها با قیمت ۱۲۰۰ دلار به کاربران گوناگون فروخته می شود. متاسفانه بازار سیاه در آینده منجر به ایجاد هرج و مرج می شود و با این وجود هر کس میتواند مبلغی را پرداخت کند و تیک آبی دریافت کند. 

سوالات متداول در زمینه خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ایرانی
  59,710تومان
  سفارش
  1000
  فالوور ارزان
  68,250تومان
  سفارش
  1000
  فالوور بدون ریزش
  109,850تومان
  سفارش
  1000
  فالوور فول ایرانی
  495,000تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  4,100تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  35,040تومان
  سفارش
  1000
  لایک فول ایرانی
  105,250تومان
  سفارش
  1000
  ویو استوری
  21,450تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها