چگونه فالوور بخریم؟ مزایای خرید فالوور اینستاگرام

چگونه فالوور بخریم؟ مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام

5/5 - (1555 امتیاز)

چگونه فالوور بخریم: در دنیایی که همه کارها با اینترنت انجام می شود، شما نیز باید به فکر برنامه های اینترنتی باشید. اینستاگرام با بیش از 1 و نیم میلیارد کاربرد یکی از پر استفاده ترین و پر عضو ترین برنامه ی اجتماعی در دنیاست. در اینستاگرام هر تعداد فالوور داشته باشید، ارزش اکانت شما بیشتر است و فروش محصولات شما افزایش می یابد.

هر چه تعداد فالوور اکانت اینستاگرامی شما بیشتر باشد، حس اعتماد به نفس بیشتری به مخاطب خود القا می نمایید. بدین جهت امروزه پیج های کاری و معروف زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرامی خود تلاش می نمایند.

برای افزایش فالوور اینستاگرام در زمان کوتاه چندین راه موجود است که مهمترین آن خرید فالوور اینستاگرام است. اگر شما نیز از خودتان می پرسید ” فالور بخریم یا نخریم” باید ابتدا با انواع فالوورها، راه های افزایش فالوور، مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام آشنا شوید. برای یافتن پاسخ همه سوالات خود می توانید با ما همراه باشید و مطالب زیر را مطالعه کنید.

تاثیر تعداد فالوورها در رونق کسب و کارهای اینترنتی

امروزه همه ما می دانیم که با داشتن فالوورهای بالا در اینستاگرام می توان مخاطبان جدیدی را جذب کنید. بدون شک تعداد زیاد فالوور در جذب کاربران موثر بوده و کمک زیادی به معروف شدن برند شما می کند؛ از طرفی سبب افزایش اعتماد فالوورها و مخاطبین به برند شما می شود. تاثیر تعداد فالوورها در موفقیت صفحه، تجربه بسیاری از مشاغل کوچک و بزرگ است.

هر چه تعداد فالوور شما بیشتر باشد، بر میزان محبوبیت اکانت اینستاگرامی شما افزوده می شود و حتی بر معروفیت شما افزوده می شود. تصور کنید پیجی دارید که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید می کنید، اما چون تعداد فالوور شما کم است، اصلا مورد توجه مخاطبی قرار نمی گیرید و فروش محصولات شما کم است.

برای رفع سریع این مشکل می توانید از معتبرترین سایت بنام برند دیجی فالوور اقدام به خرید فالوور اینستاگرام نمایید. راه های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام است، اما خرید فالوور اینستاگرام یکی از سریع ترین و کم هزینه ترین و بدون دردسرترین راه هاست؛ به شرطی که از سایت معتبری، خرید فالوور واقعی اینستاگرام نمایید.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

در قسمت بالا مشاهده نمودید که افزایش فالوور اینستاگرام بر میزان فروش محصولات تاثیر مستقیمی می گذارد. در واقع هر چه تعداد فالوور اینستاگرامی شما بیشتر باشد، بر میزان موفقیت و فروش شما افزوده می شود. راه های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام موجود است اما خرید فالوور اینستاگرام آسان ترین راه است.

با توجه به این که تعداد فالوور ها سبب افزایش بازدید پیج و محبوبیت پیج را تعیین می نماید؛ بدین سان برای کسب و کارهای نوپا خرید فالوور اینستاگرام سبب افزایش میزان موفقیت می شود. در واقع شما با خرید فالوور اینستاگرام برای پیج نوپای خود، راه صد ساله را یک شبه طی می کنید.

تمامی کسب و کارهای اینستاگرامی با افزایش فالوور و میزان فروش محصولات با یکدیگر در حال رقابت هستند. اگر به فکر خرید فالوور اینستاگرام برای کسب و کار خود هستید، باید از سایت مطمئنی مثل سایت دیجی فالوور خرید نمایید.

بهترین راه افزایش فالوور اینستاگرام

برای افزایش فالوور اینستاگرام راه ها و روش های زیادی موجود است. ابتدا باید با خود تصمیم بگیرید که به حالت طبیعی می خواهید افزایش فالوور کنید یا غیر طبیعی.

افزایش فالوور به حالت طبیعی زمان بر و نیازمند مهارت است. از طرفی این راه قطعی برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام است. روش غیر طبیعی به چندین حالت ممکن است:

خرید فالوور اینستاگرام از سایت

خرید فالوور اینستاگرام از ربات

خرید پیج اینستاگرام

تبلیغات اینفلوئنسر

روش های بالا تک به تک برای افزایش فالوور اینستاگرام موثر است اما در این حالت میزان خرید فالوور فیک خیلی بیشتر از فالوور واقعی اینستاگرام است. بهترین و سریعترین راه در مابین آنها “خرید فالوور اینستاگرام” است.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

مزایای خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

همانطور که در قسمت های بالا دیدید، خرید فالوور مزایای زیادی دارد. اما این تنها زمانی ممکن است که شما اقدام به خرید فالوور واقعی اینستاگرام کنید. برای این کار می توانید از بهترین سایت دیجی فالوور خرید نمایید. مزایای خرید فالوور اینستاگرام موارد زیر است:

افزایش بازدید از صفحه

افزایش اعتماد کاربران

دیده شدن محصول و خدمات

افزایش نرخ رشد صفحه

سهولت بازاریابی اینترنتی

از صفحات دیگر درخواست کنید و کسب درآمد کنید تا برای آنها تبلیغ کنید.

دنبال کنندگان واقعی مشتریان وفادار می شوند.

لیست قیمت خدمات اینستاگرام
فالوور ارزان اینستاگرامفالوور ارزان 1000عدد 15000 تومان
فالوور ایرانی واقعیفالوور ایرانی 3000 عدد 102000 تومان
فالوور خارجیفالوور خارجی 2 کا 90000 تومان
لایک اینستاگرام ارزان ایرانیلایک ایرانی 3000 عدد 27000 تومان
لایک خارجیلایک خارجی نوترینو 2000 عدد 40,000 تومان
اوتو لایک ایرانی ارزاناتو لایک ایرانی 200 عدد برای هر پست 80 هزار تومان
ویو اینستاگرام واقعی و ایرانیویو ایرانی 2 کا 8000 تومان
 ویو live اینستاگرام600 بازدید لایو144000تومان
خدمات ورود به اکسپلورورود به اکسپلور اینستاگرام 10000 درخواست به پست 100000 تومان
خرید ویو استوریبازدید استوری 2 کا 20000 تومان
خرید ویو خارجی ارزانویو خارجی 3000 عدد 75000 تومان

معایب خرید فالوور اینستاگرام

اگر شما حین خرید فالوور اینستاگرام به شما فالوور فیک فروخته شود، احتمالا با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. از معایب خرید فالوور اینستاگرام جعلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فالوور فیک اینستاگرام به اکانت شما علاقه ای ندارند: یک لحظه هم باور نکنید که از فالوورهای فیک خریداری شده اینستاگرام خود فعالیت واقعی دریافت خواهید کرد. گاهی اوقات آنها اصلاً افراد واقعی نیستند، فقط حساب های ربات جعلی هستند. این فالوورها نه تنها پست های شما را بازدید یا لایک نمی کنند، بلکه بر میزان انجمنت پیج شما اثر منفی می گذارند.

شما در حد حساب های واقعی نیستید: تشخیص حساب هایی که کمتر از حساب های معمولی مورد توجه قرار می گیرند، آسان است. اکانت های واقعی اینستاگرام از الگوهای نسبتاً مشابهی از تعامل پیروی می کنند. هر چه بر میزان تعداد فالوور فیک شما افزوده شود، از میزان تعامل پیج کاسته می شود.

در نهایت ممکن است از نظرات ربات های زیر پست های خود ترس داشته باشید: گاهی اوقات شما نظراتی از طرفداران جعلی دریافت می کنید – اما آنها به زبانی کاملاً متفاوت هستند. شما هیچ ایده ای نخواهید داشت که این کامنت ها در مورد چیست.

هرزنامه همراه با مشترکین خریداری شده است: در حالی که برخی از فالوور های خریداری شده شما کاملا جعلی هستند، برخی دیگر اسپمر هستند. با به دست آوردن فالوورهای جعلی، حساب خود را در معرض گروه هایی از پیام های اسپم قرار می دهید

الگوریتم اینستاگرام فالوورهای تقلبی را شناسایی و حذف می کند: اینستاگرام به گونه ای کار می کند که کاربران آن تنها تجربه مثبتی کسب کنند. از این رو برای یافتن و از بین بردن حساب های دروغین تلاش زیادی می کند. داشتن فالوورهای جعلی شهرت شما را از بین می برد و تاثیر منفی ای بر کسب و کار شما می گذارد.

از فالوورهای جعلی پول در نمی آورید: اگر امیدوار هستید که یک تأثیرگذار شوید، پس باید در نظر داشته باشید که برندها ترجیح می دهند با اکانت هایی که فالوور فیک دارند، کار نمی کنند.

آیا فالوور بخریم یا نخریم؟

آیا فالوور بخریم یا نخریم؟

تا اینجای مقاله دیدید که خرید فالوور اینستاگرام چه مزایا و معایبی دارد. تنها راه به دست آوردن مزایای خرید فالوور اینستاگرام “خرید فالوور اینستاگرام از برند معتبر” است. اگر شما از برند معتبر اقدام به خرید فالوور اینستاگرام نمایید، دیگر پیج شم با فالوور فیک پر نمی شود.

تنها راه اطمینان خرید فالوور واقعی اینستاگرام، خرید از برند معتبر دیجی فالوور است. برای برند دیجی اولویت رضایت مشتری است. این سایت به شما فالوور واقعی اینستاگرام می فروشد و تمام فالوورها فعالیت دارند. بدین سان خرید فالوور اینستاگرام برای شما مفید است. مزایای خرید فالوور واقعی اینستاگرام از برند دیجی فالوور به حالت زیر است:

کسب درآمد از اینستاگرام حتی بدون فعالیت مربوطه، مخاطب بیشتری دریافت کنید.

کسب و کار شخصی را اداره کنید راه اندازی یک اکانت با مخاطبان از قبل دریافت شده؛

برای صفحه شخصی خود فالوورهای بیشتری دریافت کنید. تمایل معمول برای متمایز شدن در میان سایر کاربران؛

صفحه را در جستجو تقویت کنید اگر کاربران علاقه مند بخواهند صفحه ای را بر اساس عنوان یا برچسب جستجو کنند، ابتدا اکانت شما نشان داده می شود.

ضمانت بازگشت وجه

ارسال فالوور به اکانت شما بدون درخواست رمز

قیمت های مناسب و سازگار با شرایط شما

سوالات متداول در زمینه چگونه فالوور بخریم

آیا خرید فالوور اینستاگرام قانونی است؟

بله، البته تا زمانی که از برند معتبری همچون دیجی فالوور خرید کنید.

چه تعداد قالوور اینستاگرام بخریم؟

این قطعا به شما بستگی دارد. شما می توانید هر تعداد که می خواهید تهیه کنید، لازم نیست همه آنها را یکجا بخرید.

ویژگی های فالوور های واقعی اینستاگرام
👑 کیفیت فالوور دارای پروفایل ایرانی کاملا واقعی ، دارای استوری
💲 قیمت فالوور شروع قیمت از 15000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزش دارای فالوور هدیه و ریزش کم
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین
3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله