احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور
با این فیلتر عکساتونو زنده کنید

با این فیلتر عکساتونو زنده کنید

5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام هر بار ما را با قابلیت های جدید و ابزارهای سرگرم کننده ای که دارد غافلگیر میکند. احتمالا تا به امروز با فیلترهای بسیاری سر و کله زده اید اما یکی از جالب ترین آن ها فیلتری است که با استفاده از آن میتوان یک عکس ساکن را حرکت داد و به نوعی آن را زنده کرد.

این فیلتر live photo  نام دارد و در این نوشته از دیجی فالوور قصد داریم تا روش استفاده از آن را با یکدیگر یاد بگیریم. پیشنهاد میکنیم که تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

 

فیلتر اینستاگرام چیست؟

شاید تا چند سال پیش برای ادیت عکس و ویدیو نیاز داشتیم تا با برنامه فتوشاپ سر و کله بزنیم و یا این که از ترفندهای عجیب و غریب آن سر در بیاوریم. اما خوشبختانه این روزها دیگر نیازی به این کارها نیست. فیلترهای اینستاگرام به شما اجازه میدهند که در کسری از ثانیه بینی خود را کوچک کنید، برای خود سبیل بگذارید، خط چشم بکشید، ماتیک خود را پررنگ تر کنید، عینک بزنید، کلاه بر سر بگذارید، پوست خود را شفاف کنید، توناژ رنگی عکس را تغییر دهید و … .

اما این فیلترها به همین جا ختم نمیشوند بلکه هر بار با اضافه شدن چیزهای جدید شما را شگفت زده خواهند کرد.

فیلتر live photo چیست؟

فیلتر live photo چیست؟

فیلتر live photo قابلیتی است که از طریق آن میتوانید به عکس های ثابت روح بدهید. یعنی میتوانید آن ها را زنده کرده و به حرکت در آورید. با استفاده از این فیلتر سرگرم کننده میتوانید باعث شوید تا یک عکس بخندد و حرکت کند و جهت چشم ها یا صورت نیز تغییر کند.

این موضوع خصوصا برای عکس های قدیمی بسیار جالب خواهد بود. برای مثال ممکن است شما عکسی از مادربزرگ خود داشته باشید که هرگز او را ندیده اید. حالا با استفاده از این فیلتر میتوانید نحوه لبخند زدن یا صحبت کردن و در کل میمیک چهره اش را شبیه سازی کنید.

همچنین شخصیت های بسیاری در تاریخ وجود دارد که از آن ها عکس وجود دارد اما در آن زمان دوربین فیلم برداری موجود نبود که ویدیویی از آن ها ثبت گردد. در چنین حالتی میتوان از این فیلتر سرگرم کننده استفاده کرد. برای مثال شما میتوانید لبخند مونالیزا را شبیه سازی کنید.

یکی دیگر از کارهای جالبی که با این فیلتر میتوان انجام داد این است که از آن برای فیلتر کردن عکس روی شناسنامه ها و کارت های شناسایی استفاده کرد که قطعا بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

 

چگونه از فیلتر live photo  استفاده کنیم؟

اگر شما هم دوست دارید تا با استفاده از فیلتر اینستاگرام عکس های خود را زنده و متحرک کنید کافی است که مراحل زیر را طی کنید:

وارد اینستاگرام شوید.

به بخش add to story بروید (همانجایی که استوری را از آن بخش منتشر میکنید).

سپس فیلترها را تا انتها بروید تا به آخرین آن برسید.

به گزینه ای میرسید که شبیه ذره بین است.

روی آن بزنید. مشاهده میکنید که وارد بخشی میشوید که تعداد زیادی فیلتر به نمایش در میاید.

پس از آن از بالای صفحه روی گزینه سرچ بزنید.

چگونه از فیلتر live photo  استفاده کنیم؟

در این قسمت عبارت live photo را بزنید.

در قسمت پایین صفحه فیلتر مد نظرتان به نمایش در می آید.

روی فیلتر بزنید تا وارد صفحه آن بشوید.

حالا از پایین صفحه روی use this filter بزنید تا بتوانید از آن استفاده کنید.

چگونه از فیلتر live photo  استفاده کنیم؟ 2

دوربین را روبروی یک عکس بگیرید و یا این که یک عکس را آپلود کنید تا بتوانید از این فیلتر سرگرم کننده بهره ببرید.

pdf

سوالات پرتکرار

 

نام فیلتری که با آن میتوان عکس ها را حرکت داد چیست؟

این فیلتر live photo نام دارد.

فیلتر live photo چه کاری انجام میدهد؟

این فیلتر به عکس ها حالت زنده میدهد. این کار را با استفاده از هوش مصنوعی به انجام میرساند.

کاربرد فیلتر live photo چیست؟

این فیلتر بیشتر جنبه سرگرمی دارد. با استفاده از آن میتوانید عکس های قدیمی، عکس شخصیت های معروف تاریخی و عکس شناسنامه یا کارت شناسایی را به حرکت درآورده و سرگرم شوید.

فیلتر live photo را از کجا گیر بیاوریم؟

این فیلتر را میتوانید در بین فیلترهای اینستاگرام پیدا کنید. برای این کار کافی است که وارد بخش جست و جوی فیلترها شوید و عبارت live photo را سرچ کنید. بعد از آن میتوانید از این فیلتر استفاده نمایید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها