مرتضی پورعلی گنجی

بیوگرافی مرتضی پور علی گنجی فوتبالیست مشهور تیم ملی ایران

5/5 - (1 امتیاز)

مرتضی پورعلی گنجی یکی از محبوب ترین و بهترین بازیکنان ملی پوش تیم ایران است که اکنون در تیم باشگاهی پرسپولیس توپ میزند؛این بازیکن بابلی متولد 30/01/1371 است و در پست مدافع میانی یکی از درخشان ترین مدافعان ایران به شمار میرود.

وی در روستای پایین گنج افروز از توابع شهر بابل در استان مازندران به دنیا آمده و یک خواهر و یک برادر دارد.

پورعلی گنجی سابقه حضور در تیم های نفت تهران،السد قطر،العربی قطر،اوپن بلژیک،شنزن چین،تیان جین چین و در نهایت پرسپولیس را دارد او در نهایت با داشتن 243 بازی و به ثمر رساندن 21 گل جزو گلزن ترین مدافعان ایرانی هست؛

همچنین پورعلی گنجی سابقه ی درخشانی در تیم ملی ایران دارد از جمله سوابق او میشود به بازی در جام جهانی 2018 و جام ملت های آسیا 2019 اشاره کرد؛وی در مجموع 53 بازی را با پیراهن تیم ملی به انجام رسانده و موفق به زدن 3 گل ملی در مقابل تیم های عراق،کامبوج وترکمنستان در این بازی ها شده. همچنین پورعلی گنجی در تیم السد با ژاوی آلنسو هم تیمی بوده است.

پورعلی گنجی در رشته ی لیسانس تربیت بدنی تحصیلات خودش را ادامه داده و از هشت سالگی شروع به توپ جمع کنی کرده است و در سن پانزده سالگی شروع به بازی حرفه ای کرده.قد پورعلی گنجی چیزی در حدود 185 سانتی متر است و داشتن وزنی در حدود 80 کیلوگرم کاملا با قد او تناسب دارد.

در این بین جالب است بدانید پیج اینستاگرام مرتضی پور علی گنجی با نام کاربری  @mortezapouraliganji88 دارای فن پیج ها و طرفداران زیادی است که با خرید فالوور،لایک و ویو از سایت «دیجی فالوور» آمار پیج خودشان را بهبود بخشیدند و در حال درآمدزایی و پیشرفت از طریق نام این ستاره ی ایرانی هستند.

شما میتوانید با جستجو کردن اسم مرتضی پورعلی گنجی فن پیج ها و صفحات طرفداران این بازیکن را مشاهده کنید و نحوه ی پیشرفت و بالا رفتن لایک،کامنت و فالوور های این پیج ها را ببینید.

سوالات متداول در زمینه مرتضی پور علی گنجی

پور علی گنجی متولد چه شهری است؟

مرتضی پور علی گنجی متولد یکی از روستا های اطراف شهر بابل است.

مرتضی در چه سالی متولد شده است؟

این بازیکن خوشنام ایرانی در تاریخ 30/01/1371 دیده به جهان گشوده.

این بازیکن سابقه ی حضور در چه تیم هایی را دارد؟

مرتضی در تیم های بزرگی مانند نفت تهران،السد قطر،تیان جین چین،پرسپولیس،العربی قطر و.... سابقه ی حضور دارد.همچنین این بازیکن سابقه ی حضور در تیم ملی در چهار رده ی نوجوانان،جوانان،امید و بزرگالان را دارد.

پورعلی گنجی چه افتخاراتی در طی سالهای حضور حرفه ای خود کسب کرده است؟

پورعلی گنجی تا کنون توانسته سه جام ولعهد قطر،جام امیر قطر و جام شیخ جاسم قطر را با تیم السد دریافت کند او همچنین قهرمانی لیگ برتر ایران،سوپر جام و جام حذفی را در زمان حضورش در پرسولیس تجربه کرده.

مرتضی پورعلی گنجی چند بازی رسمی انجام داده است؟

مرتضی پورعلی گنجی تا کنون 243 بازی در تیم های باشگاهی و 52 بازی با پیراهن تیم ملی ایران انجام داده است.

این بازیکن موفق به ثبت چند گل شده است؟

وی تاکنون موفق به زدن 3 گل ملی و 21 گل در باشگاه های مختلف شده است.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها