مزایای پین کردن پست اینستاگرام

مزایای پین کردن پست اینستاگرام + آموزش گام به گام و تصویری

5/5 - (4 امتیاز)

امروزه یکی از قابلیت‌ های مهم و کارآمد افزوده شده به برنامه اینستاگرام، قابلیت پین کردن پست‌ ها میباشد. این قابلیت تاثیرات شگرفی را بر روی پیج و تعداد فالوور و ویو می‌گذارد. به همین جهت ما اینجا هستیم تا به بررسی پین کردن پست اینستاگرام و مزایای این قابلیت بپردازیم.

مزایای پین کردن پست اینستاگرام

به تازگی اینستاگرام این قابلیت را به کاربران خود داده است که حداکثر ۳ پست و یا ریلز خود را داخل پیچ پین نمایند. در حقیقت شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید حتی پست‌های قدیمی خود را نیز در بالای صفحه کاربری خود در معرض نمایش قرار دهید و بازدید بالا کسب کنید و اگر به دنبال داشتن وبو بالا هستید میتوانید با خرید ویو اینستاگرام در کمترین زمان بازدید بالا کسب کنید.

حال سوالی که مهم است آن است که مزایای پین کردن پست در اینستاگرام چیست؟ این پین کردن چه تاثیر مثبتی را می‌تواند در پیج ایجاد نموده و هدف اصلی اینستاگرام از این قابلیت چه چیزی بوده است؟ در جهت پاسخ به این سوالات ما در  ذیل به مزایای پین کردن پست در اینستاگرام می پردازیم؛

۱_پین کردن پست در اینستاگرام سبب بالا رفتن فالور می‌شود.

در توضیح این عنوان باید گفت که ممکن است تعاملات، لایک و کامنت در تعدادی از پست‌های شما پایین باشد که در این حال شما میتوانید با پین کردن پست‌هایی که کمتر مورد توجه واقع شده‌اند درصد لایک و کامنت پست را افزایش دهید.

از سوی دیگر این قابلیت وجود دارد که شما همواره تعدادی از پست‌های پین شده را از پین خارج نموده و تعدادی دیگر پست و ریلز را پین نمایید به این صورت شما می‌توانید پست‌های خود را مدام در معرض دید بهتر قرار دهید چرا که طبق آماری که در خصوص بازدید‌های پیج و پست اینستاگرام وجود دارد حدود ۸۰ درصد افراد با دیدن ۳ پست اولیه مجذوب پیج شده و اطلاعات تکمیلی و کلی نسبت به محتوای پیج به دست آورده و اگر بخواهند آن را فالو می‌نمایند. پس اهمیت دارد که چه نوع پست‌هایی در معرض نمایش قرار گرفته و پین شوند چرا که این امر هم در لایک و کامنت و هم در افزایش فالور تاثیر گذار است.

۲_پین کردن پست می‌تواند سبب افزایش درآمد از راه تبلیغات شود.

در حقیقت منبع اصلی درآمد اشخاص بلاگر، اینفلوئنسر و فعالین در این زمینه از طریق هزینه‌های تبلیغات به دست می‌آید. البته مهم ترین رکنی که باید به آن توجه شود آن است که پیج‌های فروش در صورتی به پیج شما برای تبلیغات اعتماد می‌کنند که میزان تعاملات،لایک،کامنت و ویو پست‌های شما بالا باشد.

به همین جهت شما به عنوان یک بلاگر می‌توانید تا با پین کردن پست‌هایی که بیشترین میزان تعاملات را دارند اعتماد پیج‌های تولیدی را برای گرفتن تبلیغات جلب نمایید. از سوی دیگر نیز کار پیج‌های تولیدی برای آگاهی از درصد فعالیت‌ها و بازدید پیج راحتتر شده و بهتر می‌توانند به شما اعتماد کنند. پس پین کردن پست اینستاگرام به این ترتیب می‌تواند در میزان درآمد تاثیرگذار باشد.

۳_پین کردن پست می‌تواند سبب فروش محصولات پرفروش شود.

اگر دارای یک پیج تولیدی هستید پین کردن پست می‌تواند فروش محصولات شما را افزایش دهد. در حقیقت شما می‌توانید محصولات پرفروش خود را در پیج پین کرده و از این طریق کار خریداران را راحت کنید.

همچنین گاهی اوقات ممکن است که برخی محصولات فصلی بوده و شما قصد داشته باشید که افراد این نوع پست‌ها را بیشتر بازدید نمایند و یا اینکه اگر می‌خواهید بر روی بعضی محصولات خود تخفیف گذاشته و یا امتیازات ویژه‌ای قرار دهید از طریق پین کردن پست در پیج می‌توانید سایر خریداران را از این مزایا مطلع نموده و امکان یافتن پست‌های با شرایط ویژه را برای مخاطب تسهیل نمایید. این عمل قطعا در میزان فروش پیج و رضایت خریداران موثر خواهد بود.

۴_پین کردن پست می‌تواند در هزینه تبلیغاتی و افزایش درآمد موثر باشد.

همانطور که اشاره کردیم پین کردن پست تاثیرات مهم و شگرفی در بازدید پیج و دیدن محصولات شما دارد. از این جهت اگر شما برای تبلیغات محصولات پیچ و شاپینگ خود به یک پیج تبلیغاتی مانند پیج اینفلویسرها پیام دهید می‌توانید درخواست داشته باشید تا پست تبلیغاتی شما در پیج اینفلوئنسر یا پیج تبلیغاتی پین شود.

پین کردن محصول شما در پیج دیگری سبب بازدید افراد بیشتر و به دنبال آن، فالو بیشتر می‌شود؛ اما قطعا در هزینه‌های تبلیغاتی از سوی پیج‌های تبلیغاتی نیز موثر بوده و می‌تواند هزینه تبلیغات را افزایش دهد.

۵_پین کردن پست، امکان یادآوری پست‌های قدیمی را میدهد.

ممکن است در گذشته زحمت بسیار زیادی برای تولید محتوا و ساخت پست کشیده باشید اما پست شما آن طور که باید دیده می‌شده مورد توجه واقع نشده است. اگر با اپلیکیشن اینستاگرام آشنا باشید میدانید که امکان جابه‌جایی پست‌ها در صفحه اینستاگرام وجود ندارد.

پس از این دست شما برای جابجا کردن پست قدیمی بسته است. اما با قابلیتی که اینستاگرام در خصوص پین کردن ایجاد نموده است شما می‌توانید پست‌های قدیمی خود را به راحتی در صدر پیج قرار داده و از این طریق به نوعی پست را به افرادی که ندیده‌اند یا افراد تازه وارد یادآوری کنید. در حقیقت قابلیت پین کردن پست‌های اینستاگرام مانند قابلیت هایلایت کردن استوری‌ها میباشد با این تفاوت که پین پست با محدودیت تعداد مواجه بوده است.

۶_شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید ریلز‌های پیج را نیز پین نمایید.

یکی از جدیدترین قابلیت‌های اینستاگرام ارایه قابلیت ریلز‌ها میباشد.ریلز‌ها به شما این امکان را می‌دهند که کلیپ‌های کوتاه و سرگرم‌کننده همراه با تصویر و موسیقی که مدنظرتان است را تهیه نمایید.

خود ریلز نیز تاثیر بسزایی در تعاملات پیج می‌گذارد حال اگر شما ریلز‌های ساخته شده در پیج خود را پین نمایید این تعامل و افزایش فالوور و ویو برای شما دو چندان خواهد شد. پس حتما از ساخت ریلز و پین کردن آن غافل نشوید.

نحوه پین کردن

پس به طور کلی همانطور که بیان شد پین کردن پست‌های اینستاگرام می‌تواند سبب افزایش فالوور، افزایش لایک، کامنت،  ویو ، افزایش تعامل ، درآمدزایی برای پیج‌های تبلیغاتی و افزایش این درآمد، و بالا رفتن فروش محصولات میباشد.

حال سوال مهمی که ایجاد می‌شود آن است که چگونه می‌توانیم پست‌های خود را در اینستاگرام پین کنیم. پین کردن پست کار بسیار راحتی بوده و بدون اینکه وقت زیادی را از شما تلف کند می‌تواند کمک شایانی به پیج شما نماید.

برای پین کردن پست ابتدا پست مورد نظر خود را انتخاب نمایید. سپس به روی پست رفته و گزینه سه نقطه که در سمت راست پست شما قرار دارد را انتخاب نمایید از این قسمت شما می‌توانید پست خود را آرشیو کرده، حذف نموده و یا اینکه پین نمایید.

گزینه پین کردن پست را زده و به همین راحتی پست شما پین خواهد شد.پین کردن پست اینستا فقط مختص به پیج‌های بیزینسی نیست و تمامی کاربران اینستاگرام در صورت آپدیت می‌توانند از این قابلیت استفاده نمایند.

نحوه پین کردن پست در اینستاگرام

نکته دیگری که درخور توجه است  و می‌تواند به بازدید موفق از پیج شما منتهی شود آگاهی کامل از پلتفرم‌ اینستاگرام، قابلیت‌های ارائه شده و به کارگیری بهترین روش‌ها است.

سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی می‌توانند شما را با این قابلیت‌ها آشنا نموده و در این زمینه یاری نماید. سایت دیجی فالور یکی از بهترین و شناخته شده‌ترین سایت‌های آشنایی با قواعد اینستاگرام و ارائه بهترین راهکار‌های بازدید پیج میباشد شما از طریق این سایت می‌توانید بهترین عملکرد از پیج خود را به نمایش بگذارید. سایت دیجی فالور برای اشخاصی که به تازگی وارد این عرصه شده و سعی در موفقیت در این زمینه را دارند بسیار موثر بوده و می‌تواند کمک زیادی نماید.

سخن پایانی

پیشرفت و ارتقای سطح پیج مستلزم آشنایی با قواعد تعیین شده و سیاست‌های ارائه شده توسط اینستاگرام است. به همین جهت  پین کردن پست در کنار سهولت استفاده  می‌تواند از بهترین راهکار‌هایی باشد که تاثیر دوچندانی در پیج ایجاد نموده و پیج را از حالت رکود و یکنواختی خارج نماید علی الخصوص اینکه می‌توان تمامی پست‌ها را به طور چرخشی در معرض دید قرار داد.

سوالات متداول در زمینه پین کردن پست اینستاگرام

مزایای پین کردن پست در اینستاگرام چیست؟

امروزه یکی از قابلیت‌های مهم و کارآمد افزوده شده به برنامه اینستاگرام، قابلیت پین کردن پست‌ها میباشد. این قابلیت تاثیرات شگرفی را بر روی پیج و تعداد فالوور و ویو می‌گذارد.

پین کردن پست در اینستاگرام چگونه است؟

پین کردن پست کار بسیار راحتی بوده و بدون اینکه وقت زیادی را از شما تلف کند می‌تواند کمک شایانی به پیج شما نماید.

آیا می‌توانم چندین پست را در اینستاگرام پین کنم؟

خیر، در حال حاضر امکان پین کردن چندین پست به طور همزمان در اینستاگرام وجود ندارد. شما تنها می‌توانید یک پست را در بالای پروفایل خود پین کنید.

چگونه می‌توانم پست پین شده را از بالای پروفایلم حذف کنم؟

برای حذف پست پین شده از بالای پروفایل، به پروفایل خود بروید و پست پین شده را پیدا کنید. سپس با لمس سه نقطه در بالای سمت راست پست، گزینه "لغو پین به بالا" را انتخاب کنید تا پست از بالای پروفایل شما حذف شود.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها