هوش مصنوعی برای تولید محتوا معرفی 7 سایت برتر و رایگان

هوش مصنوعی برای تولید محتوا معرفی 7 سایت برتر و رایگان

5/5 - (3 امتیاز)

هوش مصنوعی یکی از مهمترین تکنولوژی هایی است که در  مدت زمان اخیر، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا شما را با انواع سایت های هوش مصنوعی که می توانید با استفاده از آنها نسبت به تولید محتوای ویدیویی اقدام کنید، آشنا سازیم.

بسیاری از مردم تصور می ‌کنند که هوش مصنوعی ربات هایی هستند که توانایی راه رفتن و صحبت کردن دارند. اما جالب است بدانید که هوش مصنوعی بسیار قبل تر از این زمان، در دنیای واقعی حضور داشته و هر لحظه شکل جدیدی از خود را نشان کاربران می دهد.

یکی از مهمترین دستاوردهای استفاده از هوش مصنوعی، امکان تولید انواع عکس ها و فیلم های ویدیویی است که بتوان از آنها در حوزه کسب و کار استفاده نمود. یکی از مهمترین مواردی که در اکانت های بیزینسی مورد توجه قرار می ‌گیرد، امکان تولید محتوای ویدیویی است.

انواع سایت های هوش مصنوعی تولید محتوا

سایت هوش مصنوعی glia cloud

وبسایت گلیاکلاود، یکی از بهترین وبسایت هایی است که می توانید با استفاده از آن، هم حجم ترافیک و هم تعامل خود با کاربران دیگر را افزایش دهید. برای استفاده از این سایت به نرم افزار ها و یا تجهیزات خاصی نیاز ندارید. تنها کافی است متن مورد نظر خود را در سایت وارد کرده و سپس ویدیو جذاب خود را از آن تحویل بگیرید. ویدیوهای ساخته شده در این وبسایت دارای بالاترین میزان کیفیت هستند تا شما بتوانید آنها را به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

سایت هوش مصنوعی glia cloud

سایت هوش مصنوعی synthesia

وبسایت synthesia یک ابزار قوی برای تولید انواع محتوای ویدیویی مبتنی بر هوش مصنوعی شناخته می شود. این سایت از پردازش پیشرفته زبان های طبیعی و نیز الگوریتم های یادگیری ماشینی برای تولید ویدیوهای با کیفیت استفاده می کند و می تواند بیش از ۵۰ زبان مختلف را پشتیبانی کند. از ویژگی های عالی این سایت، میتوان به این موارد اشاره کرد که برای تولید محتوای ویدیویی با استفاده از آن، دیگر نیازی به چهره واقعی اشخاص، دوربین و میکروفون ندارید.

سایت هوش مصنوعی synthesia

تنها کافی است که اسکریپت خود را تایپ کرده و سپس آن را در ویرایش پیست نمایید تا ویدیو در عرض چند دقیقه آماده گردد. توجه داشته باشید که قبل از تولید محتوای ویدیویی، باید به صورت رایگان یک حساب کاربری درون وبسایت ایجاد نموده و سپس آواتار هوش مصنوعی خود را از میان ۴۰ گزینه مختلف انتخاب کنید. همچنین با استفاده از این ابزار می توانید موسیقی به ویدیو خود اضافه کنید.

سایت هوش مصنوعی InVideo

این وبسایت یک از بهترین وبسایت های تولید کننده تولید محتوای ویدیویی است. با استفاده از آن، می توانید متن های خود را به یک ویدیو بسیار جذاب تبدیل کنید. از ویژگی‌ های جالب آن، میتوان به استفاده از قالب های حرفه‌ ای اشاره کرد. با استفاده از این سایت می توانید در عرض چند دقیقه ویدیو مورد نظر خود را از آن دریافت کنید.

سایت هوش مصنوعی InVideo

از دیگر ویژگی ‌های آن میتوان به این مورد اشاره کرد که، ویدیوهای ساخته شده در این وبسایت دارای اندازه های مختلف هستند که میتوان از آنها برای نمایش در گوشی هوشمند، دسکتاپ و یا تبلت استفاده کرد. همچنین میتوان ویدیوها را در شبکه های اجتماعی نیز ویرایش کرد.

برنامه funimate

با استفاده از این وبسایت، می توانید از ۵۰۰۰ قالب ویدیوی آن استفاده کنید. امکان افزودن موسیقی و تصویر نیز، یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های این وبسایت شناخته می شود.

برنامه funimate

وبسایت سینت ویدئو

استفاده از این وبسایت بسیار آسان است. برای استفاده از آن تنها کافی است که متن دلخواه خود را وارد کرده و سپس ویدیو آپلود شده آن را دریافت کنید. جالب است بدانید که این سایت حرکات طبیعی را با توجه به کلمات متن وارد شده مورد استفاده قرار می دهد و تمامی مراحل به صورت خودکار انجام می گردند.

وبسایت lumen5

Lumen5، یکی از بهترین وبسایت های هوش مصنوعی برای تولید انواع محتواهای ویدیویی است. با استفاده از آن می توانید استوری های جذاب برای پیج بازاریابی خود و معرفی برند پیج خود داشته باشید.

وبسایت lumen5

تنها با چند کلیک می توانید به  یک استوری تعاملی دست پیدا کنید. از ویژگی های عالی این سایت، میتوان به وجود طرح بندی های فوق ‌العاده اشاره کرد. اما توجه داشته باشید که قبل از استفاده از آن، باید به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید ویدیو خود را داشته باشید.

 1. وبسایت pictory

این وبسایت یکی دیگر از وب سایت هایی است که از هوش مصنوعی استفاده می کند. با استفاده از این وبسایت می توانید محتوای متنی خود را به ویدیوهای بسیار بلند تبدیل نمایید. با استفاده از این سایت ابتدا باید یک حساب کاربری رایگان برای خود ایجاد نمایید.

وبسایت pictory

سخن پایانی

امروزه هوش مصنوعی حرف اول را در جهان می زند. بی شک پیشرفت تکنولوژی در عرصه جدید، باعث به وجود آمدن ابزار لات مختلفی شده است که با استفاده از آن، بتوانید به راحتی فعالیت های خود را انجام دهید. اما توجه داشته باشید که آگاهی از دنیای جدید و مدرن، اهمیت بسیار زیادی دارد.

یکی از مهمترین موارد در این زمینه، هوش مصنوعی است. با استفاده از هوش مصنوعی میتوان فیلم های ویدیویی تهیه کرد و از آن به عنوان محتوای ویدیویی در سایت ها استفاده نمود. در این بخش سعی کردیم شما را با انواع سایت های هوش مصنوعی تولید محتوا آشنا سازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت دیجی فالوور مراجعه کنید.

سوالات متداول در زمینه هوش مصنوعی برای تولید محتوا

از بهترین دستاوردهای هوش مصنوعی چیست؟

یکی از مهمترین دستاوردهای استفاده از هوش مصنوعی، امکان تولید انواع متن، عکس ها و فیلم های ویدیویی است که بتوان از آنها در حوزه کسب و کار استفاده نمود.

مهمترین موارد در تولید محتوای ویدیویی پیج های بیزینسی چیست؟

یکی از مهمترین مواردی که در اکانت های بیزینسی مورد توجه قرار می ‌گیرد، امکان تولید محتوای ویدیویی است.

وبسایت glia cloud چه ویژگی دارد؟

وبسایت گلیاکلاود یکی از بهترین وبسایت هایی است که می توانید با استفاده از آن، هم حجم ترافیک و هم تعامل خود با کاربران دیگر را افزایش دهید.

سایت synthesia چه ویژگی دارد؟

این سایت از پردازش پیشرفته زبان های طبیعی و نیز الگوریتم های یادگیری ماشینی برای تولید ویدیوهای با کیفیت استفاده می کند و می تواند بیش از ۵۰ زبان مختلف را پشتیبانی کند.

وبسایت InVideo چه ویژگی دارد؟

از ویژگی ‌های آن میتوان به این مورد اشاره کرد که ویدیوهای ساخته شده در این وبسایت، دارای اندازه های مختلف هستند که میتوان از آنها برای نمایش در گوشی هوشمند، دسکتاپ و یا تبلت استفاده کرد. همچنین میتوان ویدیوها را در شبکه های اجتماعی نیز ویرایش کرد.

برنامه funimate چه ویژگی دارد؟

با استفاده از این وبسایت می توانید از ۵۰۰۰ قالب ویدیوی آن استفاده کنید. امکان افزودن موسیقی و تصویر نیز یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های این وبسایت است.

وبسایت lumen5 چه ویژگی دارد؟

از ویژگی های عالی این سایت میتوان به وجود طرح بندی های فوق ‌العاده اشاره کرد. اما توجه داشته باشید که قبل از استفاده از آن باید به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید ویدیو خود را داشته باشید.

وبسایت سینت ویدیو چه ویژگی دارد؟

جالب است بدانید که این سایت حرکات طبیعی را با توجه به کلمات متن وارد شده مورد استفاده قرار می دهد و تمامی مراحل به صورت خودکار انجام می گردند.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها