هوش مصنوعی برای تقلید صدا معرفی سایت و مزایای استفاده از آن

هوش مصنوعی برای تقلید صدا معرفی سایت و مزایای استفاده از آن

5/5 - (1780 امتیاز)

استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی توسط افراد، صنایع، شرکت ها و غیره، همواره رو به گسترش است. این ابزار می تواند در طراحی وب سایت، خلق تصاویر جذاب و غیره، بسیار کمک کننده باشد. فناوری تقلید صدا و یا همان شبیه سازی صوت، یکی از کاربردهای هوش مصنوعی است که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. با ابزار تغییر صدای هوش مصنوعی، میتوان بدون پرداخت هزینه و استخدام صدا پیشگان، تغییر بزرگی در صنعت دوبله ایجاد کرد. در این مطلب از وبسایت دیجی فالوور، به معرفی چندین ابزار هوش مصنوعی خواهیم پرداخت که می‌ توانید از طریق آنها به راحتی صداهای مختلف را شبیه سازی کنید. پس با ما همراه باشید.

معرفی وب سایت های مختلف هوش مصنوعی برای تغییر صدا

 • هوش مصنوعی برای تقلید صدا سایت ht

هوش مصنوعی برای تقلید صدا سایت ht

این وبسایت از جمله سایت های معتبری است، که امکان تقلید صدا به واسطه هوش مصنوعی را برای افراد تولید کننده محتوا، پادکست و کیب و کارهای مختلف فراهم کرده است. ابزار موجود در وبسایت Play.ht قادر به تشخیص و اعمال سبک صحبت گوینده، لهجه گوینده و به طور کلی تمامی جزئیات در فایل نهایی می باشد. نکته مهم و برجسته در رابطه با استفاده از ابزار این وبسایت، عدم نیاز به نمونه اولیه با کیفیت استودیویی است. استفاده از Play.ht برای کاربران رایگان است، اما برای دسترسی بیشتر باید پلن های مختلف آن را خریداری کنید.

 • هوش مصنوعی برای تقلید صدا سایت ai

هوش مصنوعی برای تقلید صدا سایت ai

صفحه اصلی وبسایت Voice.ai دارای یک پس زمینه مشکی یا متن سفید است. این وبسایت علاوه بر شبیه سازی صدا، امکانات دیگری نظیر چت کردن، ساخت بازی، استریم و غیره را در اختیار کاربران خود قرار داده است. فرایند تغییر صوت در Voice.ai بسیار ساده است و به صورت تبدیل گفتار به گفتار است. استفاده از Voice.ai برای تمامی افراد رایگان است.

 • Resemble

هوش مصنوعی برای تقلید صدا سایت Resemble

در صفحه اصلی این وبسایت می توانید آیکون های رنگی مختلف را مشاهده کنید. ابزار Resemble به گونه‌ ای طراحی شده است که به خوبی علائم نگارشی را در صدایی که قصد تغییر آن را دارید، تشخیص می دهد. جهت استفاده از این ابزار، می توانید به طور مستقیم یا مراجعه به بخش ضبط در وبسایت، فایل خود را ارسال کنید. هر چه نمونه صوتی ارسال شده طولانی تر باشد، نتیجه بهتری حاصل می شود. استفاده از Resemble رایگان است.

 • Listnr

هوش مصنوعی برای تقلید صدا سایت Listnr

در صفحه نخست این وبسایت، توضیحاتی در رابطه با هوش مصنوعی مشاهده خواهید کرد. Listnr ابزاری از هوش مصنوعی است که شبیه سازی صوت را امکان پذیر ساخته است. صداهای شبیه سازی شده توسط Listnr را میتوان در پروژه های مختلف مانند ویدیوهای یوتیوب، پادکست ها، کتاب های صوتی، مطالب آموزشی الکترونیکی و غیره استفاده کرد. فرایند تقلید صدا از طریق این وبسایت تنها طی چند ثانیه، انجام می شود. توجه داشته باشید که در صورت عدم خرید پلن، استفاده از آن تنها برای 1000 کلمه در ماه امکان پذیر است.

 • Veritone Voice

Veritone Voice

اگرچه Veritone سرعت بالایی در شبیه سازی صوت ارائه نمی دهد، اما به دلیل دقت بالا، در فهرست ابزارهای فوق ‌العاده قرار گرفته است. این ابزار به دو صورت تبدیل گفتار به گفتار و متن به گفتار قابل استفاده است.

 • Speechify

هوش مصنوعی برای تقلید صدا سایت Speechify

در صفحه نخست این وبسایت، آیکون هایی از تصاویر افراد مشهور را مشاهده خواهید کرد. Speechify دسترسی به بیش از 30 صدای تولید شده توسط هوش مصنوعی با 15 زبان مختلف را برای کاربران خود فراهم کرده است. این ابزار بر روی خوانش متن تمرکز دارد و تلفظ کامل کلمات، دسترس به صدای زن، صدای مرد، لهجه ها و زبان های مختلف از ویژگی های برجسته آن است. این ابزار همچنین می تواند تصاویر را اسکن کرده و متن آنها را به گفتار تبدیل کند.

 • Voicemod

هوش مصنوعی برای تقلید صدا سایت Voicemod

در صفحه نخست این وبسایت تصویری، انیمیشنی از یک زن و توضیحاتی در رابطه با قابلیت های وبسایت مشاهده می شود. Voicemod ابزاری است که می تواند در لحظه صدای شما ضبط و تقلید کند. در این ابزار می توانید به صداهای از پیش ساخته شده نیز دسترسی داشته باشد. Voicemod برای افرادی مناسب است که تمایل دارند از استریم برای بازی یا صحبت با مخاطبان خود استفاده کنند. چرا که صدای آنها را در لحظه تغییر می دهد.

 • Overdub

سایت Overdub

Overdub یک فناوری از هوش مصنوعی است که می تواند صداهای مورد نظر شما را تقلید کند یا صداهای از پیش نمونه برداری شده را ارائه دهد. به دلیل رعایت حریم خصوصی، از طریق این ابزار تنها می توانید صدای خود را سمپل کنید. دسترسی به امکانات Overdub  در نسخه رایگان با محدودیت هایی همراه است، بنابراین بهتر است از نسخه پولی آن استفاده کنید. در صورت که قصد دارید بدون خوانش یک متن، صدای خود را بر روی یک ویدیو قرار دهید، Overdub می تواند گزینه مناسبی باشد.

 • Readspeaker

Readspeaker

ReadSpeaker نیز ابزاری است که با استفاده از آن می توانید، متون مختلف را به فایل صوتی تبدیل کنید‌. فایل صوتی ارائه شده توسط ReadSpeaker از کیفیت بالایی برخوردار است و امکان تشخیص آن از نمونه واقعی، امکان پذیر نیست. القای احساس به فایل صوتی شبیه سازی شده و وادار کردن صدا به صحبت با زبان های مختلف، از ویژگی های این نرم افزار بشمار می رود.

 • Respeecher

Respeecher

Respeecher سرویسی بسیار مناسب برای توسعه دهندگان بازی، فیلم سازان و تولیدکنندگان محتوا است؛ زیرا به طور دقیق نمونه صوتی را شبیه سازی می کند. از جمله ویژگی های برجسته Respeecher، میتوان به کیفیت بالای صدای شبیه سازی شده و تبدیل صدای فرد بزرگسال به صدای کودک اشاره کرد. همچنین این ابزار می تواند الگوریتم پردازش سیگنال دیجیتال کلاسیک را با تکنیک های مدل سازی عمیق، به طور اختصاصی ترکیب کند‌‌.

مزایای استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی برای تقلید صدا

استفاده از ابزار هوش مصنوعی تقلید صدا در صورت رعایت موازین اخلاقی و مسئولیت پذیری، بسیار مفید واقع می شود. برخی از مزایای استفاده از ابزار هوش مصنوعی تقلید صدا عبارتند از:

 • عدم نیاز به چندین مرتبه ضبط صدا برای یک متن
 • کمک به ایجاد محتوای مناسب بازاریابی
 • تغییر صدا به لحن دلخواه
 • صرفه جویی در هزینه ها

سخن پایانی مهمترین اصل در استفاده از ابزار هوش مصنوعی تقلید صدا، مسئولیت پذیری است. اگرچه این ابزار کاربردهای گسترده ای دارد، اما استفاده نادرست از آن می تواند موجب بروز مشکلات فراوانی شود. در این مطلب از سایت دیجی فالوور، به معرفی ابزارهای مناسب برای شبیه سازی صدا پرداختیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه استفاده از ابزار هوش مصنوعی تقلید صدا، خرید خدمات مختلف برای شبکه های اجتماعی و غیره، می توانید با کارشناسان وبسایت دیجی فالوور ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول هوش مصنوعی برای تقلید صدا

نحوه کار ابزارهای تقلید صدای هوش مصنوعی چگونه است؟

این ابزار با استفاده از یک تکنیک دیپ فیک، صداهای انسان را تجزیه و تحلیل می کند. نحوه کار با این ابزارها بسیار ساده است و برای استفاده از آنها تنها به نمونه صوتی کوتاهی از صدای فرد مورد نظر نیاز خواهید داشت.

ابزار هوش مصنوعی تقلید صدا چه کاربردی دارد؟

از جمله کاربردهای ابزار هوش مصنوعی تقلید صدا، میتوان به صداگذاری بر روی ویدیو بدون استخدام صداپیشگان، استفاده از صدای با کیفیت در صورت عدم دسترسی به تجهیزات، شبیه سازی صدای افراد فوت شده و غیره اشاره کرد.

آیا امکان تبدیل متن به گفتار از طریق ابزارهای هوش مصنوعی تقلید صدا وجود دارد؟

بله. شما می توانید بدون خوانش متن و به سادگی، متون مورد نظر خود را به صوت تبدیل کنید.

آیا استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی معرفی شده، رایگان است؟

استفاده از خدمات برخی وب سایت های معرفی شده برای تقلید صدا از طریق هوش مصنوعی رایگان است.

آیا صداهای شبیه سازی شده، احساس دارند؟

بله. در صورتی که از وب سایت های شناخته شده برای تقلید صدا استفاده کنید، می توانید احساس را به فایل صوتی مورد نظر خود اضافه کنید.

آیا با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی تقلید صدا، امکان افزایش درآمد وجود دارد؟

ابزارهای هوش مصنوعی با کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان، می توانند به افزایش میزان درآمد تان کمک کنند‌‌.

آیا صدای شبیه سازی شده با صدای واقعی تفاوت دارد؟

خیر. کیفیت صدای شبیه سازی شده با ابزار هوش مصنوعی تقلید صدا بسیار بالا است و تشخیص آن از صدای واقعی به راحتی امکان پذیر نیست.

بهترین وبسایت برای شبیه سازی صدا توسط هوش مصنوعی کدام است؟

تمامی وبسایت های معرفی شده در این مقاله، برای تقلید صدا مناسب هستند.

آیا تقلید صدا با هوش مصنوعی به زبان فارسی امکان پذیر است؟

بله. تقلید صدا توسط ابزارهای هوش مصنوعی، به زبان مختلف مانند زبان فارسی، امکان پذیر است.

تقلید صدا در لحظه توسط کدام ابزار هوش مصنوعی امکان پذیر است؟

Voicemod ابزاری از هوش مصنوعی است که با استفاده از آن می توانید در لحظه صدای مورد نظر خود را شبیه سازی کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ایرانی
  62,090تومان
  سفارش
  1000
  فالوور ارزان
  70,980تومان
  سفارش
  1000
  فالوور بدون ریزش
  114,250تومان
  سفارش
  1000
  فالوور فول ایرانی
  514,799تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  4,260تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  35,040تومان
  سفارش
  1000
  لایک فول ایرانی
  109,460تومان
  سفارش
  1000
  ویو استوری
  22,310تومان
  سفارش
  🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله