بیوگرافی امین بخاری فوتبالیست حرفه ای عربستان, اطلاعات کامل

بیوگرافی امین بخاری فوتبالیست حرفه ای عربستان, اطلاعات کامل

5/5 - (1205 امتیاز)

تیم باشگاهی فوتبال النصر یکی از تیم های شناخته شده عربستان سعودی است که در سال ۱۹۵۵ میلادی، در حدود ۶۷ سال پیش شکل گرفت. این تیم در لیگ حرفه ای کشور عربستان حضوری پر رنگ دارد. این باشگاه در پایتخت عربستان سعودی، شهر زیبای ریاض قرار دارد.

نام عربی این باشگاه: نادی النصر السعودی می باشد. به این تیم القاب زیادی داده اند که معروف ترین آن ها لقب شوالیه ها و خورشید تابان است. جالب است بدانید ۲۵ درصد از سهام این باشگاه را موسسه غیر انتفاعی النصر خریداری کرده است و ۷۵ درصد سهام این باشگاه از سرمایه گذاری های عمومی می باشد.

سر مربی النصر را لوئیس کاسترو به عهده دارد. این تیم به تازگی سعی دارد ستاره های دنیای فوتبال را ازآن خود کند، کریستین رونالدو مدتی است که در تیم النصر عربستان سعودی حضور دارد‌. دروازه بان توانای این تیم، امین بخاری نام دارد که در ادامه مطلب سعی داریم بیوگرافی کاملی از این دروازه بان را به شما مخاطب فوتبالی سایت دیجی فالوور ارائه دهیم.

بیوگرافی امین بخاری

امین بخاری یکی از بازیکنان با استعداد تیم فوتبال النصر عربستان سعودی است. او در شهر Jeddah در عربستان به دنیا آمده است. این بازیکن در پست دروازه بانی این باشگاه به خوبی عمل کرده است. او که متولد ۲ مۀ سال ۱۹۹۷ میلادی است توانسته در سن ۲۶ سالگی به عنوان دروازه بان النصر در لیگ حرفه ای کشور عربستان فعالیت کند.

حرفه 

امین بخاری در سال ۲۰۱۸ در تیم جوانان الاتحاد فعالیت خود را آغاز کرد. او جز در سطح بزرگسالان این باشگاه در هر سطحی نمایندگی باشگاه الاتحاد را عهده دار بود. بخاری که در تلاش برای پیوستن به تیم محبوب النصر بود توانست در سال ۲۰۲۰ با توانایی های که از خود نشان داد در ۲۹ ماه ژانویه به تیم محبوبش، النصر راه پیدا کند. او با انتقال رایگان به تیم النصر فعالیت خود را در این تیم آغاز کرد.

ورود به باشگاه بزرگ النصر آغاز دوران طلایی زندگی حرفه ای این دروازبان است. او توانست با اخذ قراردادی سه ساله در این تیم همچنان باقی بماند‌. امین بخاری در اکتبر ۲۰۲۰ به طور قرضی فصل از تیم النصر به باشگاه العین پیوست. او تا سال ۲۰۲۱ در سه باشگاه الاتحاد، النصر و العین به عنوان دروازه بان فعالیت داشته است.

سوالات متداول درباره امین بخاری فوتبالیست عربستان

امین بخاری چند سال دارد؟

این دروازه بان جوان تیم النصر زاده ۲ مۀ سال ۱۹۹۷ میلادی است و اکنون ۲۶ سال سن دارد.

امین بخاری در چه سالی به النصر پیوست؟

بخاری در سال ۲۰۲۰ و در ماه اکتبر به باشگاه النصر پیوست و با این باشگاه قراردادی سه ساله امضا کرد.

پست امین بخاری در تیم النصر چیست؟

امین بخاری در پست دروازه بانی تیم النصر فعالیت دارد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله