اضافه کردن فونت های دلخواه به استوری اینستاگرام

اضافه کردن فونت های دلخواه به استوری اینستاگرام آموزش 0 تا 100

Rate this post

استوری در اینستاگرام، در واقع یکی از ابزارهای بسیار مهم و کاربردی است که در اختیار کاربران این شبکه اجتماعی قرار دارد. کاربران می توانند با استفاده از این قابلیت، داستان ها و اتفاقات روزمره خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارند. خلاقیت و همینطور جذابیت استوری با توجه به الگوریتم اینستاگرام اهمیت شایانی دارد و با این وجود شما باید به هر طریقی استوری های خلاقانه ای را منتشر کنید. فونت از جمله ابزارهایی است که می تواند شما را از دیگر کاربران متمایز سازد و به استوری های شما جذابیت خاصی را ببخشد.  در ادامه با سایت دیجی فالوور قصد داریم اطلاعات کاملی در خصوص اضافه کردن فونت اینستاگرام به شما عزیزان ارائه کنیم. 

مفهوم فونت در اینستاگرام 

شاید اینستاگرام را یک شبکه اجتماعی تصویر محور بدانید اما نباید فراموش کنید که متن تاثیر شایانی در الگوریتم این برنامه ایفا می کند. فونت در اینستاگرام می تواند متفاوت باشد. برای مثال در سیستم عامل ios، فونت های niue Helvetia و Freight Sans استفاده می شود و در تلفن های همراه اندروید نیز فونت Fright و Roboto استفاده می گردد.

اضافه کردن فونت و افزایش فالوور

همانطور که بیان کردیم، شما با اضافه کردن فونت در اینستاگرام، نسبت به کاربران دیگر متمایز خواهید شد و در واقع این امر می تواند به برندسازی شما کمک شایانی کند. فالوورهای شما هنگامی که به استوری شما برسند و تغییر را احساس کنند، از روی کنجکاوی نیز ممکن است در استوری شما مکث کنند و همین امر به هوش مصنوعی اینستاگرام پیامی را ارسال می کند که محتوای شما ارزش بالایی دارد. 

علاوه بر این، با تغییر فونت استوری اینستاگرام، کاربران نیز از روی فونت پیج شما را شناسایی می کنند و شما نیز از این طریق می توانید الگوی مشخصی را برای تولید محتوای خود بسازید. همین امر می تواند تاثیر زیادی در تعامل با کاربرانتان داشته باشد و در آخر نیز افزایش فالوور را به همراه می آورد. 

اضافه کردن فونت به اینستاگرام چگونه است؟ 

برای اینکه به اینستاگرام خود فونت اضافه کنید و فونت استوری های خود را تغییر دهید، باید یک نرم افزار ثانویه نصب کنید. چرا که برنامه اینستاگرام به تنهایی چنین قابلیتی ندارد. در این زمینه برنامه های گوناگونی طراحی شده اند و هر کدام از این برنامه ها دارای معایب و مزایای خاص خودشان هستند.  در ادامه قصد داریم برخی از آنها را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم:

اضافه کردن فونت به اینستاگرام چگونه است؟  

برنامه IGFonts.io 

این برنامه در واقع یک ابزار ساده است که کاربرد فراوانی دارد. کاربران می توانند از این ابزار برای تغییر فونت استوری اینستاگرام استفاده کنند. هنگامی که این برنامه را باز می کنید یک باکس متنی را مشاهده خواهید کرد که باید در این باکس متن دلخواه خود را وارد نمایید تا در نهایت آن را به اینستاگرام خود اضافه کنید. 

ابزار FontGet 

این ابزار نیز برای افزودن فونت به استوری اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد و در این برنامه نیز لیستی از بهترین فونت ها در اختیارتان قرار گرفته است. شما می توانید از چهره های متنی و ایموجی های بسیاری در تغییر فونت خود استفاده کنید و در نهایت به اینستاگرام خود اضافه کنید.

برنامه MetaTags Font Generator 

این برنامه نیز دارای قابلیت های فراوانی است و شما می توانید از طریق آن قبل از اینکه محتوای خود را در اینستاگرام منتشر کنید، نوع فونت را تعیین کنید و در آخر نیز آن را مشاهده نمایید و در صورت تایید تصمیم به انتشار آن بگیرید.

برنامه Fonts.Socil 

با این برنامه شما می توانید فونت های دلخواه خود را همراه با ایموجی و شکلک های جذاب به اینستاگرام بیافزایید. 

تغییر و اضافه کردن فونت در استوری اینستاگرام 

شما می توانید از طریق روش های گوناگونی، اقدام به تغییر فونت استوری اینستاگرام کنید. در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه باشید تا تغییر فونت استوری اینستاگرام را بیاموزید. 

تغییر فونت از طریق apk.editor نیز امکان پذیر است. فرایند تغییر فونت از این طریق نیز شباهت زیادی به افزودن فونت به بیوی شما دارد. شما از طریق این برنامه می توانید فونت دلخواه خود را تایپ و وارد اینستاگرام خود کنید. پس از اینکه متن را وارد کردید، می توانید آن را در استوری خود پیست نمایید. روش دوم نیز بسیار آسان است! شما می توانید از طریق فونت های اینستاگرام فونت مورد نظر خود‌را انتخاب کنید. 

ابتدا وارد استوری اینستاگرام خود‌ شوید. 

عکسی که قصد انتشار آن را دارید را انتخاب کنید.

بر روی گزینه Aa کلیک کنید. 

متن مورد نظر خود را تایپ کنید. 

فونت مورد نظر را انتخاب کنید و انگشت خود را به سمت راست یا سمت چپ بکشید. 

اکنون باید بر روی Done کلیک کنید. 

تغییر فونت استوری اینستاگرام با Fontgram 

ابتدا باید برنامه را نصب کنید. 

پس از نصب برنامه آن را اجرا کرده و متن مورد نظر خود را تایپ نمایید.

از بخش فونت، فونت مورد نظر را تغییر و در نهایت انتخاب کنید.

اگر قصد دارید متنی را در کادر مورد نظر وارد کنید باید پس زمینه را لمس نمایید.

پس از اینکه تغییرات مورد نظر را انجام دادید باید گزینه ذخیره را لمس کنید و در گالری ذخیره نمایید.

اضافه کردن فونت اینستاگرام با متن نگار 

ابتدا وارد برنامه شوید و پروژه جدیدی را تولید کنید.

متن دلخواه را وارد و اندازه متن را تنظیم نمایید.

از قسمت رنگ می توانید رنگ نوشته خود را تغییر دهید. 

فونت نوشته خود را با گزینه قلم انتخاب کنید.

گزینه خروجی گرفتن را لمس کنید و آن را ذخیره نمایید.

افزودن فونت استوری با پیکسل لب 

برنامه را نصب و اجرا کنید. 

روی قسمت دوم کلیک نمایید و سپس گزینه edit را انتخاب نمایید.

متن دلخواه خود‌را وارد کنید و گزینه فونت را لمس کنید و فونت دلخواه خود‌را انتخاب نمایید.

با انتخاب گزینه Color رنگ متن را تغییر دهید.

در آخر متن را ذخیره کنید. 

کلام پایانی 

در این مقاله به تغییر فونت در برنامه اینستاگرام پرداختیم. شما می توانید از این طریق محتوای جذاب و زیبایی را تولید و‌ منتشر کنید. اگر قصد دارید محتوای جذابی را تولید نمایید و فالوورهای بیشتری را به سمت پیج خود بکشانید، باید تلاش کنید از فونت های متفاوتی استفاده کنید.

سوالات متداول اضافه کردن فونت در استوری اینستاگرام

آیا میتوان فونت اینستاگرام را تغییر داد؟

بله. برنامه و سایت های بسیاری برای تغییر فونت در اینستاگرام وجود دارد.

اهمیت فونت در اینستاگرام چیست؟

شاید اینستاگرام را یک شبکه اجتماعی تصویر محور بدانید اما نباید فراموش کنید که متن تاثیر شایانی در الگوریتم این برنامه ایفا می کند.

فونت متن در سیستم عامل ios چیست؟

در سیستم عامل ios فونت های niue Helvetia و Freight Sans استفاده می شود.

تغییر فونت در اینستاگرام با افزایش فالوور چه ارتباطی دارد؟

با تغییر فونت استوری اینستاگرام، کاربران نیز از روی فونت پیج شما را شناسایی می کنند و شما نیز از این طریق می توانید الگوی مشخصی را برای تولید محتوای خود بسازید. همین امر می تواند تاثیر زیادی در تعامل با کاربرانتان داشته باشد و در آخر نیز افزایش فالوور را به همراه می آورد.

بهترین ابزار برای تغییر فونت اینستاگرام چیست؟

متن نگار، پیکسل لب و….

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها