چطوری تیک آبی اینستاگرام رو فعال کنیم؟ شرایط دریافت آن

چطوری تیک آبی اینستاگرام رو فعال کنیم؟ شرایط دریافت آن

5/5 - (2 امتیاز)

تا چند وقت اخیر، دریافت تاییدیه اکانت اینستاگرام برای افراد معمولی امکان پذیر نبود. دریافت این تاییدیه صرفا برای یک درصد از کاربران اینستاگرام، مانند سلبریتی ‌ها، برند ها و افراد معروف ممکن بود. اما امروزه هر کاربر می ‌تواند این تیک را داشته باشد.

به احتمال زیاد در اینستاگرام با صفحاتی مواجه شده اید که در مقابل نام آنها، یک تیک آبی گذاشته شده است. این علامت به نام تیک آبی اینستاگرام معروف است. تجربه نشان می دهد که هر کاربر با دیدن این تیک، به سرعت آن پیج را فالو کرده و به آن اعتماد خواهد کرد.

به زبان ساده، تیک آبی اینستاگرام تنها نماد اعتبار و اعتماد یک پیج است. امروزه کاربرانی که در پلتفرم اینستاگرام این تیک را دریافت می‌ نمایند، فردی مشهور به حساب می ‌آیند. همچنین این تیک تنها عاملی است که به کمک آن میتوان فرد یا شخص مد نظر را دنبال کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره این نماد، با دیجی فالوور همراه باشید.

شروط دریافت تیک آبی اینستاگرام

اگر شما بخواهید تیک آبی اینستاگرام را دریافت نمایید، اینستاگرام چهار شرط را برای شما مشخص کرده است. این شروط عبارتند از:

 • حساب معتبر: اکانتی که می خواهید برای آن تیک آبی بگیرید، می بایست به یک فرد حقیقی، کسب و کار و یا یک نهاد تعلق داشته باشد.
 • حساب منحصر به فرد: اکانت شما باید نشان دهنده حضور یک شخص واقعی و یا کسب و کار در اینستاگرام باشد.
 • حساب عمومی: حسابی که متقاضی دریافت تیک آبی اینستاگرام است، باید عمومی باشد.
 • معروفیت شخص و صاحب کسب و کار: حساب شما باید متعلق به یک شخصیت، برند، نهاد و یا کسب و کار مشهور باشد.

پلتفرم اینستاگرام متعلق به شرکت فیسبوک است. اما این پلتفرم تأکید می کند که جهت تأیید کردن، شیوه ای متفاوت با فیسبوک دارد. چون ممکن است یک شخص در یک شبکه اجتماعی، شناخته شده باشد اما در شبکه ای دیگر هیچ اکانتی نداشته باشد یا پرطرفدار نباشد.

نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام

اگر هدف شما دریافت تیک آبی اینستاگرام است، در نخستین مرحله باید یک درخواست تأیید برای این پلتفرم ارسال نمایید. قبل از هر کاری مطمئن شوید داخل اکانتی هستید که می‌ خواهید برای آن، این تیک را بگیرید. در صورتی که این نماد را برای یک برند می خواهید، توجه کنید که داخل اکانت شخصی خود نباشید.

وارد حساب کسب و کار (بیزینسی) خود شوید و سپس:

 1. به پروفایل اینستاگرام خود وارد شوید و آیکون سه خط موازی در گوشه بالای سمت چپ را انتخاب کنید.
 2. از منوی باز شده، گزینه تنظیمات یا همان Settings را انتخاب نمایید.
 3. در مرحله بعد به بخش تنظیمات رفته و به قسمت حساب کاربری یا Account مراجعه کنید.
 4. از این بخش، گزینه درخواست راستی ‌آزمایی را لمس کنید. اگر زبان برنامه شما انگلیسی باشد، گزینه Request verification را انتخاب کنید.
 5. در این مرحله یک فرم برای اینستاگرام ارسال نمایید. یعنی از مسئولان این برنامه بخواهید که صلاحیت شما را جهت دریافت تیک آبی اینستاگرام مورد بررسی قرار دهند.

نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام

اینستاگرام نام کاربری شما را به شکل خودکار در فرم درج کرده است. در قسمت Full Name  نام کامل خود یا کسب و کارتان را وارد کنید. اگر حساب متقاضی تیک آبی شخصی است، باید نام آن شخص وارد شود. اما در صورتی که حساب شما تجاری باشد، می بایست نام کامل شخصی که این اکانت را مدیریت می ‌کند وارد شود.

در بخش Known As باید عنوان کنید که کاربران، شما را با چه نامی می ‌شناسند و یا با چه نامی شهرت دارید. پس از آن در قسمت Category نوع فعالیت خود را انتخاب نمایید. اینستاگرام یک لیست به شما نشان می ‌دهد و باید یکی از آن گزینه ‌ها را انتخاب نمایید.

آخرین بخش این درخواست که Please attach a photo of your ID است. شما باید گزینه Choose file را لمس کرده و تصویر کارت شناسایی خود را ارسال نمایید. کارت شناسایی می ‌تواند پاسپورت، یک گواهینامه رانندگی، کارت ملی و این گونه مدارک باشد.

با طی مراحل بالا، زمان آن است که دکمه Send را لمس کنید تا درخواست شما جهت دریافت تیک آبی اینستاگرام ارسال گردد.

اقدامات مهم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

اگر می خواهید در کنار نام کاربری شما تیک آبی دیده شود، باید خود را مانند یک شخصیت، سلبریتی یا یک برند جهانی جلوه دهید. یعنی باید یک اینفلوئنسر یا شخصیت تأثیرگذار واقعی شوید. در صورتی که می ‌خواهید این نماد را بگیرید، باید در یک شبکه اجتماعی دیگر نیز فعال باشید تا شهرت شما افزایش یابد. اقدامات مهم جهت تأیید شدن در اینستاگرام عبارتند از:

 • افزایش فالوور ها و تعاملات

درصورتی که هدف شما شهرت و محبوبیت در فضای آنلاین است، باید یک اینفلوئنسر واقعی و معتبر شوید. زمانی که محبوب شدید، کاربران زیادی مشتاق دنبال کردن و تعامل با شما هستند. توجه کنید که به دنبال فالوورهایی باشید که مشتاق تعامل با شما باشند. یعنی با شما ارتباط برقرار کنند و به پست ‌ها و فعالیت های شما در اینستاگرام واکنش نشان دهند.

 • استفاده از هشتگ های معروف

اگر می‌ خواهید پست ‌ها و محتوای شما به مخاطبان بیشتری نشان داده شود، از هشتگ ‌های مربوطه و پر جستجو استفاده نمایید. پلتفرم های اینستاگرام و توییتر، این امکان را به کاربران ارائه می دهند که از تعداد هشتگ ‌های زیاد استفاده شود. برای دریافت بیشترین بازدهی از اینستاگرام، باید نحوه استفاده از هشتگ ها را یاد بگیرید.

 • فعال بودن در شبکه های اجتماعی مختلف

یکی دیگر از اقدامات موثر برای افزایش شهرت اکانت اینستاگرام خود، استفاده از حساب کاربری در سایر شبکه‌ های اجتماعی است. با این کار مخاطبان خود در آن شبکه ها را تشویق می کنید تا شما را در اینستاگرام نیز دنبال کنند. برای مثال در یوتیوب به خوبی فعالیت کنید تا ویدیوهای شما را افراد بیشتری مشاهده ‌کنند.

 • شخصی سازی پست های خود

یکی از دلایل اعطای تیک آبی به برخی از حساب ‌ها در اینستاگرام، این است که به آن ها ثابت کند که معتبر هستند. یعنی به شخصیت ‌های عمومی، سلبریتی‌ و یا برند های جهانی تعلق دارند. بنابراین اگر می ‌خواهید یک حساب معتبر باشید، باید پست‌ های شما منحصر به فرد باشد. در این صورت کاربران شما را به سادگی پیدا می کند و مطمئن می شوند که حساب شما جعلی نیست.

ارسال پست در بهترین زمان

 • ارسال پست در بهترین زمان

زمانی که به افزایش تعامل با کاربران خود می ‌اندیشید، بهتر است محتوای خود را در مناسب ترین زمان در اختیار کاربران قرار دهید. شما می بایست تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا زمان مناسب را بیابید. در صورتی که بخواهید به شخصیتی موثر و یا اینفلوئنسر تبدیل شوید، باید محتوای شما در بهترین زمان در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

مزایای دریافت تیک آبی اینستاگرام

اگر بتوانید تاییدیه اینستاگرام را دریافت نمایید، از دیدگاه این پلتفرم یک شخصیت تأثیرگذار و توانمند شده اید. بنابراین مزایای زیر به شما تعلق می گیرد:

 • با دریافت نشان تاییدیه، اینستاگرام و کاربران به سادگی به شما اعتماد می کنند.
 • برند شما شناخته خواهد شد. چون که داشتن تیک آبی یعنی شما در زمینه کاری خود یک برند معروف و شناخته ‌شده هستید.
 • با دریافت این نماد، شما به همه امکانات این اینستاگرام دست پیدا می‌ کنید. اما برای دسترسی به این امکانات باید حداقل ده هزار فالوور داشته باشید.
 • یکی دیگر از مزایای دریافت تیک آبی این است که مطمئن هستید هویت برند شما به سرقت نمی رود.

از دست دادن تیک آبی اینستاگرام

هنگامی که اینستاگرام حساب کاربری شما را تأیید کند، تیک آبی را دریافت می کنید. اما این نکته را گوشزد می کنیم که همیشه زیر نظر خواهید بود. اگر مرتکب یکی از اشتباهات زیر شوید، شاید این تاییدیه را از دست بدهید:

 • تبلیغ کردن، انتقال حساب کاربری خود به شخصی دیگر و یا فروش نشان تاییدیه
 • سوء استفاده از تصویر پروفایل، بیو یا نام حساب خود
 • درخواست دریافت تیک آبی از یک شخص ثالث

خرید تیک آبی اینستاگرام از سایت دیجی فالوور

امروزه برخورداری از تیک آبی اینستاگرام، برای تمامی کاربران این شبکه اهمیت زیادی دارد. زیرا کاربران با مشاهده این تیک در کنار نام هر پیج، به آن صفحه اعتماد می ‌کنند. داشتن این نماد سبب می ‌شود که مشتاقان به آسانی پیج مورد نظر خود را پیدا کنند.

ما در وبسایت دیجی فالوور با انتشار این مطلب، سعی کردیم تا نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام را آموزش دهیم. اما اگر فک می ‌کنید که طی کردن مراحل بالا بسیار زمانبر بوده و در آخر شاید به شما این نشان تعلق نگیرد، می توانید به سایت دیجی فالوور مراجعه کنید. دیگر دریافت تیک آبی مختص افراد مشهور، بلاگرها و هنرمندان نیست. دیجی فالوور توانسته این امر را با کمترین هزینه برای تمام کاربران محقق کند.

دیجی فالوور معتبرترین مجموعه فروش خدمات اینستاگرام است که می توانید با خیالی آسوده و مطمئن، از طریق آن تیک آبی اینستاگرام را با مناسبت ترین قیمت خریداری کنید. در صورت وجود هرگونه سوال و نحوه خرید تیک آبی اینستاگرام، می توانید از طریق شماره های درج شده در پایین صفحه، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول چطوری تیک آبی اینستاگرام رو فعال کنیم؟

تیک آبی اینستاگرام یعنی چه؟

تیک آبی اینستاگرام یک نشان تایید است که اعتبار و وضعیت رسمی یک حساب کاربری را نشان می دهد.

چه شرایطی برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام نیاز است؟

برای دریافت این تیک، باید حساب شما معتبر باشد و یک اکانت منحصر به فرد نیز داشته باشید. همچنین حساب شما باید در حالت عمومی باشد و دارای شخصیت یا صاحب کسب و کاری برجسته باشید.

آیا برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام باید هزینه پرداخت کرد؟

خیر. گرفتن این تیک هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

آیا دریافت تیک آبی اینستاگرام با تعداد فالوورها مرتبط است؟

تا حدودی بله. تعداد فالوور ها برای اثبات هویت شما و شناخته شدن توسط کاربران تاثیر گذار است اما تنها معیار تایید نیست.

آیا می توانم یک بار تیک آبی اینستاگرام را از دست بدهم؟

بله‌. اگر حساب کاربری دیگر با معیارهای آنها مطابقت نداشته باشد یا دستورالعمل‌ های آن را نقض کند، ممکن است اینستاگرام تأیید را حذف کند.

چرا داشتن تیک آبی اینستاگرام اهمیت دارد؟

این نشان تاییدیه، یعنی دریافت مهر تأیید از سوی اینستاگرام. یعنی فالوور های بالقوه در آینده از پیج شما بازدید خواهند کرد.

اکانت های با تیک آبی چه امکاناتی در اختیار دارند؟

این گونه حساب ها، به تمامی ویژگی‌ های انحصاری در پلتفرم اینستاگرام دسترسی خواهند داشت.

چگونه تیک آبی اینستاگرام را در اکانت خود فعال کنم؟

شما نمی توانید آن را به صورت دستی فعال کنید. اینستاگرام به صلاحدید خود به حساب‌های واجد شرایط نشان تأیید می دهد.

چه کسانی واجد شرایط تیک آبی اینستاگرام هستند؟

حساب‌ هایی که نشان ‌دهنده مارک ‌های معروف، شخصیت‌ های عمومی، افراد مشهور و نهادهای برجسته هستند، ممکن است واجد شرایط باشند.

از کدام سایت میتوانم تیک آبی اینستاگرام بخرم‌؟

سایت دیجی فالوور با چندین سال سابقه در حوزه ارائه دهنده خدمات اجتماعی، معتبرترین سایت برای خرید تیک آبی اینستاگرام است که می توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها