در داخل سایت دیجی فالوور هر روز یک کد تخفیف 50% ارائه میشه به 10 نفری که زودتر بتونن این کد تخفیف پیدا بکنن 500 هزار پاداش تعلق میگره ( کد امروز توی خرید ویو هست)
کانال تلگرام و پشتیبانی

خرید شماره مجازی تلگرام 100% واقعی و بدون ریپورتی با تحویل فوری

اهمیت خرید شماره مجازی تلگرام چیست؟ تلگرام یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی است که به آسانی میتوان در آن ثبت نام کرد. برای ثبت نام در این برنامه نیاز به شماره تلفن همراه دارید.

5/5 – (1616 امتیاز)

خرید شماره مجازی تلگرام 100% واقعی و بدون ریپورتی با تحویل فوری​

خدمات شماره مجازی تلگرام

خرید شماره مجازی تلگرام 100% واقعی

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

 اما در برخی موارد ممکن است برای ثبت نام در این برنامه از شماره تلفن همراه خود استفاده نکنید. در اینصورت نیاز به شماره مجازی تلگرام خواهید داشت. امروزه استفاده از شماره مجازی تلگرام به یکی از دغدغه های بسیاری از کاربران تلگرام تبدیل شده است، که از آن میتوان در هنگام ثبت نام در انواع شبکه های اجتماعی مختلف مانند تلگرام استفاده نمود.

اطلاعات خرید شماره مجازی تلگرام
💎کیفیت خرید شماره مجازی تلگرام شماره های اختصاصی و بدون ریپورتی
💰قیمت خرید شماره مجازی تلگرام شروع قیمت از 100000تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید شماره مجازی تلگرام از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

بهترین سایت برای خرید شماره مجازی تلگرام چیست؟

با مراجعه به سایت دیجی فالوور می توانید شماره مجازی خود را با قیمت بسیار مناسب دریافت کرده و با استفاده از آن، پیامک حاوی کد برای ساخت اکانت را به دست آورید.

چه زمانی میتوان از شماره مجازی تلگرام استفاده کرد؟

در برخی موارد ممکن است تمایلی به استفاده از شماره تلفن شخصی خود نداشته باشید و یا اینکه نیاز به ثبت نام در حساب های کاربری مختلف داشته باشید، در اینصورت می توانید از شماره مجازی تلگرام استفاده کنید.

آیا برای ثبت نام در تلگرام به شماره تلفن همراه نیاز است؟

بله. برای ثبت نام در این برنامه نیاز به شماره تلفن همراه دارید.

از شماره مجازی تلگرام برای چه مواردی استفاده می شود؟

شماره تلفن مجازی به صورت حقیقی وجود ندارد. تنها میتوان از آن برای دریافت کد استفاده نمود.

شماره های مجازی تلگرام مربوط به کدام کشورها هستند؟

بیشتر این شماره ها مربوط به کشورهای کانادا و آمریکا هستند، اما امروزه می توانید شماره مجازی کشور دلخواه خود را انتخاب نمایید.

از معایب استفاده از شماره مجازی تلگرام کدامند؟

عدم دسترسی فیزیکی به سیم کارت و عدم استفاده از یک شماره مجازی در پلتفرم های مختلف، از معایب استفاده از شماره مجازی تلگرام هستند.

از چه کشورهایی نباید شماره مجازی تلگرام را دریافت نمایید؟

به هیچ عنوان از شماره های مجازی تلگرام روسیه، قزاقستان و چین خریداری نکنید.

آیا خرید شماره مجازی تلگرام رایگان توصیه می شود؟

خیر. به هیچ عنوان خریداری شماره مجازی تلگرام توصیه نمی گردد.

دریافت شماره مجازی تلگرام

تلگرام یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی است که به آسانی میتوان در آن ثبت نام کرد. برای ثبت نام در این برنامه نیاز به شماره تلفن همراه دارید.

اما در برخی موارد ممکن است برای ثبت نام در این برنامه از شماره تلفن همراه خود استفاده نکنید. در اینصورت نیاز به شماره مجازی تلگرام خواهید داشت.

با سایت دیجی فالوور همراه باشید تا شما را با اهمیت خرید شماره مجازی تلگرام و دلیل خریداری آن، آشنا کنیم.

دلیل استفاده از شماره های مجازی

امروزه استفاده از شماره مجازی تلگرام به یکی از دغدغه های بسیاری از کاربران تلگرام تبدیل شده است، که از آن میتوان در هنگام ثبت نام در انواع شبکه های اجتماعی مختلف مانند تلگرام استفاده نمود.

بی شک می دانید که برای ثبت نام در اینگونه شبکه ها نیاز به شماره تلفن دارید. اما در برخی موارد ممکن است تمایلی به استفاده از شماره تلفن شخصی خود نداشته باشید و یا اینکه نیاز به ثبت نام در حساب های کاربری مختلف داشته باشید، در اینصورت می توانید از شماره مجازی تلگرام استفاده کنید.

با مراجعه به سایت دیجی فالوور، می توانید شماره مجازی خود را با قیمت بسیار مناسب دریافت کرده و با استفاده از آن، پیامک حاوی کد برای ساخت اکانت را به دست آورید.

جالب است بدانید که شماره تلفن مجازی به صورت حقیقی وجود ندارد. تنها میتوان از آن برای دریافت کد استفاده نمود. بیشتر این شماره ها مربوط به کشورهای کانادا و آمریکا هستند. اما امروزه می توانید شماره مجازی کشور دلخواه خود را انتخاب نمایید.

خرید شماره مجازی تلگرام 100% واقعی و بدون ریپورتی با تحویل فوری

کاربردهای شماره مجازی

یکی از مهمترین مواردی که کاربران را به خرید شماره مجازی تلگرام وادار می کند، امکان ایجاد چند حساب کاربری در شبکه های مجازی است.

به عنوان مثال اگر به دنبال ایجاد دو اکانت کاربری در تلگرام هستید، می توانید برای هریک از آنها شماره مجازی دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که شماره مجازی نسبت به شماره واقعی هزینه خرید با صرفه ای دارد. به همین دلیل بسیاری از شرکت ها در سالهای اخیر نسبت به خرید شماره مجازی اقدام کرده اند.

از سوی دیگر اگر به دنبال ایجاد ارتباط با شخصی خارج از کشور هستید، برای ارسال پیام و یا برقراری تماس صوتی و تصویری باید متحمل هزینه زیادی شوید.

در این صورت استفاده از شماره مجازی اهمیت بسیار زیادی دارد. استفاده از یک شماره خارجی به شما در صرفه جویی هزینه ها کمک می کند.

در برخی موارد ممکن است نیاز داشته باشید که با فردی خارج از کشور ارتباط برقرار کنید، اما به آنها در مورد ایرانی بودن خود حرفی نزنید.

در این صورت بهترین انتخاب برای شما خرید شماره مجازی تلگرام است. در اینصورت هیچ کس نمی تواند از هویت واقعی شما باخبر شود.

از دیگر کاربردهای شماره مجازی، میتوان به استفاده از آن به هنگام ثبت نام در پلتفرم های مختلف اشاره کرد. همانطور که میدانید، کشور ایران با تحریم های بسیار زیادی روبرو است. در این صورت، نمی توانید با بسیاری از شرکت های جهانی ارتباط برقرار کنید. درنتیجه باید به دنبال خرید شماره مجازی باشید.

معایب خرید شماره مجازی تلگرام

تا این بخش از مقاله شما را با مزایا و کاربردهای مختلف شماره مجازی تلگرام آشنا کردیم. اما در ادامه می خواهیم در مورد معایب آن نیز صحبت کنیم. از معایب خرید این نوع شماره ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1- عدم امکان دسترسی به سیم کارت فیزیکی

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کنید، این است که در صورت خرید شماره مجازی، به دلیل داشتن پسوند مجازی، امکان دسترسی به سیم کارت فیزیکی را نخواهید داشت.

البته این مورد را نمیتوان از معایب شماره های مجازی دانست؛ چرا که امکان خرید این نوع سیم کارت ها نیاز به پرداخت هزینه بسیار زیادی دارد.

2- امکان استفاده از آن در یک پلتفرم مجازی

یکی از معایب اصلی شماره مجازی تلگرام، امکان استفاده از آن تنها در یک پلتفرم است. اما با استفاده از این شماره ها، می توانید در بسیاری از پلتفرم های مختلف مانند اینستاگرام، واتساپ و غیره عضو شوید. اما در اینصورت باید هزینه بالاتری برای آن پرداخت نمایید.

نکات مهم در هنگام خرید شماره مجازی تلگرام

در هنگام خرید شماره مجازی تلگرام، باید به موارد مهمی توجه کنید. اگر به دنبال خرید شماره مجازی با قیمت مناسب هستید، بهتر است به هیچ عنوان از شماره های مجازی کشورهای مختلف مانند قزاقستان، روسیه و چین استفاده نکنید.

بسیاری از افراد به دنبال خرید شماره های مجازی هستند، به همین دلیل به دنبال خرید ارزان ترین آنها هستند. دراینصورت تلگرام به راحتی آنها را شناسایی کرده و نسبت به آنها حساسیت بیشتری به خرج خواهد داد.

آیا شماره مجازی امنیت دارد؟

یکی از مهمترین موارد در هنگام خرید شماره مجازی تلگرام این است که، آن را از سایت های معتبر مانند سایت دیجی فالوور خریداری نمایید.

تا زمانی که شماره مورد نظر خود را از سایت های معتبر خریداری نمایید، میتوان گفت که این نوع شماره ها دارای امنیت بسیار بالایی هستند.

چرا که شماره های خریداری شده به اشخاص دیگر واگذار نمی شوند و فردی جز شما به آنها دسترسی نخواهد داشت. اما شماره های مجازی رایگان، دارای امنیت بالا نیستند و به راحتی می توانند در اختیار دیگر افراد نیز قرار گیرند.

سخن پایانی

وجود شماره تلفن همراه برای ثبت نام در برنامه تلگرام اهمیت بسیار زیادی دارد. اما در برخی موارد ممکن است تمایلی به استفاده از شماره تلفن همراه شخصی برای ثبت نام در آن نداشته باشید، در اینصورت بهترین روش خرید شماره مجازی تلگرام، از سایت های معتبر مانند سایت دیجی فالوور است.

با مراجعه به این سایت میتوانید شماره مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید. این نوع شماره ها در صورت خریداری از سایت های معتبر، دارای امنیت بالایی هستند. از خریداری شماره های مجازی تلگرام رایگان خودداری کنید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد