خرید ممبر فیک تلگرام 100% ارزان و بدون ریزش با تحویل فوری

داشتن تعداد ممبرهای بالا در کانال تلگرام اهمیت زیادی برای جلب تبلیغات و جلب اعتماد صاحبان مشاغل دارد. ممبرهای بالا نشان‌دهنده اعتبار و پرطرفداری کانال شماست و این موضوع می‌تواند باعث افزایش اطمینان شرکت‌ها و تبلیغ‌دهندگان در همکاری با شما شود.

5/5 – (4 امتیاز)

خرید ممبر فیک
خدمات ممبر فیک تلگرام

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ممبر فیک تلگرام 100% ارزان

به عنوان مثال، اگر کانال شما 2k ممبر داشته باشد، پست‌هایی که می‌گذارید بازدید کمتری خواهند داشت، به دلیل این که اعضای کانال شما واقعی یا فعال نیستند. بنابراین، این کار فقط مناسب ابتدای راه اندازی کانال است، زیرا صاحبان مشاغل و تبلیغات انتظار بازدهی دارند. اما اگر اعضای کانال شما فیک باشند، این امر غیرممکن است.

لطفا توضیحات مربوط به این سرویس را گوش کنید.

🔵تلگرام 🙍🏻‍♂️ فالوور فیک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
1961 🔵 ممبر فیک رایگان تلگرام 🙍🏻 توضیحات 2  تومان 300/300 فعال
1498 🔵 ممبر فیک تلگرام - بدون ریزش ♻ 30 روز جبران ریزش 🙍🏻 - 49,229  تومان 50000/10 1 روز 12 ساعت فعال
1867 🔵 تلگرام - ممبر فیک ~میکس ~ حداکثر 100k ~ جبران ریزش ندارد 🙍🏻 توضیحات 129,417  تومان 50000/500 22 دقیقه فعال
1497 🔵 ممبر فیک تلگرام بدون ریزش تحویل فوری ♻ 7 روز جبران ریزش 🙍🏻 - 174,460  تومان 100000/10 24 دقیقه فعال
1868 🔵 تلگرام - ممبر فیک - ایالت متحده ♻ جبران ریزش 10 روز فوری 🙍🏻 توضیحات 218,075  تومان 70000/500 2 ساعت 39 دقیقه فعال
1865 🔵 ممبر فیک تلگرام | بدون ریزش | ⚡تحویل سریع 🙍🏻 توضیحات 285,480  تومان 100000/500 24 دقیقه فعال
اطلاعات ممبر فیک تلگرام
💎کیفیت ممبر فیکممبر های ارزان بدون ریزش با تحویل فوری
💲قیمت ممبر فیکشروع قیمت از 10000 تومان
⏳ زمان انجاماتوماتیک تحویل بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هادرجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ممبر فیک از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

ممبر فیک چیست؟

ممبرهای فیک مخاطبان غیر واقعی تلگرام هستند که سبب می شوند تعداد ممبر و بازدید کانال شما افزایش یابد.

مهمترین مزیت خریدن ممبر فیک برای کانال تلگرام چیست؟

زمانی که شما یک کانال تلگرام ایجاد می ‌کنید و هیچ عضوی ندارید؛ خرید ممبر فیک می تواند بهترین شیوه برای ارتقا کانالتان باشد.

آیا ممبرهای فیک تلگرام دچار ریزش می شوند؟

این ممبرها فاقد هویت واقعی هستند و نمی ‌توانند از کانال و یا گروه تلگرامی خارج شوند. یعنی ریزش ندارند، اما اگر تلگرام فیک بودن آنها را تشخیص دهد، آنها را حذف می کند.

آیا خرید ممبر فیک سبب افزایش درآمد می شود؟

این ممبرها ماهیت واقعی ندارند و نمی ‌توانند به شکل مستقیم آمار فروش را بالا ببرند.

آیا اعضای کانال می توانند فیک بودن ممبرها را تشخیص دهند؟

خیر. تحت هیچ شرایطی اعضا نمی توانند فیک بودن ممبرهای کانال تلگرام شما را تشخیص بدهند.

تفاوت ممبر فیک و ممبر واقعی چیست؟

اکانت ممبرهای فیک هویت واقعی ندارند. بنابراین نمی توانند در افزایش تعاملات کانال نقشی داشته باشند. اما ممبرهای واقعی، کاربران واقعی تلگرام هستند.

از کجا ممبر فیک تلگرام بخرم؟

سایت دیجی فالوور از معتبرترین وبسایت های فروش خدمات شبکه های اجتماعی به‌ ویژه تلگرام است، که می توانید باکیفیت ترین محصولات را از آن خریداری کنید.

آیا پلتفرم تلگرام می تواند ممبر فیک را شناسایی کند؟

در صورتی که ممبرها را ربات های حرفه ای ایجاد کنند، احتمال شناسایی آنها توسط الگوریتم های تلگرام بسیار کم است.

آیا خرید ممبر فیک می تواند سبب افزایش تعداد ممبرهای واقعی شود؟

بله. در حقیقت خرید ممبرهای فیک شیوه ای برای جذب ممبرهای واقعی است.

آیا میتوان تعداد ممبرهای فیک را به میزان دلخواه خریداری نمود؟

در کل محدودیتی برای خرید ممبر فیک وجود ندارد، اما از زیاده روی کردن در خرید ممبر فیک و افزودن آنها به کانال خودداری کنید.

خرید ممبر فیک مخصوص چه کسانی است؟

تمامی افرادی که در تلگرام فعالیت می کنند، می‌ توانند برای ارتقا کیفیت کانال و گروه های خود، ممبر فیک تهیه کنند.

چقدر زمان نیاز دارد تا ممبرهای خریداری شده اضافه شوند؟

سفارش شما پس از خرید، توسط کارشناسان بررسی شده و توسط پنل ‌های قدرتمند به کانال تلگرام شما اضافه خواهد شد. اما در کل از چند دقیقه تا چند ساعت به زمان نیاز دارد.

بهترین زمان برای خرید ممبر فیک چه موقع است؟

در زمان شروع فعالیت خود در کانال تلگرام، به دلیل این که هیچ ممبری ندارید، بهترین زمان برای خرید و اضافه کردن ممبر فیک است.

آیا خرید ممبر فیک، برای کانال تلگرام ما مشکل ساز می شود؟

خیر. خرید ممبر فیک از سایت دیجی فالوور، از نظر فنی و امنیتی هیچ مشکلی برای کانال یا گروه شما نخواهد داشت.

خرید ممبر فیک تلگرام چه ارزشی دارد؟

برای پذیرش تبلیغات در کانال تلگرام و جلب اعتماد صاحبان مشاغل، نیاز به یک کانال تلگرام با میزان ممبرهای بالا دارید. علاوه بر آن، جهت بالا بردن تعداد ممبرهای واقعی و تبادل با سایر کانال‌ها، باید در حد نیاز ممبر داشته باشید. در ابتدا، پلتفرم تلگرام اجازه‌ می‌دهد تا تنها ۲۰۰ نفر از اعضا به کانال اضافه گردد. در این صورت، ظرفیت اضافه کردن اعضا به کانال محدود است و آنقدر زمان ندارید تا اعضای این کانال را به تعداد بالا برسانید. بنابراین تنها راهی که در این موقعیت کارایی دارد، افزایش ممبرهای فیک کانال تلگرام خود است.

به عنوان مثال اگر کانال شما 2k ممبر داشته باشد، پست‌هایی که می‌گذارید بازدید کمتری خواهند داشت. به دلیل این که اعضای کانال شما واقعی و یا فعال نیستند. بنابراین این کار فقط مناسب ابتدای راه اندازی کانال است. زیرا صاحبان مشاغل و تبلیغات انتظار بازدهی دارند، اما اگر اعضای کانال شما فیک باشند، این امر غیر ممکن است. در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید، تا به مزایای خرید ممبر فیک تلگرام  بیشتر بپردازیم.

خرید ممبر فیک تلگرام

ممبر فیک چیست؟

ممبرهای فیک در تلگرام به دو دسته تقسیم می‌شوند: ممبرهای فیک بدون ریزش و ممبرهای فیک عادی. ممبرهای فیک عادی نسبت به ممبرهای فیک بدون ریزش، گزینه بهتری هستند اما دارای ریزش هستند. به طور کلی، ممبرهای فیک عادی در یک کانال تلگرام، با احتمال ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش روبرو می‌شوند. در مقابل، اعضای فیک بدون ریزش همیشه ثابت باقی می‌مانند. اعضای فیک بدون ریزش از کانال تلگرام خارج نمی‌شوند، اما پلتفرم تلگرام ممکن است در بروزرسانی‌های آینده آنها را حذف کند. مرحله اول برای شروع یک کسب و کار در تلگرام، ایجاد یک کانال است.

اما یک کانال تلگرام بدون اعضا، برای هیچ کسی کارایی نخواهد داشت. می‌توانید کسب و کار خود را از پیش راه‌اندازی کنید و صرفاً برای افزایش فروش به کانال تلگرام مراجعه کنید. در این صورت، علاوه بر داشتن مشتریان حضوری، می‌توانید در فضای مجازی نیز مشتریان دیگری پیدا کنید. اگر پیش از ورود به تلگرام یک برند شناخته شده دارید، توسعه کسب و کارتان در این پلتفرم به راحتی انجام خواهد شد. به هر حال، خرید ممبرهای فیک برای کانال تلگرام می‌تواند به برند شما اعتبار بیشتری بخشد.

نحوه دریافت ممبر فیک تلگرام چگونه است؟

برای خرید ممبر فیک کانال تلگرام، می‌توانید شخصاً نیز اقدام کنید. اما این کار مستلزم اختصاص وقت و هزینه زیاد است. به جای آن، شما می‌بایست به وبسایت دیجی فالوور مراجعه کنید. در این وبسایت باید به بخش خرید بروید و با توجه به نیاز، تعداد ممبر فیک کانال تلگرام خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بهتر است انتخاب شما با معیارهای خودتان هماهنگ باشد. به عنوان مثال، اگر قصد دارید یک کانال تلگرام با 10 هزار ممبر داشته باشید، در این صورت داشتن حداکثر 2 هزار ممبر فیک برای این کانال کافی خواهد بود. این اطلاعات به دلیل عدم فعالیت ممبرهای فیک و خرید تمامی ممبرهای کانال با این روش، منطقی نخواهد بود.

خرید ممبر ارزان فیک برای کانال تلگرام

معمولاً جلب مخاطبان جدید و جلب اعتماد آن‌ها در تلگرام برای شما چالش‌برانگیز خواهد بود؛ زیرا هیچ کسی شما را نمی‌شناسد. شما با نوع فعالیت خود مشخص می‌کنید که آیا کاربران به کسب و کار شما اعتماد می‌کنند یا خیر. یک نکته مهم پیش از خرید ممبر ارزان، تعیین نوع فعالیت کانال شما در تلگرام است. بهتر است مشخص کنید که آیا موضوع کانال شما آموزشی است یا محتوای دست اول؟ این گونه سوالات از خود بپرسید تا به شما در انتخاب بهترین نوع ممبر کمک کند.

آیا ممبر فیک بدون ریزش داریم؟

بله، ممبرهای فیک کاملاً بدون ریزش هستند اما بازدید و لایک ندارند. افزایش ممبر فیک کانال تلگرام، یکی از شیوه‌های جذب ممبر و جلب اعتماد کاربران است؛ اما نباید در خرید آن زیاده‌روی کرد. یکی از دلایل آن این است که این ممبرها سبب افزایش تعداد بازدیدها از کانال شما نمی‌شوند. در صورتی که تفاوت بین تعداد اعضا و بازدید از پست‌ها زیاد باشد، کاربران متوجه آن می‌شوند و نتیجه‌ای متفاوت را دربر خواهد داشت. بنابراین برای جلب اعتماد کاربران کانال تلگرام و رونق کسب و کار خود، سعی کنید از ممبر پروکسی استفاده کنید. سپس از ممبرهای فیک به عنوان نیروی کمکی بهره‌مند شوید.

ممبر فیک یا واقعی؟

در زمان خرید ممبر فیک تلگرام، افراد از خود می پرسند که خرید ممبر فیک راه حل بهتری است یا خریدن ممبر واقعی؟ پاسخ این است که، اگر می خواهید در هر زمینه رشد کنید، به هر دو آنها نیاز دارید. به دلیل این که هر یک مزایای مختص به خود را دارند. همان گونه که عنوان شد، خرید ممبر فیک برای ابتدای کار بهتر است. یعنی زمانی که به تازگی کانال تلگرام خود را راه اندازی کرده اید، اما نمی خواهید زیاد هزینه کنید. توصیه می شود که حتی در ابتدای راه تمامی ممبرهای شما فیک نباشند. به دلیل این که هیچ بازدیدی از کانال شما انجام نمی شود.

پس از آن با گذشت زمان، باید بتوانید نظر کاربران را با پست های خود جلب کنید. لازمه این کار استفاده از ممبر های واقعی است. شما پس از گذشت زمان نیز، می توانید از ممبرهای فیک استفاده کنید. زیاد شدن تعداد ممبر  کانال شما، سبب می شود که سایر افراد راحت تر به کانال شما اعتماد کنند. پس از آن می توانید تبلیغات سایر افراد را در کانال تلگرام خود قرار دهید. این یعنی برای رشد کانال تلگرام خود به هر دو نوع ممبر احتیاج دارید.

مزایای خرید ممبر فیک تلگرام چیست؟

برای راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی و جلب اعتماد کاربران کانال تلگرام، به تعداد ممبرهای بالا احتیاج دارید. شما برای تعامل با کانال‌های پربازدید نیز، نیازمند تعداد ممبرهای بالا هستید. خرید ممبر فیک تلگرام، برای شروع کار مناسب است. به دلیل این که این ممبرها تعاملی با شما و یکدیگر ندارند اما ارزان و به صرفه هستند. در صورتی که خودتان بخواهید ممبر کانال خود را افزایش دهید، هزینه و وقت زیادی نیاز است و انجام این کار نیازمند تجربه بالا است. وبسایت‌های متعددی مانند دیجی فالوور با هزینه‌ای به صرفه و در کمترین زمان ممکن، به کانال تلگرام شما ممبر فیک اضافه می‌کنند. از دیگر مزایای خرید ممبر فیک تلگرام، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه پایین

ممبرهای فیک به دلیل فیک بودن اکانت‌های خود، قادر به فعالیت در کانال تلگرام شما نیستند. این نوع ممبرها صرفاً جهت افزایش تعداد اعضای کانال مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل، هزینه آنها نسبت به ممبرهای واقعی تلگرام پایین‌تر است.

بالا رفتن اعتماد مخاطبان

اعتماد به شما یکی از مهمترین عوامل راضی شدن مخاطبان برای خرید محصولات شما خواهد بود. یکی از عوامل افزایش اعتماد مخاطبان شما، بالا بودن تعداد ممبرهای کانال تلگرام شما است. می‌توانید با خرید ممبرهای فیک، این کار را انجام دهید. از این نوع ممبرها می‌توان برای تمامی کانال‌ها استفاده کرد. امروزه همه افراد در گوشی خود اپلیکیشن تلگرام را دارند. به همین دلیل افراد زیادی از طریق تبلیغ در آن و توسعه کسب و کار خود، به موفقیت‌های بسیاری رسیده‌اند. شما زمانی می‌توانید از کانال تلگرام خود درآمد کسب کنید که تبلیغات بپذیرید. این کسب درآمد وابسته به تعداد اعضای کانال است. به همین دلیل خرید ممبر فیک تلگرام، راه‌حل مناسبی در شروع کار است.

کسب اعتبار با افزایش ممبر فیک

برای راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین در تلگرام و فروش یا معرفی خدمات، بهتر است مشاوره کسب و کار آنلاین دریافت کنید. پس از آن به یک کانال تلگرام با بازدید بالا نیاز دارید. در واقع، اگر می‌خواهید کاربران به شما و خدماتتان اعتماد کنند، باید تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهید. این ممبرها ارزش و اعتبار کانال تلگرام شما را افزایش می‌دهند و آنها را دعوت می‌کنند تا به این کانال بپیوندند. یعنی افزایش ممبر فیک تلگرام، سبب جذب ممبرهای واقعی خواهد شد.

دیجی فالوور بهترین وبسایت خرید ممبر فیک تلگرام

برای کسب درآمد و بازدهی بالا از کانال تلگرام خود، باید نکات متعددی را مد نظر قرار داد. تبلیغات به شکل صحیح، می‌ تواند به سرعت کانال تلگرام شما را ارتقا دهد و به کانالی شناخته شده تبدیل کند. با این کار افراد بیشتری ترغیب می شوند که تبلیغ محصول و یا خدمات خود را به شما بسپارند. اما این مستلزم داشتن تعداد بالای ممبر کانال تلگرام است. یکی دیگر از راه های افزایش ممبر های تلگرام به صورتی که تعامل داشته و آمار بازدید و لایک کانال شما بالا رود هم استفاده از ممبر های واقعی سایت دیجی فالوور است.

اینگونه خدمات تلگرامی را وبسایت هایی مانند دیجی فالوور ارائه می دهند. این سایت با کمترین هزینه و سریع ‌ترین زمان، کانال تلگرام شما را به کانالی با تعداد ممبر بالا تبدیل می کند. با انجام این کار تبادل و افزایش اعضای واقعی برای شما ممکن خواهد شد. شما با خریدی امن و مطمئن از وبسایت دیجی فالوور، می توانید تعداد ممبرهای کانال خود را با هزینه ای مناسب، بالا ببرید. شما با این کار در مدت زمانی کم به پیشرفتی قابل توجه دست پیدا می کنید.

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
    اعلان ها
    اطلاعیه جدیدی وجود ندارد