🎁 تخفیف 70 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات پنل بهره مند بشید
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

بلک فرایدی دیجی فالوور

بلک فرایدی حراج باور نکردنی سایت دیجی فالوور در جمعه سیاه 1402

بلک فرایدی دیجی فالوور

زمان بسیار کمی تا پایان تخفیف ها باقی مونده

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
بلک فرایدی دیجی فالوور با تخفیف های ویژه
تخفیف خرید سابسکرایب یوتوب

لایک اینستاگرام

لایک تمام ایرانی

بازدید اینستاگرام

بازدید ویدیو و ریلز

کامنت اینستاگرام

کامنت سفارشی

خدمات تلگرام

خدمات ارزان ویژه تلگرام

خدمات توییتر

خدمات توییتر فول واقعی

خدمات یوتیوب

خدمات یوتیوب کاملا واقعی

خدمات روبیکا

خدمات ایرانی و واقعی

سرویس های ویژه بلک فرایدی با تخفیف 50 درصدی

خدمات اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

19,500 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خرید فالوور ایرانی واقعی بدون ریزش

41,000 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

فالوور اینستاگرام جبران ریزش

45,100 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خرید لایک ایرانی اینستاگرام

1,800 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خرید کامنت ایرانی اینستاگرام

40,400 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خرید ویو واقعی اینستاگرام

4,400 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خرید بازدید استوری واقعی ایرانی

10,300 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خدمات تلگرام

ممبر اد اجباری ارزان

48,900 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خرید ممبر گروه واقعی

50,800 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خدمات توییتر

خرید فالوور توییتر ارزان و واقعی

221,700 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خدمات یوتیوب

خرید سابسکرایب یوتیوب فول واقعی

51,150 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خرید واچ تایم یوتیوب واقعی

327,360 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خدمات روبیکا

خرید ممبر واقعی روبیکا

91,500 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

خدمات ایتا

خرید ممبر واقعی ایتا

184,500 تومان

حراج باور نکردنی black Friday دیجی فالوور

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

تخفیف ویژه دیجی فالوور

اگر در اینستاگرام پیج داری یا تلگرام و یا روبیکا هیچ فرقی نداره در هر شبکه اجتماعی که فعال هستی در جمعه سیاه به سایت خرید فالوور اینستاگرام سر بزن. جمعه سیاه این سال می‌تواند نقطه عطف پیج شما برای رشد باشد؛ اگر به تازگی پیج زده‌ای و منتظر فرصتی برای خرید بسته‌های مختلف فالوور، لایک و ویو بودی حالا بهترین فرصت هست که به اهدافت برسی؛ با خرید از سایت خرید فالوور اینستاگرام در روز جمعه سیاه و با تخفیف‌های ویژه همان اول کار را با قدرت شروع کن؛ با تخفیف هایی که قیمت فالوورها و دیگر خدمات رو تا نزدیک صفر رسونده.

ویژگی های سرویس های تخفیف دار
👑 کیفیت سرویس های تخفیف دار کیفیت عالی و درجه یک
💲 قیمت سرویس های استثنایی شروع قیمت از 5،000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزش ریزش 10 الی 20 درصد
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین

سوالات متداول بلک فرایدی دیجی فالوور

تخفیفات بلک فرایدی سایت دیجی فالوور برای خدمات شبکه‌های اجتماعی چقدر است؟

معمولاً تخفیفات بلک فرایدی در سایت دیجی فالوور به صورت متنوع ارائه می‌شوند، اما میزان تخفیفات ممکن است به ۹۹ درصد نیز برسد.

آیا تمامی محصولات از تخفیفات بلک فرایدی سایت دیجی فالوور بهره‌مند هستند؟

بله، همهی محصولات از تخفیفات بلک فرایدی در سایت دیجی فالوور بهره‌مند می‌شوند، اما نوع و میزان تخفیفات ممکن است بسته به خدمات مختلف متغیر باشد.

بهترین سرویس دیجی فالوور در روز بلک فرایدی چیست؟

بهترین سرویس، فالوور، لایک و ویو اینستاگرام می باشد که در روز بلک فرایدی می توانید از سایت دیجی فالوور تهیه کنید.

تخفیف های بلک فرایدی  سایت دیجی فالوور چقدر است؟

بلک فرایدی به یک رویداد تجاری اطلاق می‌شود که در آن محصولات با تخفیفات قابل توجهی عرضه شده و به طور معمول در تاریخ خاصی برگزار می‌شود و معمولاً تعداد زیادی از فروشندگان و برندها در آن شرکت می‌کنند؛ هدف اصلی این رویداد، جلب مشتری و افزایش فروش است.

از سال ۱۹۲۴، اولین جمعه بعد از روز شکرگزاری به عنوان شروع غیررسمی فصل خرید شناخته می‌شود؛ بلک فرایدی برای اولین بار در سال ۱۹۵۲ در آمریکا برگزار شد و این روز آخرین جمعه از ماه نوامبر و یک روز پس از جشن شکرگزاری است.

علت اصلی اقدامات تخفیف‌های بلک فرایدی در روز جمعه، ترغیب مشتریان به خرید کالاها با تخفیفات ویژه است؛ این تخفیفات به اندازه‌ای قابل توجه می باشد که مشتریان را به سمت خرید محصولات مورد نیازشان هدایت می‌کند که درنهایت این وضعیت به کاهش هزینه‌ها و خالی شدن انبارهای فروشگاه‌ها منجر می‌شود.

اکنون وب‌سایت‌های معتبری نیز مانند وب سایت دیجی فالوور به صورت آنلاین اقدام به برگزاری فروش بلک فرایدی نموده و تخفیفات ویژه را حدود چند هفته قبل از شروع این رویداد آغاز می‌کنند.

عوامل تخفیف 50% در روزهای بلک فرایدی چیست؟

تخفیفات ۵۰٪ در این روزها به عوامل مختلفی برمی‌گردد که این موارد شامل تلاش فروشگاه‌ها برای جذب مشتریان بیشتر، رقابت شدید بین برندها و افزایش فروش در این رویداد خاص است؛ این تخفیفات اغلب باعث تحرک بیشتر در بازار می‌شود و به مشتریان این امکان را می‌دهد تا محصولات مورد نیاز خود را با قیمت مناسبتری تهیه کنند.

بلک فرایدی در ایران

بلک فرایدی در سال‌های اخیر به ایران نیز راه پیدا کرده است؛ در این روز، بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی و فروشگاه‌های خرده‌فروشی در سراسر کشور تخفیف‌های ویژه‌ای را روی کالاهای خود ارائه می‌دهند.

بلک فرایدی در ایران هنوز به‌اندازه ایالات متحده محبوب نیست، اما در سال‌های اخیر محبوبیت آن افزایش یافته است که این امر به دلیل افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان ایرانی از این رویداد و همچنین افزایش خرید آنلاین در ایران است و با توجه به افزایش محبوبیت بلک فرایدی در ایران، انتظار می‌رود که این رویداد در سال‌های آینده نیز ادامه داشته باشد و محبوبیت بیشتری پیدا کند.

چالش‌های بلک فرایدی چیست؟

بلک فرایدی چالش‌هایی را نیز برای مصرف‌کنندگان و فروشگاه‌ها ایجاد کرده است. برای مصرف‌کنندگان، یکی از چالش‌های بلک فرایدی، شلوغی و ازدحام در فروشگاه‌ها است که در این روز، بسیاری از مردم برای خرید به فروشگاه‌ها می‌روند و این باعث ایجاد ترافیک و شلوغی می‌شود؛ همچنین، ممکن است برخی از کالاها در این روز به‌سرعت به فروش برسد و مصرف‌کنندگان نتوانند کالای مورد نظر خود را خریداری کنند.

تخفیف 99 درصدی سایت دیجی فالوور در روز بلک فرایدی

یکی از بهترین فرصت‌های خرید آنلاین، تخفیفات بلک فرایدی است که سایت دیجی فالوور نیز از این رویداد استفاده می‌کند و تخفیفاتی به میزان ۹۹ درصد را برای محصولات خود لحاظ می کند؛ این تخفیفات عظیم برای خرید لایک، فالوور، کامنت و ویو مربوط به اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی می باشد که فرصت بسیار عالی برای مشتریان است.

برای رشد کسب و کار در اینستاگرام یا یوتیوب و یا یوتیوب، می توانید از این فرصت ایده آل استفاده کنید و پیج خود را رشد دهید و برای مدت ها در شبکه های اجتماعی، خوش بدرخشید. برخی از محصولات دیجی فالوور تا کنون هیچ تخفیفی نداشته اند، اما در این روز این محصولات نیز تخفیف میخورند و قیمت آن ها به شدت پایین می آید؛ بنابراین نباید این فرصت عالی را از دست داد و حتما باید از آن نهایت استفاده را برد.

در بلک فرایدی چه چیزی بخریم؟

همه چیزی که به ذهنتان می‌رسد، در روز بلک فرایدی موجود است برای خرید؛ لباس، ساعت هوشمند و هدفون‌های بلوتوثی، تجهیزات گیمینگ مانند مانیتورها و وسایل بازی، محصولات برند آمازون، انواع اکسسوری‌های مانند ساعت مچی و عینک‌های آفتابی، همچنین لوازم منزل و اداری؛ اما مهمترین آن ها برای کسانی که در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت دارند، خرید فالوور، لایک و ویو است که وب سایت دیجی فالوور با تخفیف 99 درصدی این خدمات را ارائه می دهد.

بنابراین خرید محصولات شبکه های اجتماعی در بلک فرایدی، سبب افزایش رشد کسب و کار شما می شود و همچنین میزان فروش محصولاتتان را نیز بالا می برد؛ پس میتوان نتیجه گرفت که خرید این محصولات از ارزش بالایی برخوردار اند.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد