5/5 - (11 امتیاز)
5/5 - (11 امتیاز)

طراحی کمپین تبلیغاتی درجه یک در اینستاگرام از صفر تا صد


بی شک همه می دانند که هدایت موج فزاینده ای از کاربران و مخاطبان جدید به سمت پیج اینستاگرام شما و یا وب سایت شما یک حس بسیار ناب و خاص است
. زیرا افزایش تعداد بسیار زیادی مخاطب جدید، به معنی واقعی کلمه افزایش بازدید از محصولات و در نتیجه افزایش فروش و حس بسیار زیبای سود دهی است.در این مقاله کمپین تبلیغاتی اینستاگرام با ما همراه باشید.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام - دیجی فالوور
راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

چه کسی نمی خواهد محصولات و یا خدمات او توسط افراد بیشتری مشاهده شود و هر روز به تعداد این بازدید ها اضافه شود؟!

اینستاگرام به عنوان عزیزدردانه شبکه های اجتماعی در کل دنیا تبدیل شده است. مکانی ایده آل برای تبلیغات و گسترش کسب و کار. داشتن یک استراتژی محتوای کلی برای اینستاگرام امری اساسی است. بله دقیقا به کلمه استراتژی توجه فرمایید. با توجه به رقابت زیادی که امروزه در شبکه های اجتماعی به خصوص در اینستاگرام وجود دارد، بدون استراتژی و یک راهکار اساسی نمی توان با رقبا جنگید و پیروز شد.

استراتژی های اینستاگرام به یک، دو تکنیک ختم نمی شود و بی شک، تعداد بی شماری تکنیک وجود دارد اما همه آن ها کارساز نیست. 4 کلمه شاه کلید برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام وجود دارد که عبارتند از: هدف، تاکتیک، جدول زمانی و کل هزینه که در راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام موفق باید این 4 اصول را رعایت کنید.

البته دیجی فالوور به عنوان بهترین مشاور و مجری در کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام و در اجرای این شاه کلید در کنار شما خواهد بود.

طراحی کمپین تبلیغاتی درجه یک در اینستاگرام از صفر تا صد - دیجی فالوور

اما گاهی اوقات لازم است که سیاست های دیگری را نیز برای بیشتر دیده شدن و جذب مخاطبان حداکثری به کار ببرید. اینجاست که تبلیغات گروهی اینستاگرام وارد عمل می شوند. تبلیغات گروهی اینستاگرام یکی از قدیمی ترین اما موثرترین شیوه های تبلیغاتی است که از قدیم الایام به آن تبلیغات دهان به دهان نیز می گویند. برای شروع اجرای این تبلیغات به چند گروه اینستاگرامی قابل اعتماد نیاز دارید که دیجی فالوور آن را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

خوشبختانه اینستاگرام تنوع محتوایی زیادی را در اختیار کاربران قرار داده است. در بین استوری، لایو اینستاگرام و انواع پست ها، اینستاگرام هر روز ویژگی و آپشن جدیدی برای کیفیت بهتر و جذب مخاطبان خود می افزاید و همین موضوع باعث شده اکانت های تجاری برای گسترش کسب و کار سیاست های متنوعی را در اینستاگرام به کار ببرند.
می توان گفت یکی از کارسازترین مورد ها برای گسترش کسب و کار در اینستاگرام در وهله اول جذب فالوور و سپس برگزاری تبلیغات گروهی اینستاگرام، تبلیغات از طریق اینفلوئنسرها و بلاگر های اینستاگرام و نهایت راه اندازی کمپین های تبلیغاتی جامع و کامل است. البته تبلیغات در اینستاگرام فقط به این چند مورد ختم نمی شود و دنیای گسترده ای دارد که می توان ره صد ساله را در چند هفته پیمود. بله دقیقا منظورم از ره صد ساله برای کسب درآمد فوق العاده است.

آیا تا به حال به این موضوع به صورت جدی فکر کرده اید؟ آیا می دانید چگونه می توانید به طور شگفت انگیزی از اینستاگرام کسب درآمد کرد؟ لازمه این کار چیست؟ دیجی فالوور اینجاست تا شما را برای رسیدن به عدد درآمد دلخواهتان یاری کند.

اما لازمه این کار این است که در مورد انواع تبلیغات اینستاگرام و به خصوص کمپین تبلیغاتی اینستاگرام همه چیز را بدانید. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

چرا باید کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام ایجاد کنیم؟

چطور کمیپن تبلیغاتی اینستاگرام ایجاد کنم - دیجی فالوور
راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

 

اگر استراتژی شما در اینستاگرام یک ماراتن آهسته و پیوسته باشد، کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام مانند دوی با سرعت هستند! با ایجاد کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام انرژی بیشتری را در مدت زمان کوتاه تری مصرف می کنید و این افزایش سرعت باعث می شود در زمان کوتاه نتیجه بهتری را بدست آورید.

اگر می خواهید محصول جدیدی را روانه بازار کنید، با مشتریان جدید ارتباط برقرار نمایید، برند خود را معروف کنید، یک کمپین اینستاگرام، ایده عالی برای این کار است. کمپین های اینستاگرامی سرعت رسیدن شما به موفقیت را به طرز باور نکردنی افزایش می دهند و همین یک گام رو به جلو و پیشرفت عالی و ایجاد فاصله زیاد از رقبا است. اگر در این مورد اطلاعات زیادی ندارید، میتوانید مقاله کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چیست را مطالعه فرمایید.

طبق آمارهای تبلیغاتی، کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام در این اواخر خیلی بیشتر از کمپین های تبلیغاتی تلگرام و یا فیسبوک مورد استقبال قرار گرفته است و همین موضوع باعث گسترش کمپین های تبلیغاتی اکانت های تجاری در اینستاگرام شده است. پس لازمه معروفیت و به برند تبدیل شدن در اینستاگرام راه اندازی کمپین های تبلیغاتی است. اما شاید در مورد تعرفه های اجرای کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام بخواهید بیشتر بدانید، پس با مشاوران ما در دیجی فالوور تماس بگیرید تا پاسخ تمام ابهامات و سوالات ذهنی خود را بیابید.

حال که اهمیت کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام را دریافتید. بهتر است در مورد چگونگی و نحوه ایجاد آن صحبت کنیم.

نحوه ایجاد کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام با بازدهی عالی

به نظر شما چطور می توانید افراد بیشتری را در پیج خود جذب کنید و علاوه بر آن، آن ها را نیز راضی نگه دارید؟ آیا از نحوه طراحی کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام اطلاعات کافی دارید؟ آیا می توان برای هر پیجی کمپین های تبلیغاتی راه اندازی کرد؟

قطعا خیر! اگر اکانت تجاری شما به تازگی راه اندازی شده و تعداد کمی فالوور در پیج شما باشد، ایجاد کمپین تبلیغاتی به نوعی آب در هاون کوبیدن است. زیرا تمام تلاش و هزینه شما فقط برای تعداد بسیار کمی اعضا نشان داده خواهد شد! در حالی که به راحتی می توانید همان هزینه و انرژی را برای تعداد بی شماری افراد صرف کنید که دقیقا همین موضوع باعث رسیدن به سود دهی کلان می شود.

خب البته برای اجرای این کار شاید کمی بترسید یا تردید کنید، زیرا خبرهای میلیونی و میلیاردی در مورد تبلیغات اینفلوئنسرها و بلاگر ها به گوش می رسد. اما تبلیغات در اینستاگرام فقط منوط به تبلیغات بلاگر ها نیست و استراتژی های جامع و کاملی نیز وجود دارد که در کنار دیجی فالوور می توانید علاوه بر صرف هزینه های بسیار مقرون به صرفه، تمام آنچه را که از تبلیغات انتظار دارید، به نحو احسن دریافت نمایید. پس برای دریافت این راهنمای جامع تا انتها با ما همراه باشید.
گرچه اگر هنوز تمایل دارید که تبلیغات خود را به یک بلاگر معروف بسپارید و ایمان دارید که کشتی شما را فقط یک اینفلوئنسر می تواند به ساحل امن برساند، باز هم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه تبلیغات بلاگرها به سایت دیجی فالوور مراجعه نمایید.

قدم اول برای ایجاد کمپین تبلیغاتی

قدم اول و در واقع پایه و اساس ایجاد کمپین های تبلیغاتی در وهله اول جذب فالوور است. اگر پیج شما یک پیج دوستانه باشد که اعضای خانواده و دوستان و آشنایان زیادی در آن عضو باشند کار زیاد سختی در پیش ندارید. اما وقتی پای اکانت های تجاری و تبلیغاتی به میدان می آید، دیگر اعضای خانواده و دوستان و آشنایان جوابگو نیستند و باید راه حل اساسی برای جذب فالوور داشته باشید.

البته یک راه جذب فالوور به صورت آهسته و پیوسته است که بیشتر پیج ها آن را در پیش گرفته اند. اما برای شمایی که لحظه شماری می کنید تا از طریق تبلیغات اینستاگرامی خود حداکثر بهره وری را بدست بیاورید، این مورد پاسخگو نیاز شما نخواهد بود. پس باید به فکر جذب فالوور باشید.

البته نه هر فالووری! فالوور واقعی یا اصطلاحا فالوور ریل که از تمامی پست ها و استوری های شما حمایت کند. برخی از اکانت ها برای نشان دادن تعداد فالوور های زیاد از ربات ها استفاده می کنند. اخیرا بنا به گزارش های خبری، نشان داده شده است که الگوریتم های اینستاگرام، اکانت هایی را که از طریق ربات، تعداد فالوور های خود را افزایش داده اند، شناسایی کرده است. از طرفی هم فالوور های فیک و تقلبی توانایی ایجاد تعامل و برقراری ارتباط را ندارند.

بیشتر مردم به اکانت هایی اعتماد می کنند که علاوه بر تعداد زیاد فالوور، کامنت های زیادی را هم از طرف فالوور ها مشاهده نمایند که به آن ها در اسرع وقت پاسخ داده می شود. الگوریتم های اینستاگرام به این تعامل و ایجاد ارتباط اهمیت زیادی می دهند و همین سبب می شود تبلیغات شما در دید عموم مردم هم قرار بگیرد.

قدم دوم برای ایجاد کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

حال که زمینه و زیرساخت ایجاد کمپین تبلیغاتی اینستاگرام خود را فراهم کرده اید، باید بعد از انتخاب هدف کمپین تبلیغاتی خود، به فکر یک سیاست و یا استراتژی ایده آل برای طراحی کمپین تبلیغاتی خود باشید.

بله دقیقا اینبار باید به کلمه طراحی دقت کنید. زیرا برای راه اندازی کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام بعد از انتخاب استراتژی مناسب، به یک نقشه راه نیاز دارید و باید برای اجرای کمپین تبلیغاتی خود، یک طرح عالی از راه اندازی کمپین تبلیغاتی ایجاد نمایید. البته نباید از تعرفه ها و قیمت های کمپین های اینستاگرامی نیز غافل شوید. دراین زمینه، با جستجو در مورد تعرفه طراحی کمپین های تبلیغاتی می توانید اطلاعات لازم را بدست آورید.

اما یک پیشنهاد عالی می تواند تمامی این سختی کار را به صورت یکجا حل کند. چه چیزی بهتر از الگو برداری از یک جای موفق است؟ بهتر نیست به جای امتحان و آزمون و خطا، بدون چون و چرا موفقیت را تجربه کنید؟

برای راه اندازی کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام بهتر است به گروهی اعتماد کنید که راه و چاه کمپین های تبلیغاتی را بدانند. پس از صفر تا صد آنچه را که برای کسب موفقیت لازم دارید به آن ها بسپارید.

دیجی فالوور، گروه خبره ای که صفر تا صد آنچه را که برای موفقیت در اینستاگرام لازم دارید به شما تقدیم می کند. دیجی فالوور علاوه بر ارائه فالوور های ریل و ایجاد تعامل و برقراری ارتباط در پست های اینستاگرام شما، اعتماد مخاطبان جدید را جلب می کند. رسیدن به این مرحله نقطه عطف و بهترین زمان برای شروع یک کمپین تبلیغاتی گسترده در اینستاگرام است.

تعرفه کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام

آیا دغدغه هزینه دریافت فالوور و ایجاد کمپین های اینستاگرام را دارید؟

اصلا نگران این موضوع نباشید. تعرفه قیمت های دیجی فالوور از تمامی سایت ها مقرون به صرفه تر بوده و در عین حال از سطح کیفیت کار بالایی نیز برخوردار است. می دانید چرا؟ چون تمام تجربه ها و استراتژی های ایجاد انواع تبلیغات اینستاگرام در اختیار تیم متخصص دیجی فالوور است که امتحان خود را پس داده اند.

دیجی فالوور با توجه به نوع پیج و اکانت شما یک نمونه الگوی موفق برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد. با اجرای این الگو ها می توانید ترافیک وب سایت و بازدید پیج خود را به شکل سرسام آوری افزایش دهید. موفقیت در نزدیکی شماست. آیا آن را حس می کنید؟

برای مشاهده دقیق تعرفه های تبلیغاتی اینستاگرام با یک گروه متخصص مشورت کنید که علاوه بر قیمت مناسب، راهکارهای جدیدی را به شما ارائه دهند. بهترین مشاوره و تبلیغات و همچنین جذب فالوور ریل را از دیجی فالوور بخواهید. آیا هنوز هم برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام مردد هستید؟ اکنون که به این شک و تردید فکر می کنید، رقبای شما در حال جذب فالوور بیشتر و فروش محصولات خود هستند. پس وقت را تلف نکنید و همین الان برگه موفقیت کسب و کار خود را با کمپین تبلیغاتی اینستاگرام، امضا کنید.

سوالاتی که ممکن است در مورد کمپین های تبلیغاتی برای شما پیش بیاید !

کمپین تبلیغاتی چیست ؟

کمپین تبلیغاتی به معنای رساندن یک پیام تبلیغاتی (بنری، متنی و...) یکسان در کانال های متفاوت در یک بازه زمانی مشخص است.

چرا به کمپین تبلیغاتی اینستاگرام نیازمندیم؟

اگر می خواهید محصول جدیدی را روانه بازار کنید، با مشتریان جدید ارتباط برقرار نمایید، برند خود را معروف کنید، یک کمپین اینستاگرام، ایده عالی برای این کار است. کمپین های اینستاگرامی سرعت رسیدن شما به موفقیت را به طرز باور نکردنی افزایش می دهند و همین یک گام رو به جلو و پیشرفت عالی و ایجاد فاصله زیاد از رقبا است.

تعرفه کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام

دیجی فالوور با توجه به نوع پیج و اکانت شما یک نمونه الگوی موفق برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد. با اجرای این الگو ها می توانید ترافیک و بازدید پیج خود را به شکل سرسام آوری افزایش دهید. برای استعلام قیمت لطفاٌ با پشتیبانی دیجی فالوور در ارتباط باشید.

کمپین تبلیغات اینستاگرام
💲 قیمت مناسب بهترین قیمت راه اندازی کمپین تبلیغاتی در وب فارسی
👑 کارشناسان خبره تمامی خدمات راه اندازی کمپین تبلیغاتی از صفر تا صد توسط کارشناسان خبره
🕐 زمان انجام بستگی به نوع و هزینه و گستردگی کمپین تبلیغاتی
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
نحوه ثبت سفارش تماس با پشتیبانی شماره: 09015694350
لیست پیج ها برای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام (۱۶ پیج مجموع ۲ میلیون فالوور)
💲 قیمت ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
1️⃣ @elnaz._.rastegar_77 💜 209 k
2️⃣ @homayoun_family 💜 130 k
3️⃣ @esmaeilii.family 💜 130 k
4️⃣ @shamiim.lifestyle 💜 126 k
5️⃣ @mahla_beauty1368 💜 101k
6️⃣ @momyroham 💜 100 k
7️⃣ @tiyona__nm 💜 88 k
8️⃣ @shekarporteghala 💜 74 k
9️⃣ @liana_mehrbakhsh 💜 72 k
1️⃣0️⃣ @khanomaneh.dokhtaroneh💜62k
1️⃣1️⃣ @nagisaorg 💜 55 k
1️⃣2️⃣ @roserainclip 💜 49 k
1️⃣3️⃣ @yasnamirzaie 💜 43 k
1️⃣4️⃣ @kiyan_parastoo 💜 35 k
1️⃣5️⃣ @zeynab_nori_313 💜 30 k
1️⃣6️⃣ @queen_pink1369 💜 24 k
🔶🔶🔶 بازدهی به کیفیت بنر شما بستگی داره
تبلیغ شما به صورت هم زمان در 22 پیج از لیست بلاگر ها استوری وبنر خودتون گذاشته میشه
💲 قیمت ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
1️⃣ @nasimsolta 612 k
2️⃣ @mer_sa_na 244k
3️⃣ @sevin__momy 305k
4️⃣ @marjan_beauty90 238k
5️⃣ @golnaz_esmaill 245k
6️⃣ @arshavir_famiily 230k
7️⃣ @mahsaw.ar977 208k
8️⃣ @setia_parsa 207k
9️⃣ @zeinab.life.style 175k
1️⃣0️⃣ @torsa.si 101k
1️⃣1️⃣ @sepirana.style 161k
1️⃣2️⃣ @fatemeh.famiily 156k
1️⃣3️⃣ @pic_home 180k
1️⃣4️⃣ @baran_taj_ 139k
1️⃣5️⃣ @faateneh_seyedi 138k
1️⃣6️⃣ @elham_sweet.home 134k
1️⃣7️⃣ @mersad__daliri 137k
1️⃣8️⃣ @esmaeilii.family 130k
1️⃣9️⃣ @azadehlifestyle2 120k
2️⃣0️⃣ @elham.babyi 112k
2️⃣1️⃣ @amoozesh_hamechiz 111k
2️⃣2️⃣ @computer_knowledge73 102k
🔶🔶🔶 بازدهی به کیفیت بنر شما بستگی داره
تبلیغ در 8 پیج به مجموع 7 میلیون 275 هزار فالور
💲 قیمت 15,۰۰۰,۰۰۰ تومان
1️⃣ @mamali.x 💜 2 M
2️⃣ @mehdisaremi_tv 💜 1 M
3️⃣ @parix_shazde 💜 1M
4️⃣ @motiihoseynii 💜 838 k
5️⃣ @shazde_mamad 💜 790 k
6️⃣ @sara.smeii 💜 715 k
7️⃣ @nasimsolta 💜 619 k
8️⃣ @kamranhoseynii 💜 312 k
😮 💎بازدهی تضمینی💎

4 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • 902537577667
  21/03/1401 19:14

  سلام ممنونم از شما واقعا تاثیر بالایی تو فروش محصولاتم داشت😍

  پاسخ
 • 434459353770
  22/03/1401 16:39

  ممنونم از مطالب شما از کجا میتونم رزرو کنم این بسته فالور کمپینی رو ؟

  پاسخ
  • sajad saj
   22/03/1401 16:43

   با سلام خدمت شما تلگرام به این آیدی @p_digifollower پیام بدید جهت مشاوره و ثبت سفارش🌺

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست